Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,218
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 484 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 98,165
  16-02-2008, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 55,113
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 25-01-2011 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 69,255
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 97,518
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 52,420
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 611,125
  05-03-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 213,147
  12-12-2015, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 15:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 83,113
  16-02-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 22:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 47,505
  16-02-2018, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Albanian Recipes - anglisht

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 14:34
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 21,865
  21-04-2002, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
 2. spring roll( byreke te vogla)

  Hapur nga Resto, 20-06-2002 09:29
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,413
  04-07-2002, 00:44 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Po skuriq me lakra tė egra?

  Hapur nga Pellazgu, 11-08-2002 16:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,982
  11-08-2002, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Burani.

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:58
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 11,185
  15-08-2002, 13:46 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Gespaēoja- Shija freskuese e domates

  Hapur nga tiziana, 16-08-2002 17:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,509
  16-08-2002, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Japrakė

  Hapur nga Fiori, 07-08-2002 19:16
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,420
  29-08-2002, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kush e di si bohet TASQEBABI?

  Hapur nga alvi, 18-10-2002 17:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 12,112
  30-10-2002, 20:52 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Fergese ne kushtet e USA

  Hapur nga alvi, 21-10-2002 15:16
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,259
  31-10-2002, 00:25 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ju ftoj sot nė drekė o forumista.

  Hapur nga Elna Durrėsi, 04-11-2002 11:28
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,190
  09-11-2002, 20:22 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Omlete speciale

  Hapur nga kapedani2001, 11-11-2002 09:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,864
  11-11-2002, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Gatime te Shqiperise se mesme.

  Hapur nga Estella, 11-11-2002 21:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,046
  11-11-2002, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Brumėrat

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 14:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,434
  17-11-2002, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Gjyveē me patate

  Hapur nga Fiori, 17-11-2002 11:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,511
  17-11-2002, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Question Si gatuet kompekaja?

  Hapur nga s0ni, 27-11-2002 16:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,174
  08-01-2003, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kush Eshte Gjella Me E Preferuar Per Vitin E Ri

  Hapur nga rolua, 16-12-2002 19:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 8,877
  09-01-2003, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Talking Pas Kripes - Sheqeri !

  Hapur nga fotografisti, 30-12-2002 12:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,118
  09-01-2003, 19:41 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Frigoriferi dhe Perdorimi i Tij

  Hapur nga dimegeni, 07-08-2002 13:15
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 7,959
  23-01-2003, 22:28 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Shkenc e re me brocolin (qe eshte jeshil)

  Hapur nga klaudia, 08-12-2002 15:06
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,086
  28-01-2003, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Prodhime te cuditshme

  Hapur nga dimegeni, 13-11-2002 09:56
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,355
  25-02-2003, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Fileta viēi me kėrpudha

  Hapur nga Edmond83, 09-05-2003 05:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,058
  09-05-2003, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Thumbs up Pastiēeri "shqiptare" nėpėr botė !

  Hapur nga Fiori, 20-05-2003 13:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,135
  20-05-2003, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Krem Pastiēerie!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 13:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,387
  04-06-2003, 03:50 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Receta nga kuzhiniere me fame boterore

  Hapur nga Dita, 12-06-2003 09:41
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 12,025
  20-06-2003, 02:37 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Byrek me domate dhe salmon!!!

  Hapur nga Shpirt Njeriu, 15-06-2003 07:30
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,905
  03-07-2003, 21:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,921
  22-07-2003, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Mjetet e domosdoshme per ne Guzhine.

  Hapur nga Estella, 12-11-2002 18:43
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,207
  28-08-2003, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Thumbs up Perse eshte e rendesishme kuzhina!

  Hapur nga indrit, 03-09-2003 15:08
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,337
  07-09-2003, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Gatime te jugut.

  Hapur nga Estella, 11-11-2002 21:28
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 23,130
  29-09-2003, 23:20 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Nje kuzhine sulltanesh ne kryeqytetin shqiptar

  Hapur nga Albo, 16-10-2003 00:28
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,362
  16-11-2003, 03:10 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Cfare te gatuajme per bajram

  Hapur nga Klevis2000, 18-11-2003 08:30
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,151
  19-11-2003, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Recetat e FLEUR !

  Hapur nga FLEUR, 30-10-2003 18:01
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 7,974
  24-11-2003, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Thumbs up Eskallop Ne Vere

  Hapur nga Resto, 18-06-2002 09:25
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,841
  24-11-2003, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Makarona ne Malin e Tomorrit

  Hapur nga Brari, 18-01-2004 16:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,456
  18-01-2004, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,642
  05-03-2004, 19:15 Shko tek mesazhi i fundit
 33. McDonalds informacion edukativ

  Hapur nga gjakuishprishur, 18-12-2003 14:48
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,770
  24-06-2004, 19:29 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Gatimet e mia..:)

  Hapur nga LONDON-TIRONC, 09-07-2004 12:25
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,328
  09-07-2004, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Qyshkek

  Hapur nga IllyrianWarlord, 12-07-2004 19:42
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,507
  28-07-2004, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Potluck dishes!

  Hapur nga ChuChu, 16-11-2004 18:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 6,552
  18-11-2004, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Si gatuhen llokumet?

  Hapur nga nursezi, 12-10-2004 20:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 34,559
  08-12-2004, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Fergesa Elbasanit

  Hapur nga Qerim, 12-10-2004 18:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,692
  21-02-2005, 17:10 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Ēomlek me qepė

  Hapur nga Fiori, 08-08-2002 19:03
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 10,957
  21-02-2005, 17:20 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Ku ndodhen "Restorantet" me te mira ne bote?

  Hapur nga Estella, 08-02-2003 20:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 10,043
  06-04-2005, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Sa hani?

  Hapur nga shitesi, 21-04-2005 19:28
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,493
  22-04-2005, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Nje pjate e shijshme por jo e bukur..

  Hapur nga shitesi, 16-01-2005 20:23
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,926
  24-05-2005, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Dhalla

  Hapur nga kundraRRYMES, 23-05-2005 18:51
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 7,047
  26-05-2005, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Bakllava me lejthi

  Hapur nga StormAngel, 14-06-2005 20:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,624
  14-06-2005, 20:45 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Si pergatiten mafishet???

  Hapur nga Miremengjes, 19-06-2005 00:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,524
  19-06-2005, 00:08 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Lightbulb Dituri Praktike!

  Hapur nga Zana e malit, 13-07-2005 03:33
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 46
  • Lexime: 13,438
  27-07-2005, 23:14 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Pasion pėr gaforret :)

  Hapur nga Eni, 12-07-2002 05:31
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 14,646
  21-09-2005, 13:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,968
  12-10-2005, 14:20 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •