Close
Faqja 2 prej 14 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 684 gjithsej

Forumi: Shkenca dhe jeta

Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. benseven11

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 34
  • Postime: 4,401
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete Nga Shkenca Dhe Jeta

  Hapur nga elda, 02-08-2002 06:07
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 665
  • Lexime: 329,117
  19-10-2019, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Sa tė vegjėl jemi nė Univers

  Hapur nga Darius, 23-04-2007 00:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 97,767
  16-05-2018, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ngrohja Globale

  Hapur nga BvizioN, 17-06-2005 06:53
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 192,124
  26-08-2013, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Hapur nga Darius, 08-01-2011 11:25
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 43,675
  26-03-2013, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Cfare po ndodh me Token

  Hapur nga Darius, 09-01-2007 01:47
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 188
  • Lexime: 76,982
  15-02-2013, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: ADN: Artifakt intelligjence?

  Hapur nga Darius, 28-12-2011 00:59
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 15,256
  15-03-2012, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave qė pėrmban forumi i shkencės

  Hapur nga Darius, 19-10-2006 00:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 12,102
  19-10-2006, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Exclamation Kryetemė Kryetemė: Njė rifreskim i rregullores sė kėtij nėnforumi

  Hapur nga Darius, 13-02-2006 19:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,614
  13-02-2006, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,511
  08-10-2014, 22:28 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lightbulb Kuriozitete te ndryshme.

  Hapur nga AlbaneZ, 15-12-2012 04:38
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 332
  • Lexime: 143,908
  04-10-2014, 22:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,255
  30-09-2014, 12:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,090
  26-09-2014, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,504
  01-09-2014, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sfida e gjeniut me ALS

  Hapur nga Vinjol, 28-08-2014 19:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,366
  29-08-2014, 04:06 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Vrimat e zeza

  Hapur nga Vinjol, 09-08-2014 17:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,182
  10-08-2014, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,474
  09-08-2014, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 884
  08-08-2014, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Aspekte nga jeta e Anjshtajnit

  Hapur nga Vinjol, 08-08-2014 06:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,143
  08-08-2014, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,359
  11-06-2014, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,778
  10-06-2014, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,955
  30-05-2014, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Thumbs up Ideatorėt Shqipėtar me shpikjet e tyre !

  Hapur nga Wordless, 26-05-2014 16:43
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,423
  26-05-2014, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ēfare ka ndodhur me flamurin ne Hene?

  Hapur nga ILovePejaa, 21-04-2002 02:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 12,751
  11-05-2014, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lekuregjemboret

  Hapur nga SeliBaruti, 07-05-2014 07:29
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,740
  07-05-2014, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sfungjeret dhe celenteratet

  Hapur nga SeliBaruti, 06-05-2014 14:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,650
  06-05-2014, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sondazh Sondazh: Albert Anjshtanj VS Nikolla Tesla

  Hapur nga Milkway, 13-11-2008 15:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 115
  • Lexime: 48,358
  06-05-2014, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Mister mbi qiejt e Londres

  Hapur nga brooklyn2007, 15-04-2014 06:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,144
  15-04-2014, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Dokumentari "Cosmos : A SpaceTime Odyssey"

  Hapur nga Fishtani1, 05-04-2014 20:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,935
  05-04-2014, 20:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,942
  03-04-2014, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ēfarė ėshtė kjo ?!!!

  Hapur nga Wordless, 18-03-2014 06:00
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,069
  18-03-2014, 19:58 Shko tek mesazhi i fundit
 13. A do te vdesim te gjithe nese... ?!

  Hapur nga The_Capital, 17-03-2014 04:45
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,507
  18-03-2014, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,603
  13-03-2014, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,099
  26-02-2014, 21:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,446
  23-02-2014, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 14. 40 vjet me pare njeriu shkeli Henen

  Hapur nga Explorer, 21-07-2009 16:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 35,826
  14-02-2014, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,345
  26-01-2014, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,609
  13-01-2014, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Rastet e kontakteve tė UFO-ve nė Shqipėri

  Hapur nga Jessy, 09-01-2014 13:11
  ufo shqiperi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,204
  09-01-2014, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,919
  02-01-2014, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 958
  31-12-2013, 21:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,539
  28-12-2013, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Qyteti Lundrues

  Hapur nga Darius, 28-11-2013 15:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,029
  29-11-2013, 09:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,600
  05-11-2013, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 937
  01-11-2013, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sot Eklipsi i Hėnės

  Hapur nga Archon, 18-10-2013 13:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,165
  18-10-2013, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,240
  15-10-2013, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,324
  01-10-2013, 16:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,152
  27-09-2013, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,741
  26-08-2013, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,657
  18-08-2013, 19:28 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Post Transplanti i kokės

  Hapur nga kriskulli, 18-08-2013 07:00
  kėrkimi shkencor, mjekėsi, rinstinkt blog, transplanti i kokės
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 994
  18-08-2013, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,654
  04-08-2013, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Njė shqiptar zbulon kurėn kundėr SIDA-s

  Hapur nga Denata, 28-07-2013 03:58
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,763
  28-07-2013, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,243
  19-07-2013, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Shkencėtarėt: Vdekja nuk ekziston…

  Hapur nga prishtina75, 07-04-2013 02:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 5,853
  05-07-2013, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
 21. A mendoni se jemi qenie te modifikuara gjenetikisht?!

  Hapur nga gilberto, 14-12-2011 06:01
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 17,038
  25-04-2013, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Vėrtetė tė jetė njeri?!

  Hapur nga Archon, 24-04-2013 05:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,333
  24-04-2013, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 14 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •