Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 480 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 22:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 45,915
  16-02-2018, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 15:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 80,380
  16-02-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 20:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 209,288
  12-12-2015, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 13:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 606,622
  05-03-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 07:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 50,527
  06-09-2012, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 17:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 94,029
  30-06-2012, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 25-01-2011 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 67,219
  04-04-2012, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 18:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 54,256
  23-05-2009, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 19:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 96,089
  16-02-2008, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Geshtenja

  Hapur nga netflix, 24-11-2020 07:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 187
  24-11-2020, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 251
  20-11-2020, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kifle mengjesi

  Hapur nga netflix, 02-11-2020 05:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 362
  02-11-2020, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Pite e shpejta ne tigan per 10 min

  Hapur nga netflix, 12-09-2020 10:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 886
  12-09-2020, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Bakllava tradicionale

  Hapur nga netflix, 28-07-2020 14:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,128
  28-07-2020, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 5. KEPENIK - Pite me qep

  Hapur nga netflix, 09-01-2020 12:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,899
  09-01-2020, 12:57 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lakror me miell misri

  Hapur nga netflix, 04-12-2019 14:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,127
  04-12-2019, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Speca (ēarra) me vezė

  Hapur nga netflix, 01-12-2019 13:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,267
  01-12-2019, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Embelsire me sherbet (tatli)

  Hapur nga netflix, 18-11-2019 12:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,285
  18-11-2019, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Fli tradicionale

  Hapur nga netflix, 12-11-2019 13:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,054
  12-11-2019, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Mantija

  Hapur nga netflix, 11-11-2019 10:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,006
  11-11-2019, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Gjelle e shijshme

  Hapur nga netflix, 11-11-2019 10:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 975
  11-11-2019, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Aranxhata

  Hapur nga ^_BIM_BUM_BAM_^, 27-12-2007 15:20
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 12,187
  25-07-2019, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,370
  06-05-2019, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,873
  30-04-2019, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,603
  24-04-2019, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,376
  21-04-2019, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,612
  21-04-2019, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,624
  18-04-2019, 05:57 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lakror me Hithra per Vetem 10 minuta

  Hapur nga ne universitet, 15-04-2019 11:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,477
  15-04-2019, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,585
  23-03-2019, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kifle

  Hapur nga netflix, 20-03-2019 12:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,352
  20-03-2019, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sarma me laker turshi

  Hapur nga netflix, 19-12-2018 13:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,648
  19-12-2018, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Tollumba

  Hapur nga netflix, 01-11-2018 16:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,866
  01-11-2018, 16:39 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Patate me ajke ne furre

  Hapur nga netflix, 21-10-2018 06:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,548
  21-10-2018, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Festa e lakrorit nė Korēė

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2018 07:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,076
  16-09-2018, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Kifle (kroasana)

  Hapur nga netflix, 09-09-2018 10:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,597
  09-09-2018, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lakror me presh dhe domate

  Hapur nga netflix, 05-09-2018 07:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,643
  05-09-2018, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Proje me pras

  Hapur nga netflix, 03-09-2018 07:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,438
  03-09-2018, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Buke dietale - Buke thekre

  Hapur nga netflix, 01-09-2018 09:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,440
  01-09-2018, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 10,890
  03-06-2018, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Pite me kungull

  Hapur nga netflix, 12-04-2018 11:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,141
  12-04-2018, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Red face 'Bamjet' nė Itali

  Hapur nga kacile, 05-04-2007 12:54
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 7,700
  06-04-2018, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Keto ushqime nuk ju lene te plakeni kurre

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 12:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,501
  01-04-2018, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Embelsir me banane dhe mjeder

  Hapur nga netflix, 30-03-2018 08:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,438
  30-03-2018, 08:02 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Byrek tradicional

  Hapur nga netflix, 26-02-2018 14:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,761
  26-02-2018, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Embelsire me kafe

  Hapur nga netflix, 16-02-2018 10:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,646
  16-02-2018, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Embelsire e shpejt

  Hapur nga netflix, 05-02-2018 07:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,688
  05-02-2018, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Si pergatiet flija

  Hapur nga netflix, 16-01-2018 12:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,676
  16-01-2018, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Tiramisu (ėmbėlsirė italiane)

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 13:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,197
  13-01-2018, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 32. https://www.youtube.com/watch?v=STWALq0iseI

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 13:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,415
  13-01-2018, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Paēė tradicionale shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-01-2018 11:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,742
  01-01-2018, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Petulla

  Hapur nga netflix, 17-12-2017 07:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,674
  17-12-2017, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Ėmbėlsirė me kokos

  Hapur nga netflix, 13-12-2017 12:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,392
  13-12-2017, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Krepa me ēokollate dhe banane

  Hapur nga netflix, 02-12-2017 13:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,928
  02-12-2017, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,720
  25-11-2017, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,581
  24-11-2017, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Fasule ne furr

  Hapur nga netflix, 22-10-2017 08:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,722
  22-10-2017, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Llokuma

  Hapur nga netflix, 15-10-2017 11:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,518
  15-10-2017, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Oriz me fileto pule

  Hapur nga netflix, 06-10-2017 06:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,602
  06-10-2017, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •