Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 476 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 21:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 44,116
  16-02-2018, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 14:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 76,030
  16-02-2016, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 203,590
  12-12-2015, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 600,826
  05-03-2015, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 48,043
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 89,096
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 24-01-2011 23:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 64,542
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 53,418
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 93,326
  16-02-2008, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Bakllava tradicionale

  Hapur nga netflix, 28-07-2020 13:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 186
  28-07-2020, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. KEPENIK - Pite me qep

  Hapur nga netflix, 09-01-2020 11:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,297
  09-01-2020, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lakror me miell misri

  Hapur nga netflix, 04-12-2019 13:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,758
  04-12-2019, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Speca (ēarra) me vezė

  Hapur nga netflix, 01-12-2019 12:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 911
  01-12-2019, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Embelsire me sherbet (tatli)

  Hapur nga netflix, 18-11-2019 11:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 894
  18-11-2019, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Fli tradicionale

  Hapur nga netflix, 12-11-2019 12:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 679
  12-11-2019, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Mantija

  Hapur nga netflix, 11-11-2019 09:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 679
  11-11-2019, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Gjelle e shijshme

  Hapur nga netflix, 11-11-2019 09:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 615
  11-11-2019, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Aranxhata

  Hapur nga ^_BIM_BUM_BAM_^, 27-12-2007 14:20
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 11,373
  25-07-2019, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,948
  06-05-2019, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,527
  30-04-2019, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,254
  24-04-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,035
  21-04-2019, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,289
  21-04-2019, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,288
  18-04-2019, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lakror me Hithra per Vetem 10 minuta

  Hapur nga ne universitet, 15-04-2019 10:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,733
  15-04-2019, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,188
  23-03-2019, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kifle

  Hapur nga netflix, 20-03-2019 11:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 953
  20-03-2019, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sarma me laker turshi

  Hapur nga netflix, 19-12-2018 12:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,278
  19-12-2018, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Tollumba

  Hapur nga netflix, 01-11-2018 15:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,460
  01-11-2018, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Patate me ajke ne furre

  Hapur nga netflix, 21-10-2018 05:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,174
  21-10-2018, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Festa e lakrorit nė Korēė

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2018 06:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,589
  16-09-2018, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kifle (kroasana)

  Hapur nga netflix, 09-09-2018 09:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,211
  09-09-2018, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lakror me presh dhe domate

  Hapur nga netflix, 05-09-2018 06:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,266
  05-09-2018, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Proje me pras

  Hapur nga netflix, 03-09-2018 06:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,027
  03-09-2018, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Buke dietale - Buke thekre

  Hapur nga netflix, 01-09-2018 08:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,043
  01-09-2018, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 10,149
  03-06-2018, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Pite me kungull

  Hapur nga netflix, 12-04-2018 10:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,754
  12-04-2018, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Red face 'Bamjet' nė Itali

  Hapur nga kacile, 05-04-2007 11:54
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 7,170
  06-04-2018, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Keto ushqime nuk ju lene te plakeni kurre

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 11:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,121
  01-04-2018, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Embelsir me banane dhe mjeder

  Hapur nga netflix, 30-03-2018 07:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,057
  30-03-2018, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Byrek tradicional

  Hapur nga netflix, 26-02-2018 13:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,377
  26-02-2018, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Embelsire me kafe

  Hapur nga netflix, 16-02-2018 09:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,263
  16-02-2018, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Embelsire e shpejt

  Hapur nga netflix, 05-02-2018 06:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,294
  05-02-2018, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Si pergatiet flija

  Hapur nga netflix, 16-01-2018 11:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,270
  16-01-2018, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Tiramisu (ėmbėlsirė italiane)

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 12:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,792
  13-01-2018, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 29. https://www.youtube.com/watch?v=STWALq0iseI

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 12:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,034
  13-01-2018, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Paēė tradicionale shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-01-2018 10:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,338
  01-01-2018, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Petulla

  Hapur nga netflix, 17-12-2017 06:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,233
  17-12-2017, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Ėmbėlsirė me kokos

  Hapur nga netflix, 13-12-2017 11:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,117
  13-12-2017, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Krepa me ēokollate dhe banane

  Hapur nga netflix, 02-12-2017 12:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,449
  02-12-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,352
  25-11-2017, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,194
  24-11-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Fasule ne furr

  Hapur nga netflix, 22-10-2017 07:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,305
  22-10-2017, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Llokuma

  Hapur nga netflix, 15-10-2017 10:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,140
  15-10-2017, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Oriz me fileto pule

  Hapur nga netflix, 06-10-2017 05:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,269
  06-10-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Salce Majoneze e fresket

  Hapur nga netflix, 04-10-2017 09:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,079
  04-10-2017, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Krepa me perime

  Hapur nga netflix, 01-10-2017 07:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,126
  01-10-2017, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Bakllava

  Hapur nga netflix, 01-09-2017 06:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,302
  01-09-2017, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Mantija me mish

  Hapur nga netflix, 17-06-2017 07:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,469
  28-08-2017, 09:14 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •