Close
Faqja 1 prej 16 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 751 gjithsej

Forumi: Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete Nga Shkenca Dhe Jeta

  Hapur nga elda, 02-08-2002 06:07
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 670
  • Lexime: 398,990
  10-09-2023, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Objektet fluturuese tė paidentifikuara, UFO

  Hapur nga Darius, 11-02-2005 16:49
  53 Faqe
  1 2 3 ... 53
  • Pėrgjigje: 1,056
  • Lexime: 378,614
  30-04-2023, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Teori Konspirative

  Hapur nga Darius, 20-10-2005 10:50
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 324
  • Lexime: 190,415
  23-10-2022, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Cfare po ndodh me Token

  Hapur nga Darius, 09-01-2007 02:47
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 190
  • Lexime: 118,943
  21-03-2022, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Sa tė vegjėl jemi nė Univers

  Hapur nga Darius, 23-04-2007 00:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 135,586
  16-05-2018, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Ngrohja Globale

  Hapur nga BvizioN, 17-06-2005 06:53
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 238,305
  26-08-2013, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Hapur nga Darius, 08-01-2011 12:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 71,154
  26-03-2013, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Mistere

  Hapur nga Darius, 05-04-2005 13:57
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 129
  • Lexime: 310,202
  18-06-2012, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: ADN: Artifakt intelligjence?

  Hapur nga Darius, 28-12-2011 01:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 23,384
  15-03-2012, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Rrathėt nė Grurė ose Crop Circle

  Hapur nga Darius, 17-01-2006 16:09
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 348
  • Lexime: 142,326
  06-02-2012, 01:44 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Illuminati! Kulti i syrit qė sheh ēdo gjė

  Hapur nga Darius, 15-06-2005 14:44
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 218,335
  08-06-2011, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Kutia E Pandores - Pandora's Box

  Hapur nga Darius, 29-05-2011 16:56
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 569,154
  01-06-2011, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kryetemė Kryetemė: Konspiracia globale nen syrin e nje artisti

  Hapur nga Darius, 19-09-2009 15:46
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 48,117
  17-12-2010, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Ēfarė janė Fenomenet Paranormale

  Hapur nga Darius, 15-11-2006 03:33
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 39,276
  17-10-2009, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Post Kryetemė Kryetemė: Lufta DULCES

  Hapur nga Darius, 08-08-2005 12:55
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 132
  • Lexime: 290,849
  18-09-2009, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kryetemė Kryetemė: Bota e Nentokes ose Hollow Earth

  Hapur nga Darius, 01-05-2008 18:44
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 23,716
  25-10-2008, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave qė pėrmban forumi i shkencės

  Hapur nga Darius, 19-10-2006 00:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 17,764
  19-10-2006, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Celulari

  Hapur nga sirena_adria, 05-04-2023 12:31
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 456
  20-08-2023, 17:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 233
  01-07-2023, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 426
  02-05-2023, 13:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. 70 vjetori i zbulimit tė ADN-sė

  Hapur nga Albo, 28-04-2023 15:19
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 389
  28-04-2023, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 344
  27-04-2023, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,178
  24-04-2023, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 288
  05-04-2023, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,728
  27-03-2023, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,596
  15-02-2023, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 339
  22-01-2023, 20:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 324
  18-01-2023, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 475
  16-01-2023, 00:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 512
  15-12-2022, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 698
  07-12-2022, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 600
  01-10-2022, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit
 3. iPhone 14 Pro dhe 14 Pro Max

  Hapur nga Neteorm, 18-09-2022 05:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 622
  18-09-2022, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,476
  02-01-2022, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,310
  11-07-2021, 22:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,583
  04-06-2021, 02:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,329
  30-04-2021, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Nentoka e banuar

  Hapur nga Neteorm, 17-09-2017 10:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,479
  14-04-2021, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,168
  21-01-2021, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,923
  11-01-2021, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 13,124
  12-09-2020, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,580
  09-05-2020, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
 5. HAARP arma qė shkakton ndryshime klimatike

  Hapur nga Adna, 13-01-2011 22:35
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 97
  • Lexime: 51,680
  08-04-2020, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,064
  21-08-2019, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Universi Eshte Duke Vdekur

  Hapur nga Darius, 19-08-2015 13:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 11,614
  20-08-2019, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,624
  03-05-2018, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,539
  14-03-2018, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,151
  03-01-2018, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 16 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •