Close
Faqja 11 prej 23 FillimFillim ... 91011121321 ... FunditFundit
Duke renditur temat 501 deri 550 prej 1119 gjithsej

Forumi: Filozofi-psikologji-sociologji

Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ideja apo Materia ?

  Hapur nga Hyj-Njeriu, 19-08-2008 17:30
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 186
  • Lexime: 60,247
  15-12-2016, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Disa pyetje, pėr ata qė e lodhin trurin :

  Hapur nga Kryeplaku, 20-04-2005 10:10
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 65,878
  12-10-2016, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Koncepti i fesė i vėzhguar nėn dritėn psikanalitike.

  Hapur nga J@mes, 25-07-2008 07:57
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 39,275
  12-10-2016, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Ide mbi injorancėn

  Hapur nga Pratolini, 08-04-2008 19:55
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 70,908
  20-12-2015, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Psikologjia

  Hapur nga ERIKSON, 18-10-2009 08:34
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 29,036
  30-11-2010, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Diskutime mbi nenforumin

  Hapur nga Pratolini, 02-07-2008 06:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,252
  29-10-2008, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 29-08-2008 10:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,829
  29-08-2008, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Raporti njeri_kafshė!

  Hapur nga DI_ANA, 12-03-2008 10:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 5,506
  18-03-2008, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kėrkimi i tė pamundurės.

  Hapur nga DI_ANA, 10-03-2008 08:17
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,216
  13-03-2008, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Tė gjithė jemi nga pak tė ēmendur

  Hapur nga Davius, 08-02-2008 12:26
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 967
  12-03-2008, 21:10 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kujtesa

  Hapur nga J@mes, 30-10-2007 19:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 13,357
  12-03-2008, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Smile Po apo Jo?

  Hapur nga ThE_DaRk_NiGhT, 21-02-2008 14:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,345
  11-03-2008, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pėrse vetėm pyesim?!

  Hapur nga DI_ANA, 10-03-2008 08:55
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,173
  11-03-2008, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Falja

  Hapur nga oiseau en vol, 16-12-2004 17:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,912
  10-03-2008, 23:05 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Qendrueshmeria,Thellesia dhe Personalizimi

  Hapur nga YaSmiN, 10-03-2008 22:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 694
  10-03-2008, 22:55 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Psikodiagnostika

  Hapur nga YaSmiN, 10-03-2008 22:37
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,012
  10-03-2008, 22:41 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ē'ėshtė Ksenocentrizmi?

  Hapur nga J@mes, 01-03-2005 07:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,750
  10-03-2008, 22:40 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Krijimi i miqėsisė dhe pastaj i dashurisė?

  Hapur nga DI_ANA, 17-05-2007 10:27
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,003
  10-03-2008, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 3,904
  08-03-2008, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Pse ankohemi ?

  Hapur nga Marijuana85, 08-03-2008 04:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 838
  08-03-2008, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Si e perkufizoni veten me nje fjale !!

  Hapur nga PaLLaTi176, 30-01-2008 20:36
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 4,687
  07-03-2008, 20:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 855
  06-03-2008, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Fjalėt qė tė dėnojnė me heshtje!

  Hapur nga DI_ANA, 10-02-2008 08:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,149
  01-03-2008, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sondazh Sondazh: Pėrse shėrben hipnoza?!

  Hapur nga miushi, 21-08-2007 19:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 7,232
  01-03-2008, 08:57 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Pse i mbyllim syte kur ndjehemi te lumtur?

  Hapur nga AuGuSt_, 22-03-2006 11:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 3,243
  28-02-2008, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Cilat ēifte kan terheqjen me te madhe !!

  Hapur nga AuGuSt_, 03-02-2008 10:52
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,170
  28-02-2008, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Parapsikologjia njohuri e re nė zhvillim

  Hapur nga DI_ANA, 22-01-2008 19:17
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,576
  28-02-2008, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Personaliteti sipas Freud

  Hapur nga AuGuSt_, 06-02-2008 18:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,305
  28-02-2008, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Pauza e refleksionit

  Hapur nga brandon, 12-02-2008 16:15
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 985
  28-02-2008, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 21. "Skllave e dėshirave"!

  Hapur nga DI_ANA, 23-02-2008 11:31
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,822
  26-02-2008, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Nese nuk je..

  Hapur nga AuGuSt_, 07-02-2008 12:39
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,807
  26-02-2008, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Cila eshte Ajo--

  Hapur nga AuGuSt_, 15-02-2008 16:56
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 964
  26-02-2008, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Perse na duhet mendimi ?

  Hapur nga AuGuSt_, 10-01-2008 19:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,006
  26-02-2008, 05:31 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Gota e fundit!

  Hapur nga DI_ANA, 16-02-2008 13:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 934
  22-02-2008, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Ēfarė janė steriotipat gjinore?

  Hapur nga J@mes, 02-01-2008 14:22
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 12,437
  20-02-2008, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
 27. 50 Mėnyra Pėr Tė Pėrmirėsuar Jetėn

  Hapur nga oliver55, 10-02-2008 20:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 825
  17-02-2008, 17:16 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Nė mbrojtje tė ideve tė rrezikshme.

  Hapur nga DI_ANA, 16-02-2008 08:46
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 984
  16-02-2008, 10:12 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Pse jemi tė pafat?!

  Hapur nga DI_ANA, 14-02-2008 07:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,011
  14-02-2008, 07:04 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Skepticizmi

  Hapur nga AuGuSt_, 11-02-2008 17:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,318
  12-02-2008, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Lėvizur: Pyetėsori i Prustit.

  Hapur nga DI_ANA, 11-02-2008 18:47
  •  
  •  
 32. Test-Pyetėsori i Prustit

  Hapur nga AuGuSt_, 06-02-2008 18:09
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,218
  10-02-2008, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Femrat

  Hapur nga AuGuSt_, 08-02-2008 12:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 2,641
  10-02-2008, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Sa tė djallezuar jeni?

  Hapur nga bayern, 21-12-2006 23:37
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 5,227
  08-02-2008, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Pėr ēfarė na shėrben mėshirimi?!

  Hapur nga DI_ANA, 23-05-2007 10:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 3,203
  08-02-2008, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,318
  06-02-2008, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Nxirre personalitetin nga valixhja!

  Hapur nga DI_ANA, 06-02-2008 09:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 914
  06-02-2008, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Midis drejtėsisė sė hapur dhe tė mbyllur!

  Hapur nga DI_ANA, 03-02-2008 10:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 934
  03-02-2008, 10:12 Shko tek mesazhi i fundit
 38. A kane evoluar njerezit ?

  Hapur nga _picirruki_, 31-01-2008 13:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 758
  31-01-2008, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Mendimi juaj pėr "efektin Placebo"

  Hapur nga J@mes, 29-01-2008 14:11
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 940
  30-01-2008, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Racizmi dhe darvinizmi social nė Amerikė

  Hapur nga Gimi3, 28-03-2007 15:58
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 7,814
  30-01-2008, 09:36 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Budallallėku, mė i pafund se universi!

  Hapur nga Davius, 27-01-2008 08:19
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 878
  27-01-2008, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Pitagora dhe magjia e numrave.

  Hapur nga DI_ANA, 21-01-2008 09:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,474
  21-01-2008, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,644
  16-01-2008, 07:44 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Pse ndryshon njeriu nė virtualitet?

  Hapur nga ShocK, 30-03-2007 20:37
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 92
  • Lexime: 8,306
  15-01-2008, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Dituria dhe padituria e natyrės njerėzore!

  Hapur nga DI_ANA, 31-12-2007 19:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,482
  15-01-2008, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Si mund tė bėhet njeriu mė i fortė

  Hapur nga Marijuana85, 15-06-2007 15:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 7,470
  10-01-2008, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Noam Chomsky

  Hapur nga dordi1, 04-06-2003 18:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,049
  10-01-2008, 02:08 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 11 prej 23 FillimFillim ... 91011121321 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •