Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,903
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 484 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 22:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 47,377
  16-02-2018, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 15:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 83,034
  16-02-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 52,356
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 98,094
  16-02-2008, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 25-01-2011 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 69,185
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 55,065
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 610,929
  05-03-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 213,019
  12-12-2015, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 97,417
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. "Bad Ass" Kili termobėrthamor

  Hapur nga FreeByrd, 28-07-2012 10:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 5,086
  01-08-2012, 11:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. "Mė fal ēfarė jeni duke porositur ???? "

  Hapur nga DESA, 23-02-2007 16:15
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,976
  30-08-2010, 16:39 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "Pjata" qe gatuani patjeter cdo Vit te Ri!

  Hapur nga INFINITY©, 30-12-2010 22:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 17,589
  31-12-2013, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Red face 'Bamjet' nė Itali

  Hapur nga kacile, 05-04-2007 11:54
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 8,252
  06-04-2018, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post 10 Dobite Shendetesore Te Limonit

  Hapur nga Dolce_Angelo, 02-12-2010 12:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,338
  02-12-2010, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 6. 10 ushqimet mė tė shtrenjta nė botė

  Hapur nga RaPSouL, 19-08-2009 05:47
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,126
  12-10-2009, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,810
  11-03-2014, 18:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,655
  26-07-2013, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Thumbs up 333 receta gatimi

  Hapur nga DEBATIKU, 15-08-2002 16:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 109,612
  29-12-2013, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sondazh Sondazh: A e preferoni Coca Cola-ėn ???

  Hapur nga mastersoft, 22-06-2007 15:22
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 16,029
  03-12-2010, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 9. A hani kur jeni te ftuar diku.....?

  Hapur nga mia@, 01-11-2009 14:11
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 13,084
  11-11-2009, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
 10. A jini kafe-dashės?

  Hapur nga Brari, 09-10-2011 13:01
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 14,823
  25-01-2015, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Talking A ju pėlqejnė fasulet?!!

  Hapur nga Montoya, 17-11-2003 17:01
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 8,868
  17-10-2006, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,596
  26-08-2007, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 12. A ka tartuf ne shqiperi?

  Hapur nga drague, 20-11-2007 21:39
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 16,998
  01-07-2008, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 13. A kemi ndonje gatim tipik origjinal Shqiptar?

  Hapur nga FlashMx, 24-03-2012 05:14
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 21,488
  04-04-2012, 03:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,631
  18-06-2011, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Akullore

  Hapur nga netflix, 02-07-2017 07:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,352
  02-07-2017, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Akulloret* - Shija juaj e preferuar?

  Hapur nga La_Lune, 10-07-2010 11:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 6,570
  02-12-2010, 23:12 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Albanian Recipes - anglisht

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 14:34
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 21,843
  21-04-2002, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Amaretat

  Hapur nga luleshtrydhe, 21-04-2010 12:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 15,419
  07-02-2017, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Aranxhata

  Hapur nga ^_BIM_BUM_BAM_^, 27-12-2007 15:20
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 12,873
  25-07-2019, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Aria & Pasta

  Hapur nga MI CORAZON, 13-11-2011 14:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 11,004
  11-12-2013, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Arti i prerjes sė ushqimeve

  Hapur nga stern, 26-01-2012 15:20
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 9,672
  05-10-2014, 00:34 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ashure tradicionale me arra dhe kanelle

  Hapur nga netflix, 23-12-2020 08:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 517
  23-12-2020, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Wink Bajaderė

  Hapur nga prishtinase, 28-10-2010 05:55
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 9,299
  07-11-2010, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Bakllava

  Hapur nga netflix, 01-09-2017 06:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,888
  01-09-2017, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Wink Bakllava e shpejt

  Hapur nga prishtinase, 18-09-2010 12:39
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 28,023
  20-09-2010, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Bakllava me lejthi

  Hapur nga StormAngel, 14-06-2005 20:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,622
  14-06-2005, 20:45 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Bakllava shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-07-2016 02:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 991
  01-07-2016, 02:02 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Bakllava tradicionale

  Hapur nga netflix, 28-07-2020 13:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,480
  28-07-2020, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Bakllavė tradicionale

  Hapur nga netflix, 05-10-2016 05:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 945
  05-10-2016, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Banana smoothie

  Hapur nga netflix, 17-03-2016 13:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 804
  17-03-2016, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Bime domate lart, patate poshte.

  Hapur nga benseven11, 25-07-2015 20:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,139
  25-07-2015, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Birre krem si Nutela per te lyer buken

  Hapur nga benseven11, 07-09-2013 22:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 974
  07-09-2013, 22:19 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Biskota me Djathė

  Hapur nga CuLi-GoaL, 21-06-2009 11:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,052
  21-06-2009, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Bombonet ne forma piramidale

  Hapur nga elona_S, 09-02-2006 03:49
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 10,017
  09-02-2006, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Bretkosat.

  Hapur nga prenceedi, 27-11-2008 07:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 11,452
  15-01-2010, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Brokoli sup

  Hapur nga netflix, 09-10-2016 07:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 860
  09-10-2016, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,367
  23-10-2014, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Brumėrat

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 14:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,432
  17-11-2002, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Buka e Pashkės

  Hapur nga MI CORAZON, 09-04-2012 20:22
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,908
  15-04-2012, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Buke dietale - Buke thekre

  Hapur nga netflix, 01-09-2018 08:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,929
  01-09-2018, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Bukė me qiqra

  Hapur nga beni67, 24-02-2007 21:50
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 63,811
  02-03-2015, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Buke misri

  Hapur nga netflix, 16-10-2016 11:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 743
  16-10-2016, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Bukė Pogaēe

  Hapur nga netflix, 25-03-2016 18:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,259
  25-03-2016, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Buke shtepie

  Hapur nga netflix, 20-06-2017 05:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,111
  20-06-2017, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Burani.

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:58
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 11,180
  15-08-2002, 13:46 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Byrek

  Hapur nga netflix, 07-06-2017 10:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,123
  07-06-2017, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Byrek

  Hapur nga netflix, 03-09-2016 05:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 907
  03-09-2016, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •