Close
Faqja 2 prej 23 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 1119 gjithsej

Forumi: Filozofi-psikologji-sociologji

Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ideja apo Materia ?

  Hapur nga Hyj-Njeriu, 19-08-2008 17:30
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 186
  • Lexime: 60,253
  15-12-2016, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Disa pyetje, pėr ata qė e lodhin trurin :

  Hapur nga Kryeplaku, 20-04-2005 10:10
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 65,888
  12-10-2016, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Koncepti i fesė i vėzhguar nėn dritėn psikanalitike.

  Hapur nga J@mes, 25-07-2008 07:57
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 39,283
  12-10-2016, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Ide mbi injorancėn

  Hapur nga Pratolini, 08-04-2008 19:55
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 70,922
  20-12-2015, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Psikologjia

  Hapur nga ERIKSON, 18-10-2009 08:34
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 29,038
  30-11-2010, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Diskutime mbi nenforumin

  Hapur nga Pratolini, 02-07-2008 06:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,253
  29-10-2008, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 29-08-2008 10:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,831
  29-08-2008, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ne dhe Koha..

  Hapur nga e panjohura, 02-04-2015 03:11
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,620
  23-02-2016, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pse kemi frike?

  Hapur nga Eda H, 29-06-2002 19:50
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 25,882
  23-02-2016, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Question Cili eshte misteri me i madh?

  Hapur nga eRbLiNaA, 20-10-2014 10:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 6,355
  23-02-2016, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Natyra dhe njeriu !?

  Hapur nga Wordless, 16-01-2014 14:34
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,155
  23-02-2016, 06:13 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Sondazh Sondazh: A eshte trupi apo shpirti qe na komandon?

  Hapur nga Eda H, 22-06-2002 22:09
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 12,814
  23-02-2016, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Njė punė pėr pasion apo njė punė pėr para?!

  Hapur nga shela, 14-07-2003 08:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 5,174
  01-02-2016, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ka njerėz qė i dinė tė gjitha...

  Hapur nga lulec, 15-01-2016 13:58
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,735
  30-01-2016, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cfar mendoni per 'urine' njerezore?

  Hapur nga Lazo, 18-02-2015 13:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,264
  20-12-2015, 10:43 Shko tek mesazhi i fundit
 9. C'eshte ndergjegja?

  Hapur nga arbereshi_niko, 07-02-2014 13:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,310
  20-12-2015, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 10. 25 theniet e Albert Einstein

  Hapur nga bilal jakupi, 20-02-2014 12:31
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,967
  20-12-2015, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Thenie Filozofike.

  Hapur nga Lulke, 14-03-2015 09:29
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,251
  20-12-2015, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,953
  20-12-2015, 10:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,170
  20-12-2015, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Koha dhe njeriu

  Hapur nga Albo, 12-05-2003 10:40
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 17,864
  20-12-2015, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Libra filozofike, psikologjik

  Hapur nga imprint, 22-07-2006 10:42
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 24,849
  30-10-2015, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Naiviteti

  Hapur nga Wrangler, 02-08-2015 08:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 944
  12-08-2015, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Post Cili liber iu ka mbetur ne mendje?

  Hapur nga MtrX, 03-07-2003 17:55
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 215
  • Lexime: 39,980
  28-05-2015, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Skuqja

  Hapur nga atsok, 22-03-2015 13:23
  skuqja
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,339
  26-03-2015, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,069
  18-03-2015, 00:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,249
  13-12-2014, 08:02 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: Eksperimenti me dhuraten $100

  Hapur nga Albo, 05-11-2014 13:38
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,105
  28-11-2014, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Nga jeta e njerzve tė shquar

  Hapur nga DoLpHiN, 03-01-2006 21:11
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 40,455
  16-11-2014, 21:14 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Njeriu i sė ardhmes - nga Laurant Bica

  Hapur nga abica, 17-08-2014 12:29
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,045
  17-08-2014, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Question Pse njerezit provokojne?

  Hapur nga perkthyese, 07-06-2014 17:29
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,095
  13-06-2014, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Thumbs up Libra tė mirė pėr psikologji?

  Hapur nga spacey, 05-03-2014 22:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,427
  05-03-2014, 22:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 7,435
  26-01-2014, 02:10 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Shtatė gjėra qė nuk i dije mbi vdekjen

  Hapur nga Jessy, 11-01-2014 08:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,092
  11-01-2014, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Pse familjet e varfera bejne shume femije??

  Hapur nga Loti i kristalt, 21-11-2002 15:26
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 7,672
  03-12-2013, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
 24. A ndikojne ne dashuri faktoret e pamjes fizike dhe mosha ?

  Hapur nga Serioze, 28-01-2013 12:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 12,726
  25-11-2013, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,405
  25-11-2013, 02:37 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kush eshte qellimi juaj ne jete?

  Hapur nga Hipnotizuesssi, 29-07-2013 15:45
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,285
  24-11-2013, 21:54 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Lėvizur: seks me makina, pse jo?

  Hapur nga Xhuxhumaku, 27-10-2013 05:50
  •  
  •  
 27. Totalitarizmi

  Hapur nga korēar, 17-01-2003 19:35
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,416
  20-10-2013, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Dokumentar 12min per Prodhimin e "Ushqimit"

  Hapur nga hof, 14-09-2013 23:29
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,483
  18-09-2013, 19:36 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Femra pyet mashkulli pergjigjet!

  Hapur nga Mr.Dashuria, 15-11-2012 16:02
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 13,464
  17-09-2013, 17:33 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Cfare eshte Ndergjegja?

  Hapur nga Redi, 21-10-2002 16:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 20,204
  18-08-2013, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Si mund te luftojme stresin dhe semundje mendore

  Hapur nga arba.t, 05-08-2013 16:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 5,360
  06-08-2013, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,141
  17-06-2013, 05:01 Shko tek mesazhi i fundit
 32. A trashegohet vesi , huqet ?

  Hapur nga maratonomak, 01-07-2012 10:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 6,520
  17-06-2013, 03:34 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Kompleksi i Edipit

  Hapur nga Archon, 04-06-2013 07:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,514
  04-06-2013, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Cfar kerkoni nga jeta ?

  Hapur nga [Asteroid], 18-01-2013 22:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 4,142
  26-03-2013, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Domosdoshmėria e sė Keqes.

  Hapur nga [Asteroid], 15-03-2013 03:27
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,420
  15-03-2013, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,450
  12-03-2013, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Mashkulli pyet dhe femra pergjigjet

  Hapur nga [Asteroid], 18-11-2012 20:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,946
  24-02-2013, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Rendesia e numrit 100...

  Hapur nga inez, 09-12-2012 18:25
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,465
  13-12-2012, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Question Hajmalite..

  Hapur nga inez, 01-11-2012 09:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,786
  04-12-2012, 02:39 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Sa ndikojme te tjeret te ne?

  Hapur nga mariaAA, 18-11-2012 09:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 2,847
  28-11-2012, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Dita ideale per femrat? Seks, clodhje, shopping

  Hapur nga Gogi, 21-11-2012 15:56
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,556
  21-11-2012, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Njohja dhe Arsyja

  Hapur nga LeoRexha, 19-11-2012 12:33
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,981
  19-11-2012, 17:51 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Te flasim rreth femijeve me ADHD.

  Hapur nga mia@, 13-10-2009 10:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 13,476
  14-11-2012, 03:43 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 23 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •