Close
Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 685 gjithsej

Forumi: Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. benseven11

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 34
  • Postime: 4,401
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete Nga Shkenca Dhe Jeta

  Hapur nga elda, 02-08-2002 06:07
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 666
  • Lexime: 349,491
  21-02-2020, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Sa tė vegjėl jemi nė Univers

  Hapur nga Darius, 23-04-2007 00:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 109,265
  16-05-2018, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ngrohja Globale

  Hapur nga BvizioN, 17-06-2005 06:53
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 204,298
  26-08-2013, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Hapur nga Darius, 08-01-2011 11:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 51,414
  26-03-2013, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Cfare po ndodh me Token

  Hapur nga Darius, 09-01-2007 01:47
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 188
  • Lexime: 88,280
  15-02-2013, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: ADN: Artifakt intelligjence?

  Hapur nga Darius, 28-12-2011 00:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 17,989
  15-03-2012, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave qė pėrmban forumi i shkencės

  Hapur nga Darius, 19-10-2006 00:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 14,256
  19-10-2006, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Njė rifreskim i rregullores sė kėtij nėnforumi

  Hapur nga Darius, 13-02-2006 19:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,831
  13-02-2006, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 7,151
  12-09-2020, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,144
  09-05-2020, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
 1. HAARP arma qė shkakton ndryshime klimatike

  Hapur nga Adna, 13-01-2011 21:35
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 97
  • Lexime: 34,993
  08-04-2020, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,951
  21-08-2019, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Universi Eshte Duke Vdekur

  Hapur nga Darius, 19-08-2015 13:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 7,289
  20-08-2019, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,388
  03-05-2018, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,787
  14-03-2018, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,290
  03-01-2018, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Nga ferma ne tryeze

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,452
  06-10-2017, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,581
  12-09-2017, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lindja e diellit nga perendimi

  Hapur nga Klevis2000, 19-11-2003 10:06
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 18,252
  24-07-2017, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Eshte shpikur Makina e kohes! Po !

  Hapur nga OO7, 28-09-2008 20:14
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 22,822
  15-02-2017, 05:11 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Brenda fortesave naziste nė Norvegji

  Hapur nga Lazo, 04-02-2017 16:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,692
  04-02-2017, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. “Alienėt po thithin ujin”

  Hapur nga Lazo, 25-01-2017 19:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,871
  25-01-2017, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,574
  09-01-2017, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Njė skelet alieni nė tokė?!

  Hapur nga Lazo, 08-01-2017 15:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,063
  08-01-2017, 15:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,781
  07-01-2017, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,214
  03-12-2016, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,215
  30-11-2016, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,689
  30-11-2016, 17:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. SHBA: NASA zbulon qelq nė planetin Mars

  Hapur nga Vinjol, 30-11-2016 17:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,005
  30-11-2016, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,678
  30-11-2016, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,637
  30-11-2016, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,769
  30-11-2016, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,484
  12-10-2016, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,278
  26-09-2016, 05:31 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shpikja e celularit ne 1922

  Hapur nga broken_smile, 30-05-2010 08:36
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,193
  18-06-2016, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,584
  15-06-2016, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Avioni me energji diellore

  Hapur nga Vinjol, 24-04-2016 17:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,980
  24-04-2016, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,007
  11-04-2016, 17:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,746
  10-04-2016, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Tė dhėna mbi rruzullin tokesor.

  Hapur nga elda, 20-10-2003 04:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 55,698
  27-02-2016, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,638
  25-02-2016, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,742
  23-02-2016, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,737
  23-02-2016, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Primatet Kane Hyre Ne Epoken E Gurit

  Hapur nga Darius, 23-08-2015 19:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,797
  23-02-2016, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Jetesa nė qytetin “e ngrirė”

  Hapur nga Vinjol, 26-01-2016 17:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,191
  26-01-2016, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,873
  19-09-2015, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,253
  10-09-2015, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,106
  26-08-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,705
  06-06-2015, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,434
  05-06-2015, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sistemi yne djellor

  Hapur nga Xhemajl Gashi, 31-05-2015 08:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,715
  02-06-2015, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Teorite mbi lindjen e njeriut

  Hapur nga StormAngel, 06-12-2004 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 19,390
  19-05-2015, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,062
  10-04-2015, 23:43 Shko tek mesazhi i fundit
 17. A do e shikoni eklipsin ?

  Hapur nga JuliusB, 20-03-2015 04:25
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,437
  20-03-2015, 19:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,569
  24-02-2015, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,262
  13-12-2014, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,727
  25-11-2014, 03:27 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Piramide ne Malin e Tomorit ?

  Hapur nga Milkway, 04-06-2012 14:56
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 15,029
  28-10-2014, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •