Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,040
Faqja 1 prej 63 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3104 gjithsej

Forumi: Prezantoni veten nė forum

Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) Krijoni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lexoni rregulloren para se tė prezantoheni

  Hapur nga Albo, 01-07-2002 16:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 47,165
  12-02-2021, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Fotot e anėtarėve tė forumit.

  Hapur nga Fiori, 05-01-2003 12:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 63,925
  05-01-2003, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Si jeni?

  Hapur nga FreeByrd, 15-02-2011 22:11
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 478
  • Lexime: 55,445
  26-06-2011, 23:32 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Unė jam Debi

  Hapur nga Debile, 19-05-2003 06:38
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 206
  • Lexime: 18,229
  28-05-2003, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ja ku erdha dhe une

  Hapur nga La_Lune, 21-03-2003 11:49
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 181
  • Lexime: 15,487
  30-03-2003, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Exclamation Pershendetje!!! Jam e re ketu ...

  Hapur nga Prishtinalikja, 11-10-2002 19:05
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 162
  • Lexime: 12,520
  24-10-2002, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pershendetje nga une

  Hapur nga Busy Girl, 05-02-2012 05:17
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 154
  • Lexime: 9,874
  11-02-2012, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Accettate una ragazza Italiana?

  Hapur nga alessia, 22-01-2003 13:31
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 153
  • Lexime: 10,916
  03-02-2003, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Me ne fund po prezentohem edhe une.

  Hapur nga hot_prinz, 11-09-2011 20:42
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 142
  • Lexime: 10,167
  28-09-2011, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Avokati

  Hapur nga Noellag, 23-09-2009 11:16
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 141
  • Lexime: 11,441
  18-10-2009, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Rikthimi im.....

  Hapur nga Tekanjozja, 27-11-2006 20:32
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 8,424
  10-12-2006, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Hajde pėr hajėr!

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 14-12-2002 02:07
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 137
  • Lexime: 12,294
  26-12-2002, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ja dhe fotoja Ime

  Hapur nga Niku1, 09-05-2003 11:33
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 137
  • Lexime: 10,001
  25-05-2003, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Edhe fotoja ime

  Hapur nga Klaudia_20, 26-02-2003 19:15
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 136
  • Lexime: 12,605
  09-03-2003, 18:41 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Wink Sa t'jetosh do gabosh...

  Hapur nga tekla/mrapsht, 16-04-2004 17:16
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 134
  • Lexime: 11,812
  29-04-2004, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Hajria, dora vetė

  Hapur nga MiLaNiStE, 13-09-2003 14:59
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 133
  • Lexime: 8,267
  24-09-2003, 19:34 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lexoni dhe dicka per mua

  Hapur nga zemerluani, 01-08-2004 14:56
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 129
  • Lexime: 7,701
  09-09-2004, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Miss-trecja22...profili i shumepritur!!!

  Hapur nga Nuska, 11-11-2002 18:27
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 126
  • Lexime: 10,770
  19-11-2002, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Tung! Nga JerseyGirl

  Hapur nga TiLoNcE, 13-09-2003 22:07
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 8,009
  28-09-2003, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Smile Pershendetje, po mesoj shqip

  Hapur nga Elome, 30-01-2012 18:17
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 122
  • Lexime: 17,767
  11-02-2012, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Prezantimi im anonim

  Hapur nga Zemrushja, 02-03-2006 14:43
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 121
  • Lexime: 8,576
  12-03-2006, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Po foton time do ta shikoni?

  Hapur nga arusha84, 11-02-2003 00:35
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 119
  • Lexime: 12,500
  24-02-2003, 21:24 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Smile Prezantim i vonuar nga Amle

  Hapur nga aMLe, 12-12-2009 05:53
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 10,234
  10-07-2011, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Arrow ArMaNDo ShKoDrAnI

  Hapur nga Armando18, 16-06-2003 06:58
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 8,755
  29-06-2003, 20:28 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Nje Elbasanlli me shume

  Hapur nga endri998, 03-02-2003 20:12
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 7,058
  19-02-2003, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Talking BeBuShJa

  Hapur nga BeBiVoGeL, 31-05-2002 04:10
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 111
  • Lexime: 13,034
  16-07-2002, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Talking edhe unaaaaaa

  Hapur nga GABELJA3, 22-12-2002 00:00
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 14,773
  03-01-2003, 01:55 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Talking Ja dhe foto ime !!

  Hapur nga Toreador, 25-05-2003 05:35
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 8,223
  30-05-2003, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Talking Do prezantohem edhe une

  Hapur nga Prototype, 14-12-2002 17:00
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 8,388
  27-12-2002, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kush eshte Korcaprincess19?

  Hapur nga korcaprincess, 23-04-2003 18:19
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 107
  • Lexime: 8,809
  24-05-2003, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Pershendetje te gjithve nga Jola_uk

  Hapur nga Jola, 08-11-2002 10:53
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 105
  • Lexime: 12,273
  14-11-2002, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Thumbs up Embelsira e Forumit - Xhenneta Morina

  Hapur nga Xhenneta-Morina, 25-03-2009 15:49
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 105
  • Lexime: 17,808
  03-04-2009, 22:59 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Prezantimi im hajla,Rugova!

  Hapur nga hajla, 10-03-2006 15:47
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 104
  • Lexime: 7,608
  30-03-2006, 16:24 Shko tek mesazhi i fundit
 32. A ka vėnd edhe pėr mua ?

  Hapur nga Pseulinda, 23-11-2009 16:39
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 104
  • Lexime: 9,371
  23-03-2010, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Hej! Jam Karamel Eyez

  Hapur nga Karamel Eyez, 15-12-2002 07:45
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 102
  • Lexime: 12,073
  01-08-2003, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Ja ku erdha edhe une Ola

  Hapur nga `lolita ola`, 06-07-2003 20:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 102
  • Lexime: 7,244
  16-07-2003, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Red face Kjo eshte dhelpra dinake

  Hapur nga DHELPRA-DINAKE, 14-12-2002 18:15
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 100
  • Lexime: 14,388
  24-12-2002, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Smile Djalli Vete (po Prape Se Prap Goce E Mile)

  Hapur nga Shanon, 24-04-2002 11:51
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 99
  • Lexime: 17,195
  16-07-2002, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
 37. >>>Code-Cracker Datelindja<<<<<

  Hapur nga Pyes_Lotin, 30-06-2003 15:53
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 99
  • Lexime: 8,062
  09-07-2003, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Smile Mire Se Ju Gjeta Te Gjitheve !!!

  Hapur nga angel_boy, 07-12-2002 06:26
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 98
  • Lexime: 4,731
  22-12-2002, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Edhe njė poet nė forum

  Hapur nga diamant abrashi, 17-01-2005 12:04
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 98
  • Lexime: 7,329
  20-02-2005, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Erdha dhe une, me pranoni..??

  Hapur nga stela81, 28-06-2012 07:32
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 98
  • Lexime: 6,099
  02-07-2012, 15:57 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Ja me ne fund mbrriti dhe "Ajo"kush eshte???

  Hapur nga blueyes, 23-01-2005 06:18
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 97
  • Lexime: 6,360
  18-02-2005, 09:37 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Pėrshėndetjet e mia

  Hapur nga EDA-TR, 25-04-2006 05:58
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 97
  • Lexime: 6,087
  17-05-2006, 00:14 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Ja dhe prezantimi im

  Hapur nga Candy_Babe, 04-08-2010 15:21
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 97
  • Lexime: 10,190
  22-03-2011, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Ja dhe fotoja ime

  Hapur nga Kalimtari, 25-12-2002 22:36
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 8,779
  06-01-2003, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Peter Pan - Prezantohet para jush

  Hapur nga PeterPan, 08-03-2010 10:39
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 8,516
  21-03-2010, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Talking Po prezantohem dhe unė....

  Hapur nga xlindax, 03-03-2007 18:16
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 93
  • Lexime: 5,249
  11-03-2007, 19:48 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Pėrshėndetje nga Aksinja

  Hapur nga Aksinja, 17-01-2011 09:23
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 8,229
  09-02-2011, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
 48. A doni shkodrane ma....

  Hapur nga sexy-shkodrane, 14-01-2003 22:04
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 7,932
  29-01-2003, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 49. Ky jom une

  Hapur nga METAXA, 20-05-2002 12:58
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 9,149
  03-07-2002, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 50. Hapni rrugen se erdha dhe une!!!!!!

  Hapur nga Marinela_Greqi, 10-03-2006 06:00
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 5,875
  21-03-2006, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 63 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •