Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 459 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 22:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 36,325
  16-02-2018, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 15:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 60,795
  16-02-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 20:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 183,375
  12-12-2015, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 13:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 574,475
  05-03-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 07:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 40,036
  06-09-2012, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 17:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 72,812
  30-06-2012, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 25-01-2011 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 55,940
  04-04-2012, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 18:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 50,311
  23-05-2009, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 19:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 84,369
  16-02-2008, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sarma me laker turshi

  Hapur nga netflix, 19-12-2018 13:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 241
  19-12-2018, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Tollumba

  Hapur nga netflix, 01-11-2018 16:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 620
  01-11-2018, 16:39 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Patate me ajke ne furre

  Hapur nga netflix, 21-10-2018 06:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 302
  21-10-2018, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Festa e lakrorit nė Korēė

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2018 07:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 578
  16-09-2018, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kifle (kroasana)

  Hapur nga netflix, 09-09-2018 10:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 342
  09-09-2018, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lakror me presh dhe domate

  Hapur nga netflix, 05-09-2018 07:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 426
  05-09-2018, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Proje me pras

  Hapur nga netflix, 03-09-2018 07:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 209
  03-09-2018, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Buke dietale - Buke thekre

  Hapur nga netflix, 01-09-2018 09:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 193
  01-09-2018, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 7,715
  03-06-2018, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pite me kungull

  Hapur nga netflix, 12-04-2018 11:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 882
  12-04-2018, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Red face 'Bamjet' nė Itali

  Hapur nga kacile, 05-04-2007 12:54
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,841
  06-04-2018, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Keto ushqime nuk ju lene te plakeni kurre

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 12:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 339
  01-04-2018, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Embelsir me banane dhe mjeder

  Hapur nga netflix, 30-03-2018 08:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 266
  30-03-2018, 08:02 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Byrek tradicional

  Hapur nga netflix, 26-02-2018 14:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 531
  26-02-2018, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Embelsire me kafe

  Hapur nga netflix, 16-02-2018 10:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 398
  16-02-2018, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Embelsire e shpejt

  Hapur nga netflix, 05-02-2018 07:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 432
  05-02-2018, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Si pergatiet flija

  Hapur nga netflix, 16-01-2018 12:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 460
  16-01-2018, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Tiramisu (ėmbėlsirė italiane)

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 13:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 571
  13-01-2018, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 18. https://www.youtube.com/watch?v=STWALq0iseI

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 13:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 231
  13-01-2018, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Paēė tradicionale shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-01-2018 11:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 433
  01-01-2018, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Petulla

  Hapur nga netflix, 17-12-2017 07:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 394
  17-12-2017, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ėmbėlsirė me kokos

  Hapur nga netflix, 13-12-2017 12:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 369
  13-12-2017, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Krepa me ēokollate dhe banane

  Hapur nga netflix, 02-12-2017 13:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 547
  02-12-2017, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,428
  25-11-2017, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,263
  24-11-2017, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Fasule ne furr

  Hapur nga netflix, 22-10-2017 08:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 475
  22-10-2017, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Llokuma

  Hapur nga netflix, 15-10-2017 11:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 350
  15-10-2017, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Oriz me fileto pule

  Hapur nga netflix, 06-10-2017 06:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 446
  06-10-2017, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Salce Majoneze e fresket

  Hapur nga netflix, 04-10-2017 10:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 303
  04-10-2017, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Krepa me perime

  Hapur nga netflix, 01-10-2017 08:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 340
  01-10-2017, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Bakllava

  Hapur nga netflix, 01-09-2017 07:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 476
  01-09-2017, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Mantija me mish

  Hapur nga netflix, 17-06-2017 08:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 630
  28-08-2017, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Peshk merluc ne furre

  Hapur nga netflix, 26-08-2017 14:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 389
  26-08-2017, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Akullore

  Hapur nga netflix, 02-07-2017 08:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 659
  02-07-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Pitalka

  Hapur nga netflix, 27-06-2017 11:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 517
  27-06-2017, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Kadaif me arra

  Hapur nga netflix, 21-06-2017 10:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 524
  21-06-2017, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Buke shtepie

  Hapur nga netflix, 20-06-2017 06:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 453
  20-06-2017, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Oriz me mish vici

  Hapur nga netflix, 09-06-2017 11:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 500
  09-06-2017, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Byrek

  Hapur nga netflix, 07-06-2017 11:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 466
  07-06-2017, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Menu Kafesh

  Hapur nga benseven11, 18-05-2017 18:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,032
  18-05-2017, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Embelsir me keksa dhe molle

  Hapur nga netflix, 11-04-2017 06:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 747
  11-04-2017, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Pita

  Hapur nga netflix, 10-04-2017 06:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 508
  10-04-2017, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Spaghetti

  Hapur nga netflix, 06-04-2017 10:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 501
  06-04-2017, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Lule lakėr me mish viēi

  Hapur nga netflix, 04-03-2017 09:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,046
  04-03-2017, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Trahana

  Hapur nga netflix, 15-02-2017 09:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 865
  15-02-2017, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Amaretat

  Hapur nga luleshtrydhe, 21-04-2010 13:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 13,601
  07-02-2017, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Tiramisu Speculoos

  Hapur nga netflix, 22-01-2017 08:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 788
  22-01-2017, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Pasta

  Hapur nga netflix, 08-01-2017 12:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 573
  08-01-2017, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Krelanė

  Hapur nga netflix, 05-01-2017 10:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 683
  05-01-2017, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Sarma me lakra turshi

  Hapur nga netflix, 02-01-2017 10:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 578
  02-01-2017, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •