Close
Faqja 23 prej 23 FillimFillim ... 13212223
Duke renditur temat 1101 deri 1120 prej 1120 gjithsej

Forumi: Filozofi-psikologji-sociologji

Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ideja apo Materia ?

  Hapur nga Hyj-Njeriu, 19-08-2008 18:30
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 186
  • Lexime: 64,851
  15-12-2016, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Disa pyetje, pėr ata qė e lodhin trurin :

  Hapur nga Kryeplaku, 20-04-2005 11:10
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 69,798
  12-10-2016, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Koncepti i fesė i vėzhguar nėn dritėn psikanalitike.

  Hapur nga J@mes, 25-07-2008 08:57
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 41,849
  12-10-2016, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Ide mbi injorancėn

  Hapur nga Pratolini, 08-04-2008 20:55
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 74,996
  20-12-2015, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Psikologjia

  Hapur nga ERIKSON, 18-10-2009 09:34
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 30,144
  30-11-2010, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Diskutime mbi nenforumin

  Hapur nga Pratolini, 02-07-2008 07:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,910
  29-10-2008, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 29-08-2008 11:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,472
  29-08-2008, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Demokracia E Lashtesise...

  Hapur nga huggos, 17-09-2002 16:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 12,535
  27-10-2002, 06:13 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Mbeshtetja... Ideologjia Absolute

  Hapur nga huggos, 06-10-2002 15:13
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,433
  25-10-2002, 20:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: INTERESI....?????

  Hapur nga Eda H, 18-06-2002 22:45
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,015
  06-10-2002, 19:09 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Pse nuk themi ate qe mendojme?

  Hapur nga Puhiza, 21-09-2002 05:55
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,861
  30-09-2002, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Secili ka per te luajtur nje rol...

  Hapur nga huggos, 13-09-2002 02:15
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,454
  22-09-2002, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Marsi

  Hapur nga Mendolin, 15-05-2002 18:20
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,264
  20-09-2002, 22:22 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Dhuna

  Hapur nga elda, 06-08-2002 09:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,179
  20-09-2002, 21:49 Shko tek mesazhi i fundit
 8. A egziston paqja e vertete?

  Hapur nga The Hobbit, 27-08-2002 22:12
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 7,804
  19-09-2002, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Homo homini lupus est

  Hapur nga antitheos, 05-09-2002 14:43
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,448
  12-09-2002, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Jeta nuk ėshtė film e as roman

  Hapur nga elda, 06-08-2002 09:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,737
  10-09-2002, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 11. feja dhe zoti !!!

  Hapur nga TironciScrub, 21-07-2002 07:07
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,627
  29-08-2002, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Qka u deshirojme te tjereve na ndodhe neve

  Hapur nga Pelasgian, 05-07-2002 01:08
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,060
  11-08-2002, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 8,151
  04-08-2002, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: Gabim......vs....e Drejt....!!!!???

  Hapur nga Eda H, 19-06-2002 22:07
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,703
  01-08-2002, 20:58 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Sondazh: Paraja...!?

  Hapur nga Eda H, 15-05-2002 23:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 10,421
  29-07-2002, 21:17 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lightbulb Skepticizmi ???????

  Hapur nga Eda H, 19-07-2002 00:25
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,949
  29-07-2002, 08:55 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sondazh Sondazh: Pse genjejm????

  Hapur nga Eda H, 29-06-2002 18:16
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,796
  27-07-2002, 03:08 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lightbulb Arthur Rimbaud: Poeti rebel...

  Hapur nga HERA, 28-05-2002 20:35
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,650
  22-07-2002, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lightbulb Living Happy Feeling Glad

  Hapur nga Templari, 15-07-2002 06:39
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,523
  22-07-2002, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ferri jane te tjeret/ferri eshte tek une.

  Hapur nga Puhiza, 01-07-2002 07:42
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,594
  07-07-2002, 22:55 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 23 prej 23 FillimFillim ... 13212223

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •