Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  40,636
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 489 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 22:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 50,118
  16-02-2018, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 15:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 86,943
  16-02-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 217,870
  12-12-2015, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 616,095
  05-03-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 54,761
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 101,522
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 25-01-2011 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 71,649
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 56,401
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 100,654
  16-02-2008, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Recete Delicioze

  Hapur nga benseven11, 03-06-2021 19:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 582
  03-06-2021, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kollbirek me patate recet TRADICIONALE

  Hapur nga netflix, 14-05-2021 09:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 671
  14-05-2021, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ēfarė gatuhet pėr festėn e Pashkėve

  Hapur nga LAINA, 03-04-2007 09:23
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 18,840
  02-05-2021, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Tavė me peshk

  Hapur nga Albo, 16-04-2021 10:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,500
  16-04-2021, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Byrek me patate

  Hapur nga netflix, 29-03-2021 06:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 587
  29-03-2021, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 600
  20-03-2021, 09:22 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Fli tradicionale

  Hapur nga netflix, 12-11-2019 13:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,164
  11-03-2021, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kollbirek TRADICIONAL

  Hapur nga netflix, 03-02-2021 11:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 780
  03-02-2021, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,180
  16-01-2021, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 943
  05-01-2021, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ashure tradicionale me arra dhe kanelle

  Hapur nga netflix, 23-12-2020 08:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,270
  23-12-2020, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Geshtenja

  Hapur nga netflix, 24-11-2020 07:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,703
  24-11-2020, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,417
  20-11-2020, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kifle mengjesi

  Hapur nga netflix, 02-11-2020 05:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,540
  02-11-2020, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Pite e shpejta ne tigan per 10 min

  Hapur nga netflix, 12-09-2020 09:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,151
  12-09-2020, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Bakllava tradicionale

  Hapur nga netflix, 28-07-2020 13:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,524
  28-07-2020, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
 13. KEPENIK - Pite me qep

  Hapur nga netflix, 09-01-2020 12:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,960
  09-01-2020, 12:57 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Lakror me miell misri

  Hapur nga netflix, 04-12-2019 14:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,936
  04-12-2019, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Speca (ēarra) me vezė

  Hapur nga netflix, 01-12-2019 13:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,041
  01-12-2019, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Embelsire me sherbet (tatli)

  Hapur nga netflix, 18-11-2019 12:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,131
  18-11-2019, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Mantija

  Hapur nga netflix, 11-11-2019 10:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,793
  11-11-2019, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Gjelle e shijshme

  Hapur nga netflix, 11-11-2019 10:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,694
  11-11-2019, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Aranxhata

  Hapur nga ^_BIM_BUM_BAM_^, 27-12-2007 15:20
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 13,982
  25-07-2019, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,504
  06-05-2019, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,869
  30-04-2019, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,706
  24-04-2019, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,457
  21-04-2019, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,738
  21-04-2019, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,799
  18-04-2019, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lakror me Hithra per Vetem 10 minuta

  Hapur nga ne universitet, 15-04-2019 10:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,442
  15-04-2019, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,740
  23-03-2019, 06:19 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Kifle

  Hapur nga netflix, 20-03-2019 11:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,408
  20-03-2019, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sarma me laker turshi

  Hapur nga netflix, 19-12-2018 13:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,713
  19-12-2018, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Tollumba

  Hapur nga netflix, 01-11-2018 15:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,935
  01-11-2018, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Patate me ajke ne furre

  Hapur nga netflix, 21-10-2018 05:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,560
  21-10-2018, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Festa e lakrorit nė Korēė

  Hapur nga Akuamarini, 16-09-2018 06:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,186
  16-09-2018, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kifle (kroasana)

  Hapur nga netflix, 09-09-2018 09:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,774
  09-09-2018, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Lakror me presh dhe domate

  Hapur nga netflix, 05-09-2018 06:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,653
  05-09-2018, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Proje me pras

  Hapur nga netflix, 03-09-2018 06:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,579
  03-09-2018, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Buke dietale - Buke thekre

  Hapur nga netflix, 01-09-2018 08:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,571
  01-09-2018, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 12,396
  03-06-2018, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Pite me kungull

  Hapur nga netflix, 12-04-2018 10:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,240
  12-04-2018, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Red face 'Bamjet' nė Itali

  Hapur nga kacile, 05-04-2007 11:54
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 8,920
  06-04-2018, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Keto ushqime nuk ju lene te plakeni kurre

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 11:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,594
  01-04-2018, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Embelsir me banane dhe mjeder

  Hapur nga netflix, 30-03-2018 07:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,457
  30-03-2018, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Byrek tradicional

  Hapur nga netflix, 26-02-2018 14:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,679
  26-02-2018, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Embelsire me kafe

  Hapur nga netflix, 16-02-2018 10:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,722
  16-02-2018, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Embelsire e shpejt

  Hapur nga netflix, 05-02-2018 07:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,659
  05-02-2018, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Si pergatiet flija

  Hapur nga netflix, 16-01-2018 12:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,714
  16-01-2018, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Tiramisu (ėmbėlsirė italiane)

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 13:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,274
  13-01-2018, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •