Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  12,775
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 487 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 22:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 48,281
  16-02-2018, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 15:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 84,047
  16-02-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 214,455
  12-12-2015, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 612,657
  05-03-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 53,018
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 98,496
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 25-01-2011 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 69,851
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 55,472
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 98,859
  16-02-2008, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Tavė me peshk

  Hapur nga Albo, 16-04-2021 10:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 965
  16-04-2021, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ēfarė gatuhet pėr festėn e Pashkėve

  Hapur nga LAINA, 03-04-2007 09:23
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 18,106
  04-04-2021, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Byrek me patate

  Hapur nga netflix, 29-03-2021 06:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 206
  29-03-2021, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 197
  20-03-2021, 09:22 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Fli tradicionale

  Hapur nga netflix, 12-11-2019 13:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,901
  11-03-2021, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kollbirek TRADICIONAL

  Hapur nga netflix, 03-02-2021 11:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 391
  03-02-2021, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 666
  16-01-2021, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 583
  05-01-2021, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ashure tradicionale me arra dhe kanelle

  Hapur nga netflix, 23-12-2020 08:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 647
  23-12-2020, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Geshtenja

  Hapur nga netflix, 24-11-2020 07:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,040
  24-11-2020, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 751
  20-11-2020, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kifle mengjesi

  Hapur nga netflix, 02-11-2020 05:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 792
  02-11-2020, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pite e shpejta ne tigan per 10 min

  Hapur nga netflix, 12-09-2020 09:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,341
  12-09-2020, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Bakllava tradicionale

  Hapur nga netflix, 28-07-2020 13:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,608
  28-07-2020, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
 11. KEPENIK - Pite me qep

  Hapur nga netflix, 09-01-2020 12:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,608
  09-01-2020, 12:57 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lakror me miell misri

  Hapur nga netflix, 04-12-2019 14:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,773
  04-12-2019, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Speca (ēarra) me vezė

  Hapur nga netflix, 01-12-2019 13:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,891
  01-12-2019, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Embelsire me sherbet (tatli)

  Hapur nga netflix, 18-11-2019 12:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,912
  18-11-2019, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Mantija

  Hapur nga netflix, 11-11-2019 10:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,625
  11-11-2019, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Gjelle e shijshme

  Hapur nga netflix, 11-11-2019 10:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,567
  11-11-2019, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Aranxhata

  Hapur nga ^_BIM_BUM_BAM_^, 27-12-2007 15:20
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 13,267
  25-07-2019, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,107
  06-05-2019, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,571
  30-04-2019, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,275
  24-04-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,088
  21-04-2019, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,295
  21-04-2019, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,365
  18-04-2019, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lakror me Hithra per Vetem 10 minuta

  Hapur nga ne universitet, 15-04-2019 10:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,017
  15-04-2019, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,291
  23-03-2019, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Kifle

  Hapur nga netflix, 20-03-2019 11:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,058
  20-03-2019, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sarma me laker turshi

  Hapur nga netflix, 19-12-2018 13:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,329
  19-12-2018, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Tollumba

  Hapur nga netflix, 01-11-2018 15:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,552
  01-11-2018, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Patate me ajke ne furre

  Hapur nga netflix, 21-10-2018 05:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,222
  21-10-2018, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Festa e lakrorit nė Korēė

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2018 06:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,814
  16-09-2018, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kifle (kroasana)

  Hapur nga netflix, 09-09-2018 09:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,324
  09-09-2018, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Lakror me presh dhe domate

  Hapur nga netflix, 05-09-2018 06:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,295
  05-09-2018, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Proje me pras

  Hapur nga netflix, 03-09-2018 06:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,144
  03-09-2018, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Buke dietale - Buke thekre

  Hapur nga netflix, 01-09-2018 08:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,140
  01-09-2018, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 11,856
  03-06-2018, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Pite me kungull

  Hapur nga netflix, 12-04-2018 10:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,851
  12-04-2018, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Red face 'Bamjet' nė Itali

  Hapur nga kacile, 05-04-2007 11:54
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 8,457
  06-04-2018, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Keto ushqime nuk ju lene te plakeni kurre

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 11:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,194
  01-04-2018, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Embelsir me banane dhe mjeder

  Hapur nga netflix, 30-03-2018 07:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,115
  30-03-2018, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Byrek tradicional

  Hapur nga netflix, 26-02-2018 14:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,430
  26-02-2018, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Embelsire me kafe

  Hapur nga netflix, 16-02-2018 10:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,348
  16-02-2018, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Embelsire e shpejt

  Hapur nga netflix, 05-02-2018 07:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,357
  05-02-2018, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Si pergatiet flija

  Hapur nga netflix, 16-01-2018 12:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,402
  16-01-2018, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Tiramisu (ėmbėlsirė italiane)

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 13:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,945
  13-01-2018, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Tiramisu - embelsire italiane

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 13:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,053
  13-01-2018, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Paēė tradicionale shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-01-2018 11:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,427
  01-01-2018, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •