Close
Faqja 11 prej 23 FillimFillim ... 91011121321 ... FunditFundit
Duke renditur temat 501 deri 550 prej 1120 gjithsej

Forumi: Filozofi-psikologji-sociologji

Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ideja apo Materia ?

  Hapur nga Hyj-Njeriu, 19-08-2008 18:30
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 186
  • Lexime: 64,857
  15-12-2016, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Disa pyetje, pėr ata qė e lodhin trurin :

  Hapur nga Kryeplaku, 20-04-2005 11:10
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 69,804
  12-10-2016, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Koncepti i fesė i vėzhguar nėn dritėn psikanalitike.

  Hapur nga J@mes, 25-07-2008 08:57
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 41,853
  12-10-2016, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Ide mbi injorancėn

  Hapur nga Pratolini, 08-04-2008 20:55
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 75,004
  20-12-2015, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Psikologjia

  Hapur nga ERIKSON, 18-10-2009 09:34
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 30,146
  30-11-2010, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Diskutime mbi nenforumin

  Hapur nga Pratolini, 02-07-2008 07:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,911
  29-10-2008, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 29-08-2008 11:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,473
  29-08-2008, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sondazh Sondazh: Pro apo kunder denimit me vdekje & pse?

  Hapur nga TaulantM, 18-03-2008 16:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,326
  18-03-2008, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Raporti njeri_kafshė!

  Hapur nga DI_ANA, 12-03-2008 11:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 5,623
  18-03-2008, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kėrkimi i tė pamundurės.

  Hapur nga DI_ANA, 10-03-2008 09:17
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,309
  13-03-2008, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Tė gjithė jemi nga pak tė ēmendur

  Hapur nga Davius, 08-02-2008 13:26
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,050
  12-03-2008, 22:10 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kujtesa

  Hapur nga J@mes, 30-10-2007 20:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 13,806
  12-03-2008, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Smile Po apo Jo?

  Hapur nga ThE_DaRk_NiGhT, 21-02-2008 15:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,396
  11-03-2008, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Pėrse vetėm pyesim?!

  Hapur nga DI_ANA, 10-03-2008 09:55
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,258
  11-03-2008, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Falja

  Hapur nga oiseau en vol, 16-12-2004 18:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,070
  11-03-2008, 00:05 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Qendrueshmeria,Thellesia dhe Personalizimi

  Hapur nga YaSmiN, 10-03-2008 23:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 723
  10-03-2008, 23:55 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Psikodiagnostika

  Hapur nga YaSmiN, 10-03-2008 23:37
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,058
  10-03-2008, 23:41 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ē'ėshtė Ksenocentrizmi?

  Hapur nga J@mes, 01-03-2005 08:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,283
  10-03-2008, 23:40 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Krijimi i miqėsisė dhe pastaj i dashurisė?

  Hapur nga DI_ANA, 17-05-2007 11:27
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,062
  10-03-2008, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 3,981
  08-03-2008, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pse ankohemi ?

  Hapur nga Marijuana85, 08-03-2008 05:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 868
  08-03-2008, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Si e perkufizoni veten me nje fjale !!

  Hapur nga PaLLaTi176, 30-01-2008 21:36
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 4,795
  07-03-2008, 21:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 884
  06-03-2008, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Fjalėt qė tė dėnojnė me heshtje!

  Hapur nga DI_ANA, 10-02-2008 09:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,228
  01-03-2008, 17:50 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sondazh Sondazh: Pėrse shėrben hipnoza?!

  Hapur nga miushi, 21-08-2007 20:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 7,585
  01-03-2008, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Pse i mbyllim syte kur ndjehemi te lumtur?

  Hapur nga AuGuSt_, 22-03-2006 12:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 3,299
  28-02-2008, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Cilat ēifte kan terheqjen me te madhe !!

  Hapur nga AuGuSt_, 03-02-2008 11:52
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,235
  28-02-2008, 14:20 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Parapsikologjia njohuri e re nė zhvillim

  Hapur nga DI_ANA, 22-01-2008 20:17
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,717
  28-02-2008, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Personaliteti sipas Freud

  Hapur nga AuGuSt_, 06-02-2008 19:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,494
  28-02-2008, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Pauza e refleksionit

  Hapur nga brandon, 12-02-2008 17:15
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,037
  28-02-2008, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 22. "Skllave e dėshirave"!

  Hapur nga DI_ANA, 23-02-2008 12:31
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,868
  26-02-2008, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Nese nuk je..

  Hapur nga AuGuSt_, 07-02-2008 13:39
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,837
  26-02-2008, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Cila eshte Ajo--

  Hapur nga AuGuSt_, 15-02-2008 17:56
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,014
  26-02-2008, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Perse na duhet mendimi ?

  Hapur nga AuGuSt_, 10-01-2008 20:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,115
  26-02-2008, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Gota e fundit!

  Hapur nga DI_ANA, 16-02-2008 14:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 962
  22-02-2008, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Ēfarė janė steriotipat gjinore?

  Hapur nga J@mes, 02-01-2008 15:22
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 13,040
  20-02-2008, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 28. 50 Mėnyra Pėr Tė Pėrmirėsuar Jetėn

  Hapur nga oliver55, 10-02-2008 21:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 869
  17-02-2008, 18:16 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Nė mbrojtje tė ideve tė rrezikshme.

  Hapur nga DI_ANA, 16-02-2008 09:46
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,017
  16-02-2008, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Pse jemi tė pafat?!

  Hapur nga DI_ANA, 14-02-2008 08:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,043
  14-02-2008, 08:04 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Skepticizmi

  Hapur nga AuGuSt_, 11-02-2008 18:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,356
  12-02-2008, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Lėvizur: Pyetėsori i Prustit.

  Hapur nga DI_ANA, 11-02-2008 19:47
  •  
  •  
 33. Test-Pyetėsori i Prustit

  Hapur nga AuGuSt_, 06-02-2008 19:09
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,509
  10-02-2008, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Femrat

  Hapur nga AuGuSt_, 08-02-2008 13:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 2,732
  10-02-2008, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Sa tė djallezuar jeni?

  Hapur nga bayern, 22-12-2006 00:37
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 5,330
  08-02-2008, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Pėr ēfarė na shėrben mėshirimi?!

  Hapur nga DI_ANA, 23-05-2007 11:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 3,292
  08-02-2008, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,355
  06-02-2008, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Nxirre personalitetin nga valixhja!

  Hapur nga DI_ANA, 06-02-2008 10:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 993
  06-02-2008, 18:45 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Midis drejtėsisė sė hapur dhe tė mbyllur!

  Hapur nga DI_ANA, 03-02-2008 11:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 991
  03-02-2008, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 39. A kane evoluar njerezit ?

  Hapur nga _picirruki_, 31-01-2008 14:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 787
  31-01-2008, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Mendimi juaj pėr "efektin Placebo"

  Hapur nga J@mes, 29-01-2008 15:11
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,002
  30-01-2008, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Racizmi dhe darvinizmi social nė Amerikė

  Hapur nga Gimi3, 28-03-2007 16:58
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 8,127
  30-01-2008, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Budallallėku, mė i pafund se universi!

  Hapur nga Davius, 27-01-2008 09:19
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 936
  27-01-2008, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Pitagora dhe magjia e numrave.

  Hapur nga DI_ANA, 21-01-2008 10:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,520
  21-01-2008, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,700
  16-01-2008, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Pse ndryshon njeriu nė virtualitet?

  Hapur nga ShocK, 30-03-2007 21:37
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 92
  • Lexime: 8,520
  15-01-2008, 16:20 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Dituria dhe padituria e natyrės njerėzore!

  Hapur nga DI_ANA, 31-12-2007 20:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,545
  15-01-2008, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Si mund tė bėhet njeriu mė i fortė

  Hapur nga Marijuana85, 15-06-2007 16:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 7,635
  10-01-2008, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 11 prej 23 FillimFillim ... 91011121321 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •