Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 500 gjithsej

Forumi: Krijime nė gjuhė tė huaja

Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

Temat nė Vazhdim
 1. Quotes

  Hapur nga Zana e malit, 04-07-2005 06:49
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 570
  • Lexime: 75,865
  21-03-2015, 23:52 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ditari i ndjenjave (gjuhė e huaj)

  Hapur nga Veshtrusja, 10-03-2005 10:17
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 474
  • Lexime: 69,019
  23-12-2014, 00:55 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Proverba nė gjuhė tė huaja

  Hapur nga Manulaki, 23-09-2005 18:07
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 57,809
  30-01-2006, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 56,240
  29-01-2013, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Poezi Shoqerie :)

  Hapur nga AngelGirl, 19-02-2004 09:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 43,892
  22-04-2004, 20:24 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Fragmente interesante librash

  Hapur nga [xeni], 15-09-2004 09:46
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 134
  • Lexime: 36,229
  29-04-2014, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Krijime ne italisht

  Hapur nga leci, 01-02-2005 14:56
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 229
  • Lexime: 30,369
  25-05-2012, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Rumi

  Hapur nga PrInCiPiEl, 17-07-2003 01:12
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 26,065
  08-11-2013, 04:00 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Poezi nga lasgush Poradeci

  Hapur nga SUPERSTAR_N1, 21-05-2002 12:44
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 23,084
  08-01-2012, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 21,817
  06-12-2007, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
 9. ~~~Poezi Ne Gjuhe Te Huaj~~~

  Hapur nga selina_21, 04-09-2004 20:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 20,369
  02-12-2013, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Poezia "Sikur" ne anglisht

  Hapur nga mondishall, 30-03-2008 09:30
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 19,683
  14-08-2010, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Poezi nė gjuhėn gjermane

  Hapur nga ALBA, 04-04-2004 12:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 19,345
  27-11-2004, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Anglisht - Mitologjia Greke: Permbledhje

  Hapur nga Leila, 26-12-2003 06:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 17,936
  27-09-2004, 03:04 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pjese nga tragjedia "Hamleti" - Enip

  Hapur nga shigjeta, 19-04-2002 00:35
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 16,476
  08-03-2005, 02:32 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Poezi tė ndryshme nė gjermanisht

  Hapur nga i_paEpuri, 30-10-2007 15:03
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 16,079
  22-12-2007, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
 15. A Piece Of Advice

  Hapur nga Ahmed.M, 11-05-2010 14:13
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 15,646
  22-05-2010, 18:41 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Taken to the stars !

  Hapur nga Viola.V, 24-06-2010 12:08
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 15,147
  22-08-2011, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ironia e hiē-it

  Hapur nga mondishall, 10-08-2009 19:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 15,099
  07-11-2016, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Shoqeria. Freundschaft.

  Hapur nga gloreta, 26-01-2010 15:33
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 14,838
  30-05-2012, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Dear Miss Fairy

  Hapur nga *Cute_Fairy*, 12-03-2004 21:48
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 14,788
  08-02-2010, 01:20 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Paulo Coelho

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 13-11-2003 22:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 14,072
  18-04-2012, 23:25 Shko tek mesazhi i fundit
 21. A Litany of Breaths

  Hapur nga Leila, 18-08-2005 00:42
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 13,928
  07-07-2012, 22:33 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Poete te famshem dhe poezite e tyre

  Hapur nga StormAngel, 02-09-2004 22:40
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 13,121
  30-03-2005, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Jorge Luis Borges

  Hapur nga katana, 21-08-2002 19:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 12,434
  23-08-2005, 23:04 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Philosophies of boys with nothing to lose

  Hapur nga IsiNYC, 09-09-2005 14:00
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 12,073
  29-09-2016, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Albanian Folktales: The Tale of the Eagle

  Hapur nga Leila, 15-09-2003 00:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 11,935
  15-09-2003, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 26. A Marie, la Franēaise

  Hapur nga marinI, 11-03-2003 12:19
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 117
  • Lexime: 11,632
  11-08-2008, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kostandini & Doruntina (ne Anglisht)

  Hapur nga Leila, 03-09-2003 03:42
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 11,531
  12-12-2003, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Thought of the Day

  Hapur nga s0ni, 19-04-2005 20:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 79
  • Lexime: 10,671
  10-12-2005, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Vargje ne Anglisht!

  Hapur nga ^AngeL^, 13-01-2003 08:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 10,450
  11-06-2009, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Komplet librat e Shekspirit

  Hapur nga benseven11, 15-01-2006 23:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,174
  15-01-2006, 23:18 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Poezitė tuaja nė gjuhė tė huaj

  Hapur nga bluemoon, 17-11-2005 21:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 10,160
  27-02-2008, 11:43 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Krijimtari te ndryshme ne gjuhe te huaj

  Hapur nga StormAngel, 13-09-2004 14:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 9,808
  06-07-2011, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Emily Dickinson

  Hapur nga Lule Portokalli, 25-02-2004 22:09
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 9,651
  25-08-2004, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Prabhata Samgiita

  Hapur nga ATMAN, 20-08-2004 06:11
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 223
  • Lexime: 9,651
  04-12-2004, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Mė ndihmoni me njė pėrkthim nė frėngjisht!

  Hapur nga Kosta85, 26-09-2006 14:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 9,440
  03-03-2009, 08:35 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Orwell dhe 1984

  Hapur nga Dr Rieux, 30-07-2004 08:27
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 9,308
  07-03-2005, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Migjen Kelmendi

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 06-12-2003 23:36
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 9,273
  12-02-2011, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Riciklim i poezive te "harruara"

  Hapur nga Leila, 27-09-2004 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 8,485
  17-08-2007, 19:24 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Nazim Hikmet

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 02-07-2003 01:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 8,403
  25-08-2004, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Nga Charles Baudelaire!

  Hapur nga Dita, 31-05-2002 05:50
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,166
  29-03-2003, 23:49 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Libra ne internet

  Hapur nga benseven11, 19-07-2005 22:03
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 8,148
  24-07-2006, 08:13 Shko tek mesazhi i fundit
 42. English tea

  Hapur nga Diabolis, 16-06-2003 23:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 8,122
  08-07-2011, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,085
  21-10-2003, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,783
  25-11-2005, 12:22 Shko tek mesazhi i fundit
 43. T.S. Elliot

  Hapur nga Darius, 01-09-2004 11:41
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 7,755
  19-06-2006, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Nga Jacques Prévert!

  Hapur nga Dita, 19-04-2002 07:32
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 7,692
  25-09-2005, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Annemarie Schimmel

  Hapur nga PrInCiPiEl, 16-10-2003 01:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 7,205
  03-12-2005, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Mendime (thoughts) nė Anglisht.

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-02-2003 05:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 7,139
  20-08-2003, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •