Close
Faqja 3 prej 23 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 1120 gjithsej

Forumi: Filozofi-psikologji-sociologji

Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ideja apo Materia ?

  Hapur nga Hyj-Njeriu, 19-08-2008 18:30
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 186
  • Lexime: 64,857
  15-12-2016, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Disa pyetje, pėr ata qė e lodhin trurin :

  Hapur nga Kryeplaku, 20-04-2005 11:10
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 69,804
  12-10-2016, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Koncepti i fesė i vėzhguar nėn dritėn psikanalitike.

  Hapur nga J@mes, 25-07-2008 08:57
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 41,853
  12-10-2016, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Ide mbi injorancėn

  Hapur nga Pratolini, 08-04-2008 20:55
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 75,004
  20-12-2015, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Psikologjia

  Hapur nga ERIKSON, 18-10-2009 09:34
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 30,146
  30-11-2010, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Diskutime mbi nenforumin

  Hapur nga Pratolini, 02-07-2008 07:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,911
  29-10-2008, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 29-08-2008 11:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,473
  29-08-2008, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Te flasim rreth femijeve me ADHD.

  Hapur nga mia@, 13-10-2009 11:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 13,763
  14-11-2012, 04:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,241
  02-11-2012, 18:45 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Ndikimi i muzikės nė ndjenjat dhe shpirtin e njeriut.

  Hapur nga ClaY_MorE, 22-10-2007 14:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 16,361
  02-11-2012, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,888
  29-10-2012, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. A mund tė mendojnė kompjuterat?

  Hapur nga Pratolini, 03-03-2009 08:42
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 16,200
  19-10-2012, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kush jam une?!

  Hapur nga Zombi, 19-01-2008 20:01
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 156
  • Lexime: 24,143
  18-10-2012, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post E bukura e fjalėve tė pista!

  Hapur nga laburist, 11-10-2012 13:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,295
  15-10-2012, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lumturia...

  Hapur nga Erlebnisse, 28-09-2008 11:34
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 29,050
  23-09-2012, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Materializmi tek femrat

  Hapur nga Kryeplaku, 23-11-2011 13:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 7,501
  22-09-2012, 19:30 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pyetje rreth nje kursi Filozofie ne Tirane

  Hapur nga auiu, 22-09-2012 15:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 867
  22-09-2012, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Wink Nje ese nga une.

  Hapur nga one.new.life, 22-07-2012 14:52
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,842
  07-09-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Pyetje:Rastėsia

  Hapur nga Urimy-meraga, 06-09-2012 06:29
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,504
  06-09-2012, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kur do te behet mire ....

  Hapur nga ylli_pr, 22-07-2012 19:11
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,303
  06-09-2012, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Mendja apo ndjenja??

  Hapur nga Elytony, 03-09-2012 22:18
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,202
  05-09-2012, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ėndrra dhe Jeta

  Hapur nga dibrani2006, 23-07-2006 13:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 8,480
  29-08-2012, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 19,847
  26-07-2012, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Pershendetje....Kerkoj nje psikolog.

  Hapur nga Komunikuesi, 14-05-2012 15:28
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,537
  21-07-2012, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Menēuria dhe urtėsia.

  Hapur nga DI_ANA, 21-01-2008 10:14
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,152
  14-07-2012, 02:18 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Lėvizur: Pyetje:Menquria

  Hapur nga Urimy-meraga, 23-07-2012 07:22
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,881
  20-06-2012, 01:16 Shko tek mesazhi i fundit
 17. A e keni ederruar ndonjehere kete njeri edhe ju????

  Hapur nga prenceedi, 30-05-2012 08:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 4,452
  12-06-2012, 19:13 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Analizė e njė vepre filozofike ?

  Hapur nga ArraPato, 05-05-2012 06:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,343
  05-05-2012, 06:06 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Thelbi i Filozofise

  Hapur nga Always&4ever..., 07-03-2012 09:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 4,827
  09-04-2012, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,654
  05-04-2012, 18:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,656
  05-04-2012, 16:55 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Humori i dites na bie nga qielli ?

  Hapur nga daniel00, 17-03-2012 00:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,056
  17-03-2012, 00:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,360
  17-03-2012, 00:17 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sa psikologe jemi me vetveten ?

  Hapur nga Docteur, 14-03-2012 08:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,020
  14-03-2012, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 8,828
  07-03-2012, 06:47 Shko tek mesazhi i fundit
 22. A duhet te ekzistoj censura ?

  Hapur nga Hyllien, 07-12-2003 04:10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,871
  08-01-2012, 21:57 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Question Paniku ?

  Hapur nga EuroStar1, 08-01-2012 18:49
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 981
  08-01-2012, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Lėvizur: Ndergjegjia

  Hapur nga elio33, 01-01-2012 19:47
  •  
  •  
 25. Eshte seksualiteti shpjegimi i gjithckaje?

  Hapur nga Kryeplaku, 24-12-2011 23:42
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,591
  28-12-2011, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Vajzat dhe celulari

  Hapur nga Kryeplaku, 21-12-2011 13:02
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 4,414
  27-12-2011, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
 27. "Metafizika dhe Morali"

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 27-12-2011 05:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,231
  27-12-2011, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
 28. ...Mendime Filozofike...

  Hapur nga xixe xixellonja, 07-04-2006 10:55
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 38,172
  20-12-2011, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,805
  18-12-2011, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Zgjidhje!

  Hapur nga atger1, 17-12-2011 18:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 833
  17-12-2011, 18:50 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Teste psikologjike

  Hapur nga teta, 13-08-2011 17:37
  41 Faqe
  1 2 3 ... 41
  • Pėrgjigje: 812
  • Lexime: 78,768
  12-12-2011, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Smile Pėrqafimi, mė i fuqishėm se puthja

  Hapur nga HELEN OF TROY, 04-03-2010 17:08
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 9,876
  25-11-2011, 18:10 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Emotional contagion, empathy and Cognition

  Hapur nga Skorpioni, 11-10-2011 15:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 766
  25-11-2011, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Arrow Shqiptarėt dhe temperamenti i tyre.....

  Hapur nga EXODUS, 27-01-2004 14:15
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,418
  24-11-2011, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Lightbulb C'fare ndodh pas vdekjes !!!

  Hapur nga huggos, 07-08-2002 06:11
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 152
  • Lexime: 21,048
  24-11-2011, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Sondazh Sondazh: Cila shoqeri eshte e lire?

  Hapur nga Eda H, 19-06-2002 21:45
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,228
  24-11-2011, 16:55 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Sondazh Sondazh: A duhet tė ekzistojė urrejtja?

  Hapur nga DI_ANA, 08-12-2007 16:32
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 11,221
  19-11-2011, 23:26 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Ese per emocionet

  Hapur nga BesmiiRi, 09-11-2011 15:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,835
  09-11-2011, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Cili ėshtė filozofi juaj i preferuar?

  Hapur nga AuGuSt_, 05-01-2005 08:44
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 14,834
  22-10-2011, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 927
  20-10-2011, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Ēfarė mendoni: a ekziston jeta pas vdekjes?

  Hapur nga YaSmiN, 13-03-2008 16:30
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 265
  • Lexime: 32,482
  18-10-2011, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Kur mendon pozitivisht terheq energji pozitive !!!

  Hapur nga AuGuSt_, 24-09-2008 16:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 13,101
  01-10-2011, 19:29 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 23 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •