Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 463 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 21:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 38,373
  16-02-2018, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 14:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 63,746
  16-02-2016, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 187,777
  12-12-2015, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 579,728
  05-03-2015, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 41,411
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 76,102
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 24-01-2011 23:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 57,392
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 50,866
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 86,046
  16-02-2008, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 407
  06-05-2019, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 228
  21-04-2019, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 394
  23-03-2019, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kifle

  Hapur nga netflix, 20-03-2019 11:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 253
  20-03-2019, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sarma me laker turshi

  Hapur nga netflix, 19-12-2018 12:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 541
  19-12-2018, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Tollumba

  Hapur nga netflix, 01-11-2018 15:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 750
  01-11-2018, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Patate me ajke ne furre

  Hapur nga netflix, 21-10-2018 05:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 415
  21-10-2018, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Festa e lakrorit nė Korēė

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2018 06:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 677
  16-09-2018, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kifle (kroasana)

  Hapur nga netflix, 09-09-2018 09:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 429
  09-09-2018, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lakror me presh dhe domate

  Hapur nga netflix, 05-09-2018 06:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 505
  05-09-2018, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Proje me pras

  Hapur nga netflix, 03-09-2018 06:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 293
  03-09-2018, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Buke dietale - Buke thekre

  Hapur nga netflix, 01-09-2018 08:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 275
  01-09-2018, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 8,245
  03-06-2018, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Pite me kungull

  Hapur nga netflix, 12-04-2018 10:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 971
  12-04-2018, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Red face 'Bamjet' nė Itali

  Hapur nga kacile, 05-04-2007 11:54
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,051
  06-04-2018, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Keto ushqime nuk ju lene te plakeni kurre

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 11:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 416
  01-04-2018, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Embelsir me banane dhe mjeder

  Hapur nga netflix, 30-03-2018 07:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 349
  30-03-2018, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Byrek tradicional

  Hapur nga netflix, 26-02-2018 13:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 621
  26-02-2018, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Embelsire me kafe

  Hapur nga netflix, 16-02-2018 09:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 482
  16-02-2018, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Embelsire e shpejt

  Hapur nga netflix, 05-02-2018 06:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 526
  05-02-2018, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Si pergatiet flija

  Hapur nga netflix, 16-01-2018 11:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 554
  16-01-2018, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Tiramisu (ėmbėlsirė italiane)

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 12:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 721
  13-01-2018, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 19. https://www.youtube.com/watch?v=STWALq0iseI

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 12:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 314
  13-01-2018, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Paēė tradicionale shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-01-2018 10:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 524
  01-01-2018, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Petulla

  Hapur nga netflix, 17-12-2017 06:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 475
  17-12-2017, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ėmbėlsirė me kokos

  Hapur nga netflix, 13-12-2017 11:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 448
  13-12-2017, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Krepa me ēokollate dhe banane

  Hapur nga netflix, 02-12-2017 12:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 628
  02-12-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,529
  25-11-2017, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,358
  24-11-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Fasule ne furr

  Hapur nga netflix, 22-10-2017 07:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 567
  22-10-2017, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Llokuma

  Hapur nga netflix, 15-10-2017 10:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 439
  15-10-2017, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Oriz me fileto pule

  Hapur nga netflix, 06-10-2017 05:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 542
  06-10-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Salce Majoneze e fresket

  Hapur nga netflix, 04-10-2017 09:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 375
  04-10-2017, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Krepa me perime

  Hapur nga netflix, 01-10-2017 07:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 421
  01-10-2017, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Bakllava

  Hapur nga netflix, 01-09-2017 06:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 549
  01-09-2017, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Mantija me mish

  Hapur nga netflix, 17-06-2017 07:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 722
  28-08-2017, 09:14 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Peshk merluc ne furre

  Hapur nga netflix, 26-08-2017 13:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 477
  26-08-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Akullore

  Hapur nga netflix, 02-07-2017 07:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 755
  02-07-2017, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Pitalka

  Hapur nga netflix, 27-06-2017 10:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 598
  27-06-2017, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Kadaif me arra

  Hapur nga netflix, 21-06-2017 09:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 594
  21-06-2017, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Buke shtepie

  Hapur nga netflix, 20-06-2017 05:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 531
  20-06-2017, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Oriz me mish vici

  Hapur nga netflix, 09-06-2017 10:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 573
  09-06-2017, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Byrek

  Hapur nga netflix, 07-06-2017 10:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 539
  07-06-2017, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Menu Kafesh

  Hapur nga benseven11, 18-05-2017 17:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,171
  18-05-2017, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Embelsir me keksa dhe molle

  Hapur nga netflix, 11-04-2017 05:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 823
  11-04-2017, 05:33 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Pita

  Hapur nga netflix, 10-04-2017 05:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 585
  10-04-2017, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Spaghetti

  Hapur nga netflix, 06-04-2017 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 577
  06-04-2017, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Lule lakėr me mish viēi

  Hapur nga netflix, 04-03-2017 08:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,127
  04-03-2017, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Trahana

  Hapur nga netflix, 15-02-2017 08:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 934
  15-02-2017, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Amaretat

  Hapur nga luleshtrydhe, 21-04-2010 12:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 14,234
  07-02-2017, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •