Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 477 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 21:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 45,379
  16-02-2018, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 14:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 79,112
  16-02-2016, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 207,664
  12-12-2015, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 604,942
  05-03-2015, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 49,779
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 92,603
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 24-01-2011 23:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 66,460
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 53,961
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 95,254
  16-02-2008, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Pite e shpejta ne tigan per 10 min

  Hapur nga netflix, 12-09-2020 09:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 656
  12-09-2020, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Bakllava tradicionale

  Hapur nga netflix, 28-07-2020 13:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 986
  28-07-2020, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. KEPENIK - Pite me qep

  Hapur nga netflix, 09-01-2020 11:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,727
  09-01-2020, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lakror me miell misri

  Hapur nga netflix, 04-12-2019 13:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,985
  04-12-2019, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Speca (ēarra) me vezė

  Hapur nga netflix, 01-12-2019 12:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,135
  01-12-2019, 12:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Embelsire me sherbet (tatli)

  Hapur nga netflix, 18-11-2019 11:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,136
  18-11-2019, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Fli tradicionale

  Hapur nga netflix, 12-11-2019 12:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 911
  12-11-2019, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Mantija

  Hapur nga netflix, 11-11-2019 09:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 878
  11-11-2019, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Gjelle e shijshme

  Hapur nga netflix, 11-11-2019 09:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 841
  11-11-2019, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Aranxhata

  Hapur nga ^_BIM_BUM_BAM_^, 27-12-2007 14:20
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 11,884
  25-07-2019, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,200
  06-05-2019, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,695
  30-04-2019, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,461
  24-04-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,238
  21-04-2019, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,486
  21-04-2019, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,473
  18-04-2019, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lakror me Hithra per Vetem 10 minuta

  Hapur nga ne universitet, 15-04-2019 10:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,254
  15-04-2019, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,421
  23-03-2019, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kifle

  Hapur nga netflix, 20-03-2019 11:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,189
  20-03-2019, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sarma me laker turshi

  Hapur nga netflix, 19-12-2018 12:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,494
  19-12-2018, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Tollumba

  Hapur nga netflix, 01-11-2018 15:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,711
  01-11-2018, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Patate me ajke ne furre

  Hapur nga netflix, 21-10-2018 05:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,389
  21-10-2018, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Festa e lakrorit nė Korēė

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2018 06:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,877
  16-09-2018, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kifle (kroasana)

  Hapur nga netflix, 09-09-2018 09:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,441
  09-09-2018, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lakror me presh dhe domate

  Hapur nga netflix, 05-09-2018 06:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,495
  05-09-2018, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Proje me pras

  Hapur nga netflix, 03-09-2018 06:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,257
  03-09-2018, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Buke dietale - Buke thekre

  Hapur nga netflix, 01-09-2018 08:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,257
  01-09-2018, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 10,637
  03-06-2018, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Pite me kungull

  Hapur nga netflix, 12-04-2018 10:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,987
  12-04-2018, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Red face 'Bamjet' nė Itali

  Hapur nga kacile, 05-04-2007 11:54
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 7,527
  06-04-2018, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Keto ushqime nuk ju lene te plakeni kurre

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 11:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,346
  01-04-2018, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Embelsir me banane dhe mjeder

  Hapur nga netflix, 30-03-2018 07:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,296
  30-03-2018, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Byrek tradicional

  Hapur nga netflix, 26-02-2018 13:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,613
  26-02-2018, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Embelsire me kafe

  Hapur nga netflix, 16-02-2018 09:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,494
  16-02-2018, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Embelsire e shpejt

  Hapur nga netflix, 05-02-2018 06:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,506
  05-02-2018, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Si pergatiet flija

  Hapur nga netflix, 16-01-2018 11:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,513
  16-01-2018, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Tiramisu (ėmbėlsirė italiane)

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 12:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,047
  13-01-2018, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 30. https://www.youtube.com/watch?v=STWALq0iseI

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 12:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,268
  13-01-2018, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Paēė tradicionale shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-01-2018 10:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,583
  01-01-2018, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Petulla

  Hapur nga netflix, 17-12-2017 06:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,505
  17-12-2017, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Ėmbėlsirė me kokos

  Hapur nga netflix, 13-12-2017 11:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,290
  13-12-2017, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Krepa me ēokollate dhe banane

  Hapur nga netflix, 02-12-2017 12:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,728
  02-12-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,553
  25-11-2017, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,412
  24-11-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Fasule ne furr

  Hapur nga netflix, 22-10-2017 07:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,549
  22-10-2017, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Llokuma

  Hapur nga netflix, 15-10-2017 10:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,361
  15-10-2017, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Oriz me fileto pule

  Hapur nga netflix, 06-10-2017 05:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,469
  06-10-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Salce Majoneze e fresket

  Hapur nga netflix, 04-10-2017 09:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,295
  04-10-2017, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Krepa me perime

  Hapur nga netflix, 01-10-2017 07:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,342
  01-10-2017, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Bakllava

  Hapur nga netflix, 01-09-2017 06:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,532
  01-09-2017, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •