Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 463 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 21:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 38,998
  16-02-2018, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 14:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 65,137
  16-02-2016, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 189,549
  12-12-2015, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 581,506
  05-03-2015, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 42,070
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 77,521
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 24-01-2011 23:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 58,129
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 51,092
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 86,772
  16-02-2008, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Aranxhata

  Hapur nga ^_BIM_BUM_BAM_^, 27-12-2007 14:20
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,696
  25-07-2019, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 750
  06-05-2019, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 345
  21-04-2019, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 441
  23-03-2019, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kifle

  Hapur nga netflix, 20-03-2019 11:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 279
  20-03-2019, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sarma me laker turshi

  Hapur nga netflix, 19-12-2018 12:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 592
  19-12-2018, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Tollumba

  Hapur nga netflix, 01-11-2018 15:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 794
  01-11-2018, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Patate me ajke ne furre

  Hapur nga netflix, 21-10-2018 05:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 450
  21-10-2018, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Festa e lakrorit nė Korēė

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2018 06:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 744
  16-09-2018, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kifle (kroasana)

  Hapur nga netflix, 09-09-2018 09:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 472
  09-09-2018, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lakror me presh dhe domate

  Hapur nga netflix, 05-09-2018 06:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 546
  05-09-2018, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Proje me pras

  Hapur nga netflix, 03-09-2018 06:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 333
  03-09-2018, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Buke dietale - Buke thekre

  Hapur nga netflix, 01-09-2018 08:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 313
  01-09-2018, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 8,441
  03-06-2018, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Pite me kungull

  Hapur nga netflix, 12-04-2018 10:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,025
  12-04-2018, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Red face 'Bamjet' nė Itali

  Hapur nga kacile, 05-04-2007 11:54
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,146
  06-04-2018, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Keto ushqime nuk ju lene te plakeni kurre

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 11:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 457
  01-04-2018, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Embelsir me banane dhe mjeder

  Hapur nga netflix, 30-03-2018 07:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 392
  30-03-2018, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Byrek tradicional

  Hapur nga netflix, 26-02-2018 13:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 665
  26-02-2018, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Embelsire me kafe

  Hapur nga netflix, 16-02-2018 09:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 523
  16-02-2018, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Embelsire e shpejt

  Hapur nga netflix, 05-02-2018 06:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 567
  05-02-2018, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Si pergatiet flija

  Hapur nga netflix, 16-01-2018 11:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 587
  16-01-2018, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Tiramisu (ėmbėlsirė italiane)

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 12:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 796
  13-01-2018, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 20. https://www.youtube.com/watch?v=STWALq0iseI

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 12:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 354
  13-01-2018, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Paēė tradicionale shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-01-2018 10:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 574
  01-01-2018, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Petulla

  Hapur nga netflix, 17-12-2017 06:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 511
  17-12-2017, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Ėmbėlsirė me kokos

  Hapur nga netflix, 13-12-2017 11:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 498
  13-12-2017, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Krepa me ēokollate dhe banane

  Hapur nga netflix, 02-12-2017 12:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 678
  02-12-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,588
  25-11-2017, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,419
  24-11-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Fasule ne furr

  Hapur nga netflix, 22-10-2017 07:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 608
  22-10-2017, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Llokuma

  Hapur nga netflix, 15-10-2017 10:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 476
  15-10-2017, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Oriz me fileto pule

  Hapur nga netflix, 06-10-2017 05:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 580
  06-10-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Salce Majoneze e fresket

  Hapur nga netflix, 04-10-2017 09:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 413
  04-10-2017, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Krepa me perime

  Hapur nga netflix, 01-10-2017 07:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 464
  01-10-2017, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Bakllava

  Hapur nga netflix, 01-09-2017 06:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 589
  01-09-2017, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Mantija me mish

  Hapur nga netflix, 17-06-2017 07:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 767
  28-08-2017, 09:14 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Peshk merluc ne furre

  Hapur nga netflix, 26-08-2017 13:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 521
  26-08-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Akullore

  Hapur nga netflix, 02-07-2017 07:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 794
  02-07-2017, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Pitalka

  Hapur nga netflix, 27-06-2017 10:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 639
  27-06-2017, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Kadaif me arra

  Hapur nga netflix, 21-06-2017 09:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 636
  21-06-2017, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Buke shtepie

  Hapur nga netflix, 20-06-2017 05:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 566
  20-06-2017, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Oriz me mish vici

  Hapur nga netflix, 09-06-2017 10:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 612
  09-06-2017, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Byrek

  Hapur nga netflix, 07-06-2017 10:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 573
  07-06-2017, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Menu Kafesh

  Hapur nga benseven11, 18-05-2017 17:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,236
  18-05-2017, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Embelsir me keksa dhe molle

  Hapur nga netflix, 11-04-2017 05:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 865
  11-04-2017, 05:33 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Pita

  Hapur nga netflix, 10-04-2017 05:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 630
  10-04-2017, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Spaghetti

  Hapur nga netflix, 06-04-2017 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 613
  06-04-2017, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Lule lakėr me mish viēi

  Hapur nga netflix, 04-03-2017 08:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,165
  04-03-2017, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Trahana

  Hapur nga netflix, 15-02-2017 08:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 972
  15-02-2017, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •