Close
Faqja 3 prej 23 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 1119 gjithsej

Forumi: Filozofi-psikologji-sociologji

Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ideja apo Materia ?

  Hapur nga Hyj-Njeriu, 19-08-2008 17:30
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 186
  • Lexime: 60,247
  15-12-2016, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Disa pyetje, pėr ata qė e lodhin trurin :

  Hapur nga Kryeplaku, 20-04-2005 10:10
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 65,878
  12-10-2016, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Koncepti i fesė i vėzhguar nėn dritėn psikanalitike.

  Hapur nga J@mes, 25-07-2008 07:57
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 39,275
  12-10-2016, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Ide mbi injorancėn

  Hapur nga Pratolini, 08-04-2008 19:55
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 70,908
  20-12-2015, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Psikologjia

  Hapur nga ERIKSON, 18-10-2009 08:34
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 29,036
  30-11-2010, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Diskutime mbi nenforumin

  Hapur nga Pratolini, 02-07-2008 06:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,252
  29-10-2008, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 29-08-2008 10:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,829
  29-08-2008, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,189
  02-11-2012, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Sondazh Sondazh: Ndikimi i muzikės nė ndjenjat dhe shpirtin e njeriut.

  Hapur nga ClaY_MorE, 22-10-2007 13:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 15,963
  02-11-2012, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,800
  29-10-2012, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 2. A mund tė mendojnė kompjuterat?

  Hapur nga Pratolini, 03-03-2009 07:42
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 15,724
  19-10-2012, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kush jam une?!

  Hapur nga Zombi, 19-01-2008 19:01
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 156
  • Lexime: 23,708
  18-10-2012, 09:37 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post E bukura e fjalėve tė pista!

  Hapur nga laburist, 11-10-2012 12:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,226
  15-10-2012, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lumturia...

  Hapur nga Erlebnisse, 28-09-2008 10:34
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 28,372
  23-09-2012, 15:45 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Materializmi tek femrat

  Hapur nga Kryeplaku, 23-11-2011 12:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 7,201
  22-09-2012, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Pyetje rreth nje kursi Filozofie ne Tirane

  Hapur nga auiu, 22-09-2012 14:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 827
  22-09-2012, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Wink Nje ese nga une.

  Hapur nga one.new.life, 22-07-2012 13:52
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,706
  07-09-2012, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pyetje:Rastėsia

  Hapur nga Urimy-meraga, 06-09-2012 05:29
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,391
  06-09-2012, 18:00 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kur do te behet mire ....

  Hapur nga ylli_pr, 22-07-2012 18:11
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,241
  06-09-2012, 12:30 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Mendja apo ndjenja??

  Hapur nga Elytony, 03-09-2012 21:18
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,150
  05-09-2012, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ėndrra dhe Jeta

  Hapur nga dibrani2006, 23-07-2006 12:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 8,263
  29-08-2012, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 19,503
  26-07-2012, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pershendetje....Kerkoj nje psikolog.

  Hapur nga Komunikuesi, 14-05-2012 14:28
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,462
  21-07-2012, 18:32 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Menēuria dhe urtėsia.

  Hapur nga DI_ANA, 21-01-2008 09:14
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,914
  14-07-2012, 01:18 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lėvizur: Pyetje:Menquria

  Hapur nga Urimy-meraga, 23-07-2012 06:22
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,742
  20-06-2012, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 16. A e keni ederruar ndonjehere kete njeri edhe ju????

  Hapur nga prenceedi, 30-05-2012 07:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 4,319
  12-06-2012, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Analizė e njė vepre filozofike ?

  Hapur nga ArraPato, 05-05-2012 05:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,294
  05-05-2012, 05:06 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Thelbi i Filozofise

  Hapur nga Always&4ever..., 07-03-2012 08:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 4,599
  09-04-2012, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,602
  05-04-2012, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,584
  05-04-2012, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Humori i dites na bie nga qielli ?

  Hapur nga daniel00, 16-03-2012 23:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,013
  16-03-2012, 23:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,318
  16-03-2012, 23:17 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sa psikologe jemi me vetveten ?

  Hapur nga Docteur, 14-03-2012 07:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 988
  14-03-2012, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 8,658
  07-03-2012, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
 21. A duhet te ekzistoj censura ?

  Hapur nga Hyllien, 07-12-2003 03:10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,808
  08-01-2012, 20:57 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Question Paniku ?

  Hapur nga EuroStar1, 08-01-2012 17:49
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 933
  08-01-2012, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Lėvizur: Ndergjegjia

  Hapur nga elio33, 01-01-2012 18:47
  •  
  •  
 24. Eshte seksualiteti shpjegimi i gjithckaje?

  Hapur nga Kryeplaku, 24-12-2011 22:42
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,485
  28-12-2011, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Vajzat dhe celulari

  Hapur nga Kryeplaku, 21-12-2011 12:02
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 4,217
  27-12-2011, 13:04 Shko tek mesazhi i fundit
 26. "Metafizika dhe Morali"

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 27-12-2011 04:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,175
  27-12-2011, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
 27. ...Mendime Filozofike...

  Hapur nga xixe xixellonja, 07-04-2006 09:55
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 37,764
  20-12-2011, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,753
  18-12-2011, 11:43 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Zgjidhje!

  Hapur nga atger1, 17-12-2011 17:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 784
  17-12-2011, 17:50 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Teste psikologjike

  Hapur nga teta, 13-08-2011 16:37
  41 Faqe
  1 2 3 ... 41
  • Pėrgjigje: 812
  • Lexime: 76,787
  12-12-2011, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Smile Pėrqafimi, mė i fuqishėm se puthja

  Hapur nga HELEN OF TROY, 04-03-2010 16:08
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 9,637
  25-11-2011, 17:10 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Emotional contagion, empathy and Cognition

  Hapur nga Skorpioni, 11-10-2011 14:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 723
  25-11-2011, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Arrow Shqiptarėt dhe temperamenti i tyre.....

  Hapur nga EXODUS, 27-01-2004 13:15
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,286
  24-11-2011, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Lightbulb C'fare ndodh pas vdekjes !!!

  Hapur nga huggos, 07-08-2002 05:11
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 152
  • Lexime: 20,533
  24-11-2011, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Sondazh Sondazh: Cila shoqeri eshte e lire?

  Hapur nga Eda H, 19-06-2002 20:45
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,148
  24-11-2011, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Sondazh Sondazh: A duhet tė ekzistojė urrejtja?

  Hapur nga DI_ANA, 08-12-2007 15:32
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 10,969
  19-11-2011, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Ese per emocionet

  Hapur nga BesmiiRi, 09-11-2011 14:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,712
  09-11-2011, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Cili ėshtė filozofi juaj i preferuar?

  Hapur nga AuGuSt_, 05-01-2005 07:44
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 14,420
  22-10-2011, 06:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 883
  20-10-2011, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Ēfarė mendoni: a ekziston jeta pas vdekjes?

  Hapur nga YaSmiN, 13-03-2008 15:30
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 265
  • Lexime: 31,962
  18-10-2011, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Kur mendon pozitivisht terheq energji pozitive !!!

  Hapur nga AuGuSt_, 24-09-2008 15:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 12,075
  01-10-2011, 18:29 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Fjalet E Prindit Per Femijen

  Hapur nga MafiaWarz, 28-09-2011 10:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 919
  28-09-2011, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 23 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •