Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  102,020
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 494 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 22:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 62,140
  16-02-2018, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 15:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 100,214
  16-02-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 234,653
  12-12-2015, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 632,471
  05-03-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 62,575
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 115,688
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 25-01-2011 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 79,574
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 59,703
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 108,791
  16-02-2008, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 196
  17-01-2023, 00:56 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Ēfarė note merr kuzhina shqiptare ?

  Hapur nga sirena_adria, 28-12-2022 16:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 312
  28-12-2022, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 253
  21-12-2022, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Geshtenja

  Hapur nga netflix, 24-11-2020 07:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,949
  05-12-2022, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ha patate tė zbukurohesh dhe dobėsohesh!

  Hapur nga Albo, 01-12-2022 16:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 242
  01-12-2022, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Rregullat pėr mėngjesin e duhur...

  Hapur nga Xhuxhumaku, 30-09-2009 23:01
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,636
  27-10-2022, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 347
  07-08-2022, 19:40 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Dietat dhe shėndeti

  Hapur nga Fiori, 06-08-2002 23:41
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 11,071
  11-01-2022, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Recete Delicioze

  Hapur nga benseven11, 03-06-2021 19:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,686
  03-06-2021, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kollbirek me patate recet TRADICIONALE

  Hapur nga netflix, 14-05-2021 09:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,776
  14-05-2021, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ēfarė gatuhet pėr festėn e Pashkėve

  Hapur nga LAINA, 03-04-2007 09:23
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 20,436
  02-05-2021, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Tavė me peshk

  Hapur nga Albo, 16-04-2021 10:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,896
  16-04-2021, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Byrek me patate

  Hapur nga netflix, 29-03-2021 06:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,914
  29-03-2021, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,482
  20-03-2021, 09:22 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Fli tradicionale

  Hapur nga netflix, 12-11-2019 13:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,271
  11-03-2021, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kollbirek TRADICIONAL

  Hapur nga netflix, 03-02-2021 11:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,593
  03-02-2021, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,103
  16-01-2021, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,917
  05-01-2021, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ashure tradicionale me arra dhe kanelle

  Hapur nga netflix, 23-12-2020 08:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,297
  23-12-2020, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,400
  20-11-2020, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kifle mengjesi

  Hapur nga netflix, 02-11-2020 05:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,383
  02-11-2020, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pite e shpejta ne tigan per 10 min

  Hapur nga netflix, 12-09-2020 09:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,098
  12-09-2020, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Bakllava tradicionale

  Hapur nga netflix, 28-07-2020 13:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,328
  28-07-2020, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
 17. KEPENIK - Pite me qep

  Hapur nga netflix, 09-01-2020 12:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,935
  09-01-2020, 12:57 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lakror me miell misri

  Hapur nga netflix, 04-12-2019 14:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,843
  04-12-2019, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Speca (ēarra) me vezė

  Hapur nga netflix, 01-12-2019 13:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,878
  01-12-2019, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Embelsire me sherbet (tatli)

  Hapur nga netflix, 18-11-2019 12:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,997
  18-11-2019, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Mantija

  Hapur nga netflix, 11-11-2019 10:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,671
  11-11-2019, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Gjelle e shijshme

  Hapur nga netflix, 11-11-2019 10:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,458
  11-11-2019, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Aranxhata

  Hapur nga ^_BIM_BUM_BAM_^, 27-12-2007 15:20
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 16,766
  25-07-2019, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,509
  06-05-2019, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,759
  30-04-2019, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,552
  24-04-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,268
  21-04-2019, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,603
  21-04-2019, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,668
  18-04-2019, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Lakror me Hithra per Vetem 10 minuta

  Hapur nga ne universitet, 15-04-2019 10:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,304
  15-04-2019, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,693
  23-03-2019, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kifle

  Hapur nga netflix, 20-03-2019 11:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,323
  20-03-2019, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sarma me laker turshi

  Hapur nga netflix, 19-12-2018 13:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,611
  19-12-2018, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Tollumba

  Hapur nga netflix, 01-11-2018 15:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,889
  01-11-2018, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Patate me ajke ne furre

  Hapur nga netflix, 21-10-2018 05:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,331
  21-10-2018, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Festa e lakrorit nė Korēė

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2018 06:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,218
  16-09-2018, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Kifle (kroasana)

  Hapur nga netflix, 09-09-2018 09:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,614
  09-09-2018, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Lakror me presh dhe domate

  Hapur nga netflix, 05-09-2018 06:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,477
  05-09-2018, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Proje me pras

  Hapur nga netflix, 03-09-2018 06:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,441
  03-09-2018, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Buke dietale - Buke thekre

  Hapur nga netflix, 01-09-2018 08:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,369
  01-09-2018, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 13,968
  03-06-2018, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Pite me kungull

  Hapur nga netflix, 12-04-2018 10:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,211
  12-04-2018, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •