Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  11,712
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 486 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 22:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 48,197
  16-02-2018, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 15:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 83,879
  16-02-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 214,274
  12-12-2015, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 612,433
  05-03-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 52,908
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 98,315
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 25-01-2011 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 69,745
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 55,420
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 98,748
  16-02-2008, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ēfarė gatuhet pėr festėn e Pashkėve

  Hapur nga LAINA, 03-04-2007 09:23
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 18,032
  04-04-2021, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Byrek me patate

  Hapur nga netflix, 29-03-2021 06:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 189
  29-03-2021, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 172
  20-03-2021, 09:22 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Fli tradicionale

  Hapur nga netflix, 12-11-2019 13:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,854
  11-03-2021, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kollbirek TRADICIONAL

  Hapur nga netflix, 03-02-2021 11:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 355
  03-02-2021, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 630
  16-01-2021, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 559
  05-01-2021, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ashure tradicionale me arra dhe kanelle

  Hapur nga netflix, 23-12-2020 08:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 628
  23-12-2020, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Geshtenja

  Hapur nga netflix, 24-11-2020 07:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,026
  24-11-2020, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 728
  20-11-2020, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kifle mengjesi

  Hapur nga netflix, 02-11-2020 05:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 770
  02-11-2020, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pite e shpejta ne tigan per 10 min

  Hapur nga netflix, 12-09-2020 09:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,320
  12-09-2020, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Bakllava tradicionale

  Hapur nga netflix, 28-07-2020 13:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,586
  28-07-2020, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
 10. KEPENIK - Pite me qep

  Hapur nga netflix, 09-01-2020 12:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,583
  09-01-2020, 12:57 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lakror me miell misri

  Hapur nga netflix, 04-12-2019 14:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,752
  04-12-2019, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Speca (ēarra) me vezė

  Hapur nga netflix, 01-12-2019 13:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,869
  01-12-2019, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Embelsire me sherbet (tatli)

  Hapur nga netflix, 18-11-2019 12:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,891
  18-11-2019, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Mantija

  Hapur nga netflix, 11-11-2019 10:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,605
  11-11-2019, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Gjelle e shijshme

  Hapur nga netflix, 11-11-2019 10:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,544
  11-11-2019, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Aranxhata

  Hapur nga ^_BIM_BUM_BAM_^, 27-12-2007 15:20
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 13,243
  25-07-2019, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,085
  06-05-2019, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,548
  30-04-2019, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,248
  24-04-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,064
  21-04-2019, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,252
  21-04-2019, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,337
  18-04-2019, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lakror me Hithra per Vetem 10 minuta

  Hapur nga ne universitet, 15-04-2019 10:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,985
  15-04-2019, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,262
  23-03-2019, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kifle

  Hapur nga netflix, 20-03-2019 11:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,032
  20-03-2019, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sarma me laker turshi

  Hapur nga netflix, 19-12-2018 13:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,294
  19-12-2018, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Tollumba

  Hapur nga netflix, 01-11-2018 15:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,528
  01-11-2018, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Patate me ajke ne furre

  Hapur nga netflix, 21-10-2018 05:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,193
  21-10-2018, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Festa e lakrorit nė Korēė

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2018 06:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,794
  16-09-2018, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Kifle (kroasana)

  Hapur nga netflix, 09-09-2018 09:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,306
  09-09-2018, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Lakror me presh dhe domate

  Hapur nga netflix, 05-09-2018 06:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,276
  05-09-2018, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Proje me pras

  Hapur nga netflix, 03-09-2018 06:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,110
  03-09-2018, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Buke dietale - Buke thekre

  Hapur nga netflix, 01-09-2018 08:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,118
  01-09-2018, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 11,821
  03-06-2018, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Pite me kungull

  Hapur nga netflix, 12-04-2018 10:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,825
  12-04-2018, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Red face 'Bamjet' nė Itali

  Hapur nga kacile, 05-04-2007 11:54
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 8,441
  06-04-2018, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Keto ushqime nuk ju lene te plakeni kurre

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 11:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,173
  01-04-2018, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Embelsir me banane dhe mjeder

  Hapur nga netflix, 30-03-2018 07:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,087
  30-03-2018, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Byrek tradicional

  Hapur nga netflix, 26-02-2018 14:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,408
  26-02-2018, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Embelsire me kafe

  Hapur nga netflix, 16-02-2018 10:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,318
  16-02-2018, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Embelsire e shpejt

  Hapur nga netflix, 05-02-2018 07:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,332
  05-02-2018, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Si pergatiet flija

  Hapur nga netflix, 16-01-2018 12:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,378
  16-01-2018, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Tiramisu (ėmbėlsirė italiane)

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 13:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,910
  13-01-2018, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Tiramisu - embelsire italiane

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 13:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,032
  13-01-2018, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Paēė tradicionale shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-01-2018 11:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,402
  01-01-2018, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Petulla

  Hapur nga netflix, 17-12-2017 07:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,353
  17-12-2017, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •