Close
Faqja 2 prej 14 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 685 gjithsej

Forumi: Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. benseven11

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 34
  • Postime: 4,402
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete Nga Shkenca Dhe Jeta

  Hapur nga elda, 02-08-2002 06:07
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 666
  • Lexime: 342,010
  21-02-2020, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Sa tė vegjėl jemi nė Univers

  Hapur nga Darius, 23-04-2007 00:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 104,948
  16-05-2018, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ngrohja Globale

  Hapur nga BvizioN, 17-06-2005 06:53
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 199,842
  26-08-2013, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Hapur nga Darius, 08-01-2011 11:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 48,638
  26-03-2013, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Cfare po ndodh me Token

  Hapur nga Darius, 09-01-2007 01:47
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 188
  • Lexime: 84,237
  15-02-2013, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: ADN: Artifakt intelligjence?

  Hapur nga Darius, 28-12-2011 00:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 17,003
  15-03-2012, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave qė pėrmban forumi i shkencės

  Hapur nga Darius, 19-10-2006 00:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,498
  19-10-2006, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Njė rifreskim i rregullores sė kėtij nėnforumi

  Hapur nga Darius, 13-02-2006 19:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,048
  13-02-2006, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,028
  21-10-2014, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Fillesat e artit njerezor

  Hapur nga shigjeta, 08-10-2014 22:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,500
  08-10-2014, 22:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,578
  08-10-2014, 22:28 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lightbulb Kuriozitete te ndryshme.

  Hapur nga AlbaneZ, 15-12-2012 04:38
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 332
  • Lexime: 146,505
  04-10-2014, 22:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,315
  30-09-2014, 12:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,143
  26-09-2014, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,565
  01-09-2014, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sfida e gjeniut me ALS

  Hapur nga Vinjol, 28-08-2014 19:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,438
  29-08-2014, 04:06 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Vrimat e zeza

  Hapur nga Vinjol, 09-08-2014 17:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,294
  10-08-2014, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,549
  09-08-2014, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 939
  08-08-2014, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Aspekte nga jeta e Anjshtajnit

  Hapur nga Vinjol, 08-08-2014 06:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,198
  08-08-2014, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,449
  11-06-2014, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,842
  10-06-2014, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,036
  30-05-2014, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Thumbs up Ideatorėt Shqipėtar me shpikjet e tyre !

  Hapur nga Wordless, 26-05-2014 16:43
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,506
  26-05-2014, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ēfare ka ndodhur me flamurin ne Hene?

  Hapur nga ILovePejaa, 21-04-2002 02:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 12,863
  11-05-2014, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lekuregjemboret

  Hapur nga SeliBaruti, 07-05-2014 07:29
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,241
  07-05-2014, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sfungjeret dhe celenteratet

  Hapur nga SeliBaruti, 06-05-2014 14:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,001
  06-05-2014, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: Albert Anjshtanj VS Nikolla Tesla

  Hapur nga Milkway, 13-11-2008 15:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 115
  • Lexime: 49,222
  06-05-2014, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Mister mbi qiejt e Londres

  Hapur nga brooklyn2007, 15-04-2014 06:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,206
  15-04-2014, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Dokumentari "Cosmos : A SpaceTime Odyssey"

  Hapur nga Fishtani1, 05-04-2014 20:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,025
  05-04-2014, 20:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,039
  03-04-2014, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ēfarė ėshtė kjo ?!!!

  Hapur nga Wordless, 18-03-2014 06:00
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,162
  18-03-2014, 19:58 Shko tek mesazhi i fundit
 14. A do te vdesim te gjithe nese... ?!

  Hapur nga The_Capital, 17-03-2014 04:45
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,585
  18-03-2014, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,658
  13-03-2014, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,151
  26-02-2014, 21:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,540
  23-02-2014, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 15. 40 vjet me pare njeriu shkeli Henen

  Hapur nga Explorer, 21-07-2009 16:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 36,159
  14-02-2014, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,421
  26-01-2014, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,683
  13-01-2014, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Rastet e kontakteve tė UFO-ve nė Shqipėri

  Hapur nga Jessy, 09-01-2014 13:11
  ufo shqiperi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,259
  09-01-2014, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,010
  02-01-2014, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,009
  31-12-2013, 21:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,670
  28-12-2013, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Qyteti Lundrues

  Hapur nga Darius, 28-11-2013 15:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,126
  29-11-2013, 09:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,706
  05-11-2013, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 992
  01-11-2013, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sot Eklipsi i Hėnės

  Hapur nga Archon, 18-10-2013 13:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,222
  18-10-2013, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,347
  15-10-2013, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,426
  01-10-2013, 16:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,210
  27-09-2013, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,798
  26-08-2013, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,741
  18-08-2013, 19:28 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Post Transplanti i kokės

  Hapur nga kriskulli, 18-08-2013 07:00
  kėrkimi shkencor, mjekėsi, rinstinkt blog, transplanti i kokės
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,053
  18-08-2013, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,709
  04-08-2013, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Njė shqiptar zbulon kurėn kundėr SIDA-s

  Hapur nga Denata, 28-07-2013 03:58
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,844
  28-07-2013, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,294
  19-07-2013, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Shkencėtarėt: Vdekja nuk ekziston…

  Hapur nga prishtina75, 07-04-2013 02:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 6,036
  05-07-2013, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 14 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •