Close
Faqja 2 prej 14 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 684 gjithsej

Forumi: Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. benseven11

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 34
  • Postime: 4,401
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete Nga Shkenca Dhe Jeta

  Hapur nga elda, 02-08-2002 07:07
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 665
  • Lexime: 330,689
  19-10-2019, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Sa tė vegjėl jemi nė Univers

  Hapur nga Darius, 23-04-2007 01:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 98,613
  16-05-2018, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ngrohja Globale

  Hapur nga BvizioN, 17-06-2005 07:53
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 193,098
  26-08-2013, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Hapur nga Darius, 08-01-2011 12:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 44,190
  26-03-2013, 21:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Cfare po ndodh me Token

  Hapur nga Darius, 09-01-2007 02:47
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 188
  • Lexime: 77,764
  15-02-2013, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: ADN: Artifakt intelligjence?

  Hapur nga Darius, 28-12-2011 01:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 15,450
  15-03-2012, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave qė pėrmban forumi i shkencės

  Hapur nga Darius, 19-10-2006 01:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 12,254
  19-10-2006, 01:51 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Njė rifreskim i rregullores sė kėtij nėnforumi

  Hapur nga Darius, 13-02-2006 20:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,775
  13-02-2006, 20:25 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,516
  08-10-2014, 23:28 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lightbulb Kuriozitete te ndryshme.

  Hapur nga AlbaneZ, 15-12-2012 05:38
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 332
  • Lexime: 144,211
  04-10-2014, 23:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,261
  30-09-2014, 13:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,094
  26-09-2014, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,510
  01-09-2014, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sfida e gjeniut me ALS

  Hapur nga Vinjol, 28-08-2014 20:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,378
  29-08-2014, 05:06 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Vrimat e zeza

  Hapur nga Vinjol, 09-08-2014 18:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,191
  10-08-2014, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,480
  09-08-2014, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 890
  08-08-2014, 08:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Aspekte nga jeta e Anjshtajnit

  Hapur nga Vinjol, 08-08-2014 07:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,149
  08-08-2014, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,365
  11-06-2014, 12:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,780
  10-06-2014, 13:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,962
  30-05-2014, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Thumbs up Ideatorėt Shqipėtar me shpikjet e tyre !

  Hapur nga Wordless, 26-05-2014 17:43
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,435
  26-05-2014, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ēfare ka ndodhur me flamurin ne Hene?

  Hapur nga ILovePejaa, 21-04-2002 03:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 12,770
  11-05-2014, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lekuregjemboret

  Hapur nga SeliBaruti, 07-05-2014 08:29
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,804
  07-05-2014, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sfungjeret dhe celenteratet

  Hapur nga SeliBaruti, 06-05-2014 15:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,702
  06-05-2014, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sondazh Sondazh: Albert Anjshtanj VS Nikolla Tesla

  Hapur nga Milkway, 13-11-2008 16:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 115
  • Lexime: 48,406
  06-05-2014, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Mister mbi qiejt e Londres

  Hapur nga brooklyn2007, 15-04-2014 07:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,150
  15-04-2014, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Dokumentari "Cosmos : A SpaceTime Odyssey"

  Hapur nga Fishtani1, 05-04-2014 21:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,943
  05-04-2014, 21:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,950
  03-04-2014, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ēfarė ėshtė kjo ?!!!

  Hapur nga Wordless, 18-03-2014 07:00
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,075
  18-03-2014, 20:58 Shko tek mesazhi i fundit
 13. A do te vdesim te gjithe nese... ?!

  Hapur nga The_Capital, 17-03-2014 05:45
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,516
  18-03-2014, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,609
  13-03-2014, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,105
  26-02-2014, 22:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,455
  23-02-2014, 19:11 Shko tek mesazhi i fundit
 14. 40 vjet me pare njeriu shkeli Henen

  Hapur nga Explorer, 21-07-2009 17:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 35,877
  14-02-2014, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,353
  26-01-2014, 15:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,614
  13-01-2014, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Rastet e kontakteve tė UFO-ve nė Shqipėri

  Hapur nga Jessy, 09-01-2014 14:11
  ufo shqiperi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,210
  09-01-2014, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,929
  02-01-2014, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 962
  31-12-2013, 22:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,555
  28-12-2013, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Qyteti Lundrues

  Hapur nga Darius, 28-11-2013 16:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,042
  29-11-2013, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,617
  05-11-2013, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 942
  01-11-2013, 12:30 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sot Eklipsi i Hėnės

  Hapur nga Archon, 18-10-2013 14:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,171
  18-10-2013, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,246
  15-10-2013, 14:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,339
  01-10-2013, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,158
  27-09-2013, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,746
  26-08-2013, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,664
  18-08-2013, 20:28 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Post Transplanti i kokės

  Hapur nga kriskulli, 18-08-2013 08:00
  kėrkimi shkencor, mjekėsi, rinstinkt blog, transplanti i kokės
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 999
  18-08-2013, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,660
  04-08-2013, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Njė shqiptar zbulon kurėn kundėr SIDA-s

  Hapur nga Denata, 28-07-2013 04:58
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,774
  28-07-2013, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,248
  19-07-2013, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Shkencėtarėt: Vdekja nuk ekziston…

  Hapur nga prishtina75, 07-04-2013 03:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 5,883
  05-07-2013, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 21. A mendoni se jemi qenie te modifikuara gjenetikisht?!

  Hapur nga gilberto, 14-12-2011 07:01
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 17,088
  25-04-2013, 19:48 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Vėrtetė tė jetė njeri?!

  Hapur nga Archon, 24-04-2013 06:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,340
  24-04-2013, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 14 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •