Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 458 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 22:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 35,666
  16-02-2018, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 15:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 60,215
  16-02-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 20:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 182,269
  12-12-2015, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 13:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 572,681
  05-03-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 07:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 39,814
  06-09-2012, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 17:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 72,025
  30-06-2012, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 25-01-2011 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 55,585
  04-04-2012, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 18:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 50,099
  23-05-2009, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 19:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 83,566
  16-02-2008, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Tollumba

  Hapur nga netflix, 01-11-2018 16:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 335
  01-11-2018, 16:39 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Patate me ajke ne furre

  Hapur nga netflix, 21-10-2018 06:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 257
  21-10-2018, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Festa e lakrorit nė Korēė

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2018 07:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 535
  16-09-2018, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kifle (kroasana)

  Hapur nga netflix, 09-09-2018 10:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 308
  09-09-2018, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lakror me presh dhe domate

  Hapur nga netflix, 05-09-2018 07:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 398
  05-09-2018, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Proje me pras

  Hapur nga netflix, 03-09-2018 07:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 173
  03-09-2018, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Buke dietale - Buke thekre

  Hapur nga netflix, 01-09-2018 09:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 165
  01-09-2018, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 7,566
  03-06-2018, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pite me kungull

  Hapur nga netflix, 12-04-2018 11:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 852
  12-04-2018, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Red face 'Bamjet' nė Itali

  Hapur nga kacile, 05-04-2007 12:54
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,756
  06-04-2018, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Keto ushqime nuk ju lene te plakeni kurre

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 12:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 317
  01-04-2018, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Embelsir me banane dhe mjeder

  Hapur nga netflix, 30-03-2018 08:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 242
  30-03-2018, 08:02 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Byrek tradicional

  Hapur nga netflix, 26-02-2018 14:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 504
  26-02-2018, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Embelsire me kafe

  Hapur nga netflix, 16-02-2018 10:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 373
  16-02-2018, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Embelsire e shpejt

  Hapur nga netflix, 05-02-2018 07:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 409
  05-02-2018, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Si pergatiet flija

  Hapur nga netflix, 16-01-2018 12:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 434
  16-01-2018, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Tiramisu (ėmbėlsirė italiane)

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 13:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 543
  13-01-2018, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 17. https://www.youtube.com/watch?v=STWALq0iseI

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 13:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 201
  13-01-2018, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Paēė tradicionale shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-01-2018 11:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 395
  01-01-2018, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Petulla

  Hapur nga netflix, 17-12-2017 07:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 362
  17-12-2017, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ėmbėlsirė me kokos

  Hapur nga netflix, 13-12-2017 12:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 344
  13-12-2017, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Krepa me ēokollate dhe banane

  Hapur nga netflix, 02-12-2017 13:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 520
  02-12-2017, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,405
  25-11-2017, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,240
  24-11-2017, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Fasule ne furr

  Hapur nga netflix, 22-10-2017 08:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 452
  22-10-2017, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Llokuma

  Hapur nga netflix, 15-10-2017 11:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 309
  15-10-2017, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Oriz me fileto pule

  Hapur nga netflix, 06-10-2017 06:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 427
  06-10-2017, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Salce Majoneze e fresket

  Hapur nga netflix, 04-10-2017 10:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 282
  04-10-2017, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Krepa me perime

  Hapur nga netflix, 01-10-2017 08:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 313
  01-10-2017, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Bakllava

  Hapur nga netflix, 01-09-2017 07:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 456
  01-09-2017, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Mantija me mish

  Hapur nga netflix, 17-06-2017 08:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 602
  28-08-2017, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Peshk merluc ne furre

  Hapur nga netflix, 26-08-2017 14:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 352
  26-08-2017, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Akullore

  Hapur nga netflix, 02-07-2017 08:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 621
  02-07-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Pitalka

  Hapur nga netflix, 27-06-2017 11:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 485
  27-06-2017, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Kadaif me arra

  Hapur nga netflix, 21-06-2017 10:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 490
  21-06-2017, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Buke shtepie

  Hapur nga netflix, 20-06-2017 06:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 423
  20-06-2017, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Oriz me mish vici

  Hapur nga netflix, 09-06-2017 11:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 459
  09-06-2017, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Byrek

  Hapur nga netflix, 07-06-2017 11:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 447
  07-06-2017, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Menu Kafesh

  Hapur nga benseven11, 18-05-2017 18:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 938
  18-05-2017, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Embelsir me keksa dhe molle

  Hapur nga netflix, 11-04-2017 06:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 727
  11-04-2017, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Pita

  Hapur nga netflix, 10-04-2017 06:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 476
  10-04-2017, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Spaghetti

  Hapur nga netflix, 06-04-2017 10:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 473
  06-04-2017, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Lule lakėr me mish viēi

  Hapur nga netflix, 04-03-2017 09:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,025
  04-03-2017, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Trahana

  Hapur nga netflix, 15-02-2017 09:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 837
  15-02-2017, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Amaretat

  Hapur nga luleshtrydhe, 21-04-2010 13:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 13,367
  07-02-2017, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Tiramisu Speculoos

  Hapur nga netflix, 22-01-2017 08:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 767
  22-01-2017, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Pasta

  Hapur nga netflix, 08-01-2017 12:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 536
  08-01-2017, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Krelanė

  Hapur nga netflix, 05-01-2017 10:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 646
  05-01-2017, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Sarma me lakra turshi

  Hapur nga netflix, 02-01-2017 10:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 554
  02-01-2017, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Kajmaqin(qumeshtore)

  Hapur nga netflix, 28-12-2016 09:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 777
  28-12-2016, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •