Close
Faqja 2 prej 23 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 1120 gjithsej

Forumi: Filozofi-psikologji-sociologji

Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ideja apo Materia ?

  Hapur nga Hyj-Njeriu, 19-08-2008 18:30
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 187
  • Lexime: 77,510
  07-01-2020, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Disa pyetje, pėr ata qė e lodhin trurin :

  Hapur nga Kryeplaku, 20-04-2005 11:10
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 98
  • Lexime: 79,988
  12-10-2016, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Koncepti i fesė i vėzhguar nėn dritėn psikanalitike.

  Hapur nga J@mes, 25-07-2008 08:57
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 48,530
  12-10-2016, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Ide mbi injorancėn

  Hapur nga Pratolini, 08-04-2008 20:55
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 84,175
  20-12-2015, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Psikologjia

  Hapur nga ERIKSON, 18-10-2009 09:34
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 32,712
  30-11-2010, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Diskutime mbi nenforumin

  Hapur nga Pratolini, 02-07-2008 07:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 10,797
  29-10-2008, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 29-08-2008 11:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,301
  29-08-2008, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Burri apo Gruaja ???

  Hapur nga Failed Rapper, 25-06-2003 04:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 6,285
  23-02-2016, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ne dhe Koha..

  Hapur nga e panjohura, 02-04-2015 04:11
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,959
  23-02-2016, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Pse kemi frike?

  Hapur nga Eda H, 29-06-2002 20:50
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 27,639
  23-02-2016, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Question Cili eshte misteri me i madh?

  Hapur nga eRbLiNaA, 20-10-2014 11:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 7,150
  23-02-2016, 07:15 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Natyra dhe njeriu !?

  Hapur nga Wordless, 16-01-2014 15:34
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,763
  23-02-2016, 07:13 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sondazh Sondazh: A eshte trupi apo shpirti qe na komandon?

  Hapur nga Eda H, 22-06-2002 23:09
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 13,893
  23-02-2016, 06:41 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Njė punė pėr pasion apo njė punė pėr para?!

  Hapur nga shela, 14-07-2003 09:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 6,183
  01-02-2016, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ka njerėz qė i dinė tė gjitha...

  Hapur nga lulec, 15-01-2016 14:58
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,115
  30-01-2016, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Cfar mendoni per 'urine' njerezore?

  Hapur nga Lazo, 18-02-2015 14:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,464
  20-12-2015, 11:43 Shko tek mesazhi i fundit
 10. C'eshte ndergjegja?

  Hapur nga arbereshi_niko, 07-02-2014 14:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,741
  20-12-2015, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
 11. 25 theniet e Albert Einstein

  Hapur nga bilal jakupi, 20-02-2014 13:31
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,162
  20-12-2015, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Thenie Filozofike.

  Hapur nga Lulke, 14-03-2015 10:29
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,700
  20-12-2015, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 7,566
  20-12-2015, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,487
  20-12-2015, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Koha dhe njeriu

  Hapur nga Albo, 12-05-2003 11:40
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 21,476
  20-12-2015, 11:27 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Libra filozofike, psikologjik

  Hapur nga imprint, 22-07-2006 11:42
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 26,344
  30-10-2015, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Naiviteti

  Hapur nga Wrangler, 02-08-2015 09:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,117
  12-08-2015, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Post Cili liber iu ka mbetur ne mendje?

  Hapur nga MtrX, 03-07-2003 18:55
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 215
  • Lexime: 42,771
  28-05-2015, 08:02 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Skuqja

  Hapur nga atsok, 22-03-2015 14:23
  skuqja
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,629
  26-03-2015, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,252
  18-03-2015, 01:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,474
  13-12-2014, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sondazh Sondazh: Eksperimenti me dhuraten $100

  Hapur nga Albo, 05-11-2014 14:38
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,474
  28-11-2014, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Nga jeta e njerzve tė shquar

  Hapur nga DoLpHiN, 03-01-2006 22:11
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 43,065
  16-11-2014, 22:14 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Njeriu i sė ardhmes - nga Laurant Bica

  Hapur nga abica, 17-08-2014 13:29
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,387
  17-08-2014, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Question Pse njerezit provokojne?

  Hapur nga perkthyese, 07-06-2014 18:29
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,440
  13-06-2014, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Thumbs up Libra tė mirė pėr psikologji?

  Hapur nga spacey, 05-03-2014 23:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,598
  05-03-2014, 23:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 8,514
  26-01-2014, 03:10 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Shtatė gjėra qė nuk i dije mbi vdekjen

  Hapur nga Jessy, 11-01-2014 09:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,282
  11-01-2014, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Pse familjet e varfera bejne shume femije??

  Hapur nga Loti i kristalt, 21-11-2002 16:26
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 8,349
  03-12-2013, 20:22 Shko tek mesazhi i fundit
 25. A ndikojne ne dashuri faktoret e pamjes fizike dhe mosha ?

  Hapur nga Serioze, 28-01-2013 13:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 14,264
  25-11-2013, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,030
  25-11-2013, 03:37 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kush eshte qellimi juaj ne jete?

  Hapur nga Hipnotizuesssi, 29-07-2013 16:45
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,786
  24-11-2013, 22:54 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Lėvizur: seks me makina, pse jo?

  Hapur nga Xhuxhumaku, 27-10-2013 06:50
  •  
  •  
 28. Totalitarizmi

  Hapur nga korēar, 17-01-2003 20:35
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 8,097
  20-10-2013, 12:39 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Dokumentar 12min per Prodhimin e "Ushqimit"

  Hapur nga hof, 15-09-2013 00:29
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,718
  18-09-2013, 20:36 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Femra pyet mashkulli pergjigjet!

  Hapur nga Mr.Dashuria, 15-11-2012 17:02
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 15,071
  17-09-2013, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Cfare eshte Ndergjegja?

  Hapur nga Redi, 21-10-2002 17:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 22,502
  18-08-2013, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Si mund te luftojme stresin dhe semundje mendore

  Hapur nga arba.t, 05-08-2013 17:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 6,171
  06-08-2013, 16:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,506
  17-06-2013, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 33. A trashegohet vesi , huqet ?

  Hapur nga maratonomak, 01-07-2012 11:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 7,577
  17-06-2013, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Kompleksi i Edipit

  Hapur nga Archon, 04-06-2013 08:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,868
  04-06-2013, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Cfar kerkoni nga jeta ?

  Hapur nga [Asteroid], 18-01-2013 23:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 4,896
  26-03-2013, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Domosdoshmėria e sė Keqes.

  Hapur nga [Asteroid], 15-03-2013 04:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,717
  15-03-2013, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,674
  12-03-2013, 08:55 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Mashkulli pyet dhe femra pergjigjet

  Hapur nga [Asteroid], 18-11-2012 21:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,647
  24-02-2013, 18:35 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Rendesia e numrit 100...

  Hapur nga inez, 09-12-2012 19:25
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,748
  13-12-2012, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Question Hajmalite..

  Hapur nga inez, 01-11-2012 10:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 6,885
  04-12-2012, 03:39 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Sa ndikojme te tjeret te ne?

  Hapur nga mariaAA, 18-11-2012 10:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,624
  28-11-2012, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Dita ideale per femrat? Seks, clodhje, shopping

  Hapur nga Gogi, 21-11-2012 16:56
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,983
  21-11-2012, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Njohja dhe Arsyja

  Hapur nga LeoRexha, 19-11-2012 13:33
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,214
  19-11-2012, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 23 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •