Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 469 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 22:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 40,514
  16-02-2018, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 15:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 68,300
  16-02-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 20:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 194,125
  12-12-2015, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 13:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 589,093
  05-03-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 07:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 43,857
  06-09-2012, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 17:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 81,080
  30-06-2012, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 25-01-2011 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 60,048
  04-04-2012, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 18:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 51,773
  23-05-2009, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 19:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 88,691
  16-02-2008, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Lakror me miell misri

  Hapur nga netflix, 04-12-2019 14:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 138
  04-12-2019, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Speca (ēarra) me vezė

  Hapur nga netflix, 01-12-2019 13:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 196
  01-12-2019, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Embelsire me sherbet (tatli)

  Hapur nga netflix, 18-11-2019 12:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 350
  18-11-2019, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Fli tradicionale

  Hapur nga netflix, 12-11-2019 13:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 207
  12-11-2019, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Mantija

  Hapur nga netflix, 11-11-2019 10:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 162
  11-11-2019, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Gjelle e shijshme

  Hapur nga netflix, 11-11-2019 10:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 115
  11-11-2019, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Aranxhata

  Hapur nga ^_BIM_BUM_BAM_^, 27-12-2007 15:20
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 10,224
  25-07-2019, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,286
  06-05-2019, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 491
  21-04-2019, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 607
  23-03-2019, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kifle

  Hapur nga netflix, 20-03-2019 12:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 424
  20-03-2019, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sarma me laker turshi

  Hapur nga netflix, 19-12-2018 13:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 759
  19-12-2018, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Tollumba

  Hapur nga netflix, 01-11-2018 16:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 947
  01-11-2018, 16:39 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Patate me ajke ne furre

  Hapur nga netflix, 21-10-2018 06:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 593
  21-10-2018, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Festa e lakrorit nė Korēė

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2018 07:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 915
  16-09-2018, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kifle (kroasana)

  Hapur nga netflix, 09-09-2018 10:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 620
  09-09-2018, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Lakror me presh dhe domate

  Hapur nga netflix, 05-09-2018 07:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 696
  05-09-2018, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Proje me pras

  Hapur nga netflix, 03-09-2018 07:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 469
  03-09-2018, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Buke dietale - Buke thekre

  Hapur nga netflix, 01-09-2018 09:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 477
  01-09-2018, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 8,900
  03-06-2018, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Pite me kungull

  Hapur nga netflix, 12-04-2018 11:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,182
  12-04-2018, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Red face 'Bamjet' nė Itali

  Hapur nga kacile, 05-04-2007 12:54
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,428
  06-04-2018, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Keto ushqime nuk ju lene te plakeni kurre

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 12:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 609
  01-04-2018, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Embelsir me banane dhe mjeder

  Hapur nga netflix, 30-03-2018 08:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 529
  30-03-2018, 08:02 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Byrek tradicional

  Hapur nga netflix, 26-02-2018 14:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 817
  26-02-2018, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Embelsire me kafe

  Hapur nga netflix, 16-02-2018 10:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 672
  16-02-2018, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Embelsire e shpejt

  Hapur nga netflix, 05-02-2018 07:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 718
  05-02-2018, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Si pergatiet flija

  Hapur nga netflix, 16-01-2018 12:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 745
  16-01-2018, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Tiramisu (ėmbėlsirė italiane)

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 13:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,017
  13-01-2018, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 26. https://www.youtube.com/watch?v=STWALq0iseI

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 13:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 499
  13-01-2018, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Paēė tradicionale shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-01-2018 11:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 761
  01-01-2018, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Petulla

  Hapur nga netflix, 17-12-2017 07:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 675
  17-12-2017, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Ėmbėlsirė me kokos

  Hapur nga netflix, 13-12-2017 12:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 658
  13-12-2017, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Krepa me ēokollate dhe banane

  Hapur nga netflix, 02-12-2017 13:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 837
  02-12-2017, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,778
  25-11-2017, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,591
  24-11-2017, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Fasule ne furr

  Hapur nga netflix, 22-10-2017 08:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 763
  22-10-2017, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Llokuma

  Hapur nga netflix, 15-10-2017 11:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 626
  15-10-2017, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Oriz me fileto pule

  Hapur nga netflix, 06-10-2017 06:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 729
  06-10-2017, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Salce Majoneze e fresket

  Hapur nga netflix, 04-10-2017 10:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 546
  04-10-2017, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Krepa me perime

  Hapur nga netflix, 01-10-2017 08:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 610
  01-10-2017, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Bakllava

  Hapur nga netflix, 01-09-2017 07:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 731
  01-09-2017, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Mantija me mish

  Hapur nga netflix, 17-06-2017 08:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 918
  28-08-2017, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Peshk merluc ne furre

  Hapur nga netflix, 26-08-2017 14:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 679
  26-08-2017, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Akullore

  Hapur nga netflix, 02-07-2017 08:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 952
  02-07-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Pitalka

  Hapur nga netflix, 27-06-2017 11:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 787
  27-06-2017, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Kadaif me arra

  Hapur nga netflix, 21-06-2017 10:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 769
  21-06-2017, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Buke shtepie

  Hapur nga netflix, 20-06-2017 06:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 727
  20-06-2017, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Oriz me mish vici

  Hapur nga netflix, 09-06-2017 11:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 750
  09-06-2017, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Byrek

  Hapur nga netflix, 07-06-2017 11:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 726
  07-06-2017, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •