Close
Faqja 3 prej 14 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 684 gjithsej

Forumi: Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. benseven11

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 34
  • Postime: 4,401
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete Nga Shkenca Dhe Jeta

  Hapur nga elda, 02-08-2002 06:07
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 663
  • Lexime: 325,137
  15-09-2018, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Sa tė vegjėl jemi nė Univers

  Hapur nga Darius, 23-04-2007 00:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 96,096
  16-05-2018, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ngrohja Globale

  Hapur nga BvizioN, 17-06-2005 06:53
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 190,163
  26-08-2013, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Hapur nga Darius, 08-01-2011 11:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 42,678
  26-03-2013, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Cfare po ndodh me Token

  Hapur nga Darius, 09-01-2007 01:47
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 188
  • Lexime: 75,323
  15-02-2013, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: ADN: Artifakt intelligjence?

  Hapur nga Darius, 28-12-2011 00:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 14,874
  15-03-2012, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave qė pėrmban forumi i shkencės

  Hapur nga Darius, 19-10-2006 00:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,841
  19-10-2006, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Njė rifreskim i rregullores sė kėtij nėnforumi

  Hapur nga Darius, 13-02-2006 19:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,355
  13-02-2006, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Udhetimi ne kohe merr pergjigje

  Hapur nga brooklyn2007, 26-07-2011 08:00
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 10,777
  22-04-2013, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,180
  05-04-2013, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,440
  15-03-2013, 11:26 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Asteroid, meteor, meteorit dhe meteoroid

  Hapur nga [Asteroid], 13-03-2013 22:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,070
  13-03-2013, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,196
  12-03-2013, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Njė asteroid mė 15 shkurt i afrohet Tokės

  Hapur nga EuroStar1, 09-02-2013 17:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,737
  24-02-2013, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,071
  31-01-2013, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 757
  24-01-2013, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,701
  20-01-2013, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Nėse goditet Hėna nga njė asteroid ?...

  Hapur nga 2043, 20-01-2013 06:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 906
  20-01-2013, 07:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,433
  11-01-2013, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 5. 2013 viti i qiellit dhe i astronomisė!

  Hapur nga MaDaBeR, 08-01-2013 07:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,326
  08-01-2013, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,914
  27-12-2012, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Teoria e lojerave dhe impilkimet

  Hapur nga brandon, 22-12-2012 10:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,105
  23-12-2012, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,825
  22-12-2012, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
 7. 2012 Pikepytje apo PikeĒuditese ?!

  Hapur nga Tipiku, 06-11-2012 09:53
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,604
  21-12-2012, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,464
  07-12-2012, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 910
  01-12-2012, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 900
  30-11-2012, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,297
  16-11-2012, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,791
  16-11-2012, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Zbulimet mė tė mėdha tė 2012-s

  Hapur nga [Asteroid], 13-11-2012 19:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,198
  13-11-2012, 19:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 945
  13-11-2012, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 9. CNN-ja sjell nje lajm Nga asteroidi NIBIRU

  Hapur nga Deni_Boy, 07-11-2012 13:12
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,786
  08-11-2012, 05:24 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Cilat efekte shkakton ne trup etja dhe uria ekstreme?

  Hapur nga Kryeplaku, 01-11-2012 19:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 3,560
  06-11-2012, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Zbulohet planeti me katėr diej

  Hapur nga Deni_Boy, 16-10-2012 10:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,198
  05-11-2012, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,819
  05-11-2012, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,204
  02-11-2012, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,851
  30-10-2012, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 9,921
  30-10-2012, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,094
  28-10-2012, 20:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,723
  24-10-2012, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 975
  23-10-2012, 14:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,977
  16-10-2012, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 12. NASA zbret nė Mars sondėn Curiosity

  Hapur nga Fishtani1, 06-08-2012 02:36
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 9,701
  13-10-2012, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Edgar Cayce

  Hapur nga ATMAN, 11-10-2012 10:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 918
  11-10-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 14. 21 Dhjetori 2012 ? Cfare mendoni?

  Hapur nga JuliusB, 13-08-2012 14:56
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 8,684
  11-10-2012, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,673
  08-10-2012, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Post Ja si plaket njeriu!

  Hapur nga gloreta, 09-03-2010 10:50
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,800
  08-10-2012, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Cfare do te donit nga shkenca?

  Hapur nga Hyllien, 01-01-2004 15:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 6,393
  03-10-2012, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
 17. 21 shtator 2012

  Hapur nga ATMAN, 21-09-2012 15:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,315
  03-10-2012, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sekreti prapa flluskave (Shampanja)

  Hapur nga ari32, 30-06-2002 02:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 10,635
  21-09-2012, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,613
  04-09-2012, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 939
  01-09-2012, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sot, fenomeni i hėnės blu

  Hapur nga EuroStar1, 31-08-2012 10:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 917
  31-08-2012, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Shkenca Noetike ...!!!

  Hapur nga JuliusB, 29-08-2012 06:11
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,665
  30-08-2012, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Niveli i inteligjencės shqiptare

  Hapur nga Syze, 23-08-2012 17:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,084
  23-08-2012, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Jemi qenie jashtetokesore!

  Hapur nga G.D, 10-08-2011 05:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 4,664
  22-08-2012, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,501
  17-08-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 935
  09-08-2012, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 14 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •