Close
Faqja 23 prej 23 FillimFillim ... 13212223
Duke renditur temat 1101 deri 1119 prej 1119 gjithsej

Forumi: Filozofi-psikologji-sociologji

Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ideja apo Materia ?

  Hapur nga Hyj-Njeriu, 19-08-2008 17:30
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 186
  • Lexime: 60,247
  15-12-2016, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Disa pyetje, pėr ata qė e lodhin trurin :

  Hapur nga Kryeplaku, 20-04-2005 10:10
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 65,878
  12-10-2016, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Koncepti i fesė i vėzhguar nėn dritėn psikanalitike.

  Hapur nga J@mes, 25-07-2008 07:57
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 39,275
  12-10-2016, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Ide mbi injorancėn

  Hapur nga Pratolini, 08-04-2008 19:55
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 70,908
  20-12-2015, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Psikologjia

  Hapur nga ERIKSON, 18-10-2009 08:34
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 29,036
  30-11-2010, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Diskutime mbi nenforumin

  Hapur nga Pratolini, 02-07-2008 06:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,252
  29-10-2008, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 29-08-2008 10:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,829
  29-08-2008, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Mbeshtetja... Ideologjia Absolute

  Hapur nga huggos, 06-10-2002 14:13
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,349
  25-10-2002, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: INTERESI....?????

  Hapur nga Eda H, 18-06-2002 21:45
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,833
  06-10-2002, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Pse nuk themi ate qe mendojme?

  Hapur nga Puhiza, 21-09-2002 04:55
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,790
  30-09-2002, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Secili ka per te luajtur nje rol...

  Hapur nga huggos, 13-09-2002 01:15
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,360
  22-09-2002, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Marsi

  Hapur nga Mendolin, 15-05-2002 17:20
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,212
  20-09-2002, 21:22 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Dhuna

  Hapur nga elda, 06-08-2002 08:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,147
  20-09-2002, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
 7. A egziston paqja e vertete?

  Hapur nga The Hobbit, 27-08-2002 21:12
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 7,653
  19-09-2002, 19:13 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Homo homini lupus est

  Hapur nga antitheos, 05-09-2002 13:43
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,378
  12-09-2002, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Jeta nuk ėshtė film e as roman

  Hapur nga elda, 06-08-2002 08:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,652
  10-09-2002, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
 10. feja dhe zoti !!!

  Hapur nga TironciScrub, 21-07-2002 06:07
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,530
  29-08-2002, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Qka u deshirojme te tjereve na ndodhe neve

  Hapur nga Pelasgian, 05-07-2002 00:08
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,983
  11-08-2002, 09:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 7,984
  04-08-2002, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Sondazh: Gabim......vs....e Drejt....!!!!???

  Hapur nga Eda H, 19-06-2002 21:07
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,581
  01-08-2002, 19:58 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: Paraja...!?

  Hapur nga Eda H, 15-05-2002 22:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 10,053
  29-07-2002, 20:17 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Lightbulb Skepticizmi ???????

  Hapur nga Eda H, 18-07-2002 23:25
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,829
  29-07-2002, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sondazh Sondazh: Pse genjejm????

  Hapur nga Eda H, 29-06-2002 17:16
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,685
  27-07-2002, 02:08 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Lightbulb Arthur Rimbaud: Poeti rebel...

  Hapur nga HERA, 28-05-2002 19:35
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,601
  22-07-2002, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lightbulb Living Happy Feeling Glad

  Hapur nga Templari, 15-07-2002 05:39
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,440
  22-07-2002, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ferri jane te tjeret/ferri eshte tek une.

  Hapur nga Puhiza, 01-07-2002 06:42
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,228
  07-07-2002, 21:55 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 23 prej 23 FillimFillim ... 13212223

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •