Close
Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 685 gjithsej

Forumi: Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. benseven11

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 34
  • Postime: 4,402
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete Nga Shkenca Dhe Jeta

  Hapur nga elda, 02-08-2002 06:07
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 666
  • Lexime: 341,944
  21-02-2020, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Sa tė vegjėl jemi nė Univers

  Hapur nga Darius, 23-04-2007 00:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 104,919
  16-05-2018, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ngrohja Globale

  Hapur nga BvizioN, 17-06-2005 06:53
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 199,813
  26-08-2013, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Hapur nga Darius, 08-01-2011 11:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 48,617
  26-03-2013, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Cfare po ndodh me Token

  Hapur nga Darius, 09-01-2007 01:47
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 188
  • Lexime: 84,211
  15-02-2013, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: ADN: Artifakt intelligjence?

  Hapur nga Darius, 28-12-2011 00:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 16,996
  15-03-2012, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave qė pėrmban forumi i shkencės

  Hapur nga Darius, 19-10-2006 00:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,492
  19-10-2006, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Njė rifreskim i rregullores sė kėtij nėnforumi

  Hapur nga Darius, 13-02-2006 19:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,042
  13-02-2006, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,199
  22-05-2020, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 363
  09-05-2020, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
 1. HAARP arma qė shkakton ndryshime klimatike

  Hapur nga Adna, 13-01-2011 21:35
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 97
  • Lexime: 33,255
  08-04-2020, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,597
  21-08-2019, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Universi Eshte Duke Vdekur

  Hapur nga Darius, 19-08-2015 13:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 6,680
  20-08-2019, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,133
  03-05-2018, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,435
  14-03-2018, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,929
  03-01-2018, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Nga ferma ne tryeze

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,116
  06-10-2017, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,286
  12-09-2017, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lindja e diellit nga perendimi

  Hapur nga Klevis2000, 19-11-2003 10:06
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 17,662
  24-07-2017, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Eshte shpikur Makina e kohes! Po !

  Hapur nga OO7, 28-09-2008 20:14
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 21,926
  15-02-2017, 05:11 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Brenda fortesave naziste nė Norvegji

  Hapur nga Lazo, 04-02-2017 16:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,295
  04-02-2017, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. “Alienėt po thithin ujin”

  Hapur nga Lazo, 25-01-2017 19:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,645
  25-01-2017, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,296
  09-01-2017, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Njė skelet alieni nė tokė?!

  Hapur nga Lazo, 08-01-2017 15:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,702
  08-01-2017, 15:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,499
  07-01-2017, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,883
  03-12-2016, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,860
  30-11-2016, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,366
  30-11-2016, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. SHBA: NASA zbulon qelq nė planetin Mars

  Hapur nga Vinjol, 30-11-2016 17:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,696
  30-11-2016, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,272
  30-11-2016, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,353
  30-11-2016, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,456
  30-11-2016, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,110
  12-10-2016, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,042
  26-09-2016, 05:31 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shpikja e celularit ne 1922

  Hapur nga broken_smile, 30-05-2010 08:36
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,741
  18-06-2016, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,276
  15-06-2016, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Avioni me energji diellore

  Hapur nga Vinjol, 24-04-2016 17:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,671
  24-04-2016, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,707
  11-04-2016, 17:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,188
  10-04-2016, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Tė dhėna mbi rruzullin tokesor.

  Hapur nga elda, 20-10-2003 04:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 54,757
  27-02-2016, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,274
  25-02-2016, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,376
  23-02-2016, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,393
  23-02-2016, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Primatet Kane Hyre Ne Epoken E Gurit

  Hapur nga Darius, 23-08-2015 19:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,436
  23-02-2016, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Jetesa nė qytetin “e ngrirė”

  Hapur nga Vinjol, 26-01-2016 17:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,938
  26-01-2016, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,547
  19-09-2015, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,961
  10-09-2015, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,805
  26-08-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,742
  06-06-2015, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,088
  05-06-2015, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sistemi yne djellor

  Hapur nga Xhemajl Gashi, 31-05-2015 08:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,380
  02-06-2015, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Teorite mbi lindjen e njeriut

  Hapur nga StormAngel, 06-12-2004 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 18,396
  19-05-2015, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,753
  10-04-2015, 23:43 Shko tek mesazhi i fundit
 17. A do e shikoni eklipsin ?

  Hapur nga JuliusB, 20-03-2015 04:25
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,097
  20-03-2015, 19:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,271
  24-02-2015, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,931
  13-12-2014, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,404
  25-11-2014, 03:27 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Piramide ne Malin e Tomorit ?

  Hapur nga Milkway, 04-06-2012 14:56
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 14,534
  28-10-2014, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •