Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,951
Faqja 51 prej 63 FillimFillim ... 41495051525361 ... FunditFundit
Duke renditur temat 2501 deri 2550 prej 3104 gjithsej

Forumi: Prezantoni veten nė forum

Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) Krijoni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lexoni rregulloren para se tė prezantoheni

  Hapur nga Albo, 01-07-2002 16:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 47,098
  12-02-2021, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Fotot e anėtarėve tė forumit.

  Hapur nga Fiori, 05-01-2003 12:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 63,910
  05-01-2003, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. O sa qejf, edhe une ne forum

  Hapur nga cherry13, 10-05-2003 04:55
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,121
  12-05-2003, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Smile Erdha edhe une ne kete forum te shkelqyer

  Hapur nga Made in Tirana, 08-05-2003 18:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 3,077
  12-05-2003, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ja dhe une.............

  Hapur nga Zonjusha, 03-05-2003 11:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 4,565
  10-05-2003, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Talking Ja ku jam dhe une...

  Hapur nga Lo Bello, 17-12-2002 15:31
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 3,634
  09-05-2003, 21:21 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Alexa ne Forum

  Hapur nga vajza nga vlora, 24-04-2003 13:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 3,440
  09-05-2003, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pershendetje!

  Hapur nga Djal i Merzitur, 03-05-2003 18:46
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,840
  09-05-2003, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Zoti e bekofte Shqiperin dhe Shqipetaret !!

  Hapur nga BnejamiN, 27-04-2003 13:19
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,295
  09-05-2003, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Nje njeri i thjeshte me shume enderra

  Hapur nga California_Boy, 29-04-2003 15:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,806
  08-05-2003, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pershendetje nga un

  Hapur nga AndoniS, 29-04-2003 16:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 3,150
  07-05-2003, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ja edhe njė korēar mė shumė nė forum

  Hapur nga Joni_80, 30-04-2003 00:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 4,802
  07-05-2003, 17:10 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Tahox

  Hapur nga Shiu, 23-04-2003 16:24
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 5,235
  07-05-2003, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Po shkruaj edhe une dicka rreth meje,u pa puna :-)

  Hapur nga scream_aut, 05-05-2003 14:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,063
  07-05-2003, 13:59 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pershendetje te gjitheve.

  Hapur nga epasho, 06-05-2003 00:04
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,898
  07-05-2003, 00:46 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Pershendetje te gjithe

  Hapur nga Tonito Brigante, 26-04-2003 14:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 3,338
  06-05-2003, 06:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,123
  06-05-2003, 01:37 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Mir se ju Gjeta Te gjithve

  Hapur nga wilson, 23-04-2003 08:54
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,263
  04-05-2003, 03:35 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Arrow *Prezantimi | 50cent_DuDe*

  Hapur nga 50cent_DuDe, 19-04-2003 05:59
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 8,303
  03-05-2003, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Pershendetje nga Kristina

  Hapur nga Kristtina, 24-04-2003 20:53
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 6,961
  03-05-2003, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Smile Ja pra dhe Ela... :-)

  Hapur nga Ela_Tironsja, 23-04-2003 10:14
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 6,497
  02-05-2003, 21:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,399
  02-05-2003, 21:06 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Smile Dicka rreth meje--->

  Hapur nga Nutela, 16-04-2003 00:29
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 6,159
  02-05-2003, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Po prezantohem edhe un..

  Hapur nga Goc^e_mir, 22-04-2003 15:55
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 6,749
  02-05-2003, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Cool ~EDhE NjE ShKoDrAn~

  Hapur nga GaNgStA_85, 24-04-2003 04:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 5,508
  01-05-2003, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Prezantim

  Hapur nga KuKeS_BoY, 15-04-2003 00:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 7,086
  01-05-2003, 10:05 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Street_fighter nga Danimarka

  Hapur nga Sreet_Fighter, 26-04-2003 09:07
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,400
  30-04-2003, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Wink Me se fundi dhe une ne forum

  Hapur nga vagabondi1, 18-04-2003 17:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 3,813
  29-04-2003, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Talking Pershendetje o njerez!

  Hapur nga ERI_69, 18-04-2003 16:50
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,843
  28-04-2003, 21:04 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Ketu jom ene vete............

  Hapur nga LONDON-TIRONC, 16-04-2003 12:47
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 9,111
  28-04-2003, 16:10 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Per nje shoqeri te gjate

  Hapur nga oliviei, 22-04-2003 13:57
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,796
  28-04-2003, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Talking Ja edhe une

  Hapur nga LEDIANI, 14-04-2003 14:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 3,381
  28-04-2003, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Cool Diēka pėr Mua

  Hapur nga olgenti, 15-04-2003 13:08
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 2,993
  26-04-2003, 15:02 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Tak tak ka njeri ;)

  Hapur nga rina_yll_polar, 13-04-2003 17:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 2,837
  25-04-2003, 21:37 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Pershendetje nga Zelanda e Re!

  Hapur nga vullnet_a, 23-04-2003 01:32
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,227
  25-04-2003, 20:58 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Pershendetje te gjithve

  Hapur nga alerti, 23-04-2003 07:51
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,257
  25-04-2003, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Angry ERDHI DHE ILIR VLONJATI

  Hapur nga slim_shaddy, 10-04-2003 17:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 4,603
  25-04-2003, 03:15 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Smile Miresejugjeta

  Hapur nga KIMBERLI, 17-04-2003 13:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 3,305
  23-04-2003, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Cool Dicka Per Mua

  Hapur nga Erindi, 11-04-2003 08:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,835
  21-04-2003, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Thumbs up Ja Dhe Shkodrani

  Hapur nga Armando18, 12-04-2003 10:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 3,967
  21-04-2003, 00:42 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Edhe nje shqipo me shume

  Hapur nga Benny ne USA, 10-04-2003 22:27
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,780
  20-04-2003, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Po prezantohem dhe unė

  Hapur nga katastrofali, 12-04-2003 09:07
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,664
  20-04-2003, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
 39. PRESPAR

  Hapur nga PRESPAR, 19-02-2003 02:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 3,591
  20-04-2003, 02:51 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Hi nga VlonjateVogel

  Hapur nga VlonjateVogel, 06-04-2003 16:45
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 4,953
  18-04-2003, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Wink Me ne fund edhe une ne forum:)

  Hapur nga ERI_69, 17-04-2003 23:41
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,362
  18-04-2003, 00:14 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Ja ku erdha dhe une

  Hapur nga JONI nga KUKSI, 14-04-2003 23:39
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 7,180
  17-04-2003, 22:59 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Ja ku erdha dhe une ne forum

  Hapur nga ExEL, 05-04-2003 01:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 5,352
  17-04-2003, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Prezantimi

  Hapur nga Deti, 10-04-2003 10:14
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 2,315
  17-04-2003, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Smile PERSHENDETJE

  Hapur nga babylove, 03-04-2003 14:02
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,685
  16-04-2003, 22:40 Shko tek mesazhi i fundit
 46. E solla dhe un koken

  Hapur nga Sander^Mafishja, 06-04-2003 17:39
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 6,449
  16-04-2003, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Ja edhe une !!

  Hapur nga Arta_blond, 03-04-2003 20:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 8,539
  16-04-2003, 05:53 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 51 prej 63 FillimFillim ... 41495051525361 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •