Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 469 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 13:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 589,486
  05-03-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 20:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 194,308
  12-12-2015, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 19:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 88,783
  16-02-2008, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 17:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 81,253
  30-06-2012, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 15:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 68,443
  16-02-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 25-01-2011 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 60,129
  04-04-2012, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 18:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 51,803
  23-05-2009, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 07:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 43,947
  06-09-2012, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 22:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 40,577
  16-02-2018, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Po gatuaj...

  Hapur nga HELEN OF TROY, 04-12-2010 15:20
  64 Faqe
  1 2 3 ... 64
  • Pėrgjigje: 1,277
  • Lexime: 155,619
  13-06-2015, 09:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ēfarė ju haet sot?

  Hapur nga sweet_eyes, 27-11-2002 00:43
  56 Faqe
  1 2 3 ... 56
  • Pėrgjigje: 1,106
  • Lexime: 150,297
  10-06-2010, 21:16 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Po gatuaj...

  Hapur nga *~Rexhina~*, 27-07-2009 19:36
  51 Faqe
  1 2 3 ... 51
  • Pėrgjigje: 1,010
  • Lexime: 138,752
  29-11-2010, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Llojet e peshkut.

  Hapur nga drague, 01-11-2010 17:33
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 122,081
  01-12-2016, 01:49 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Thumbs up 333 receta gatimi

  Hapur nga DEBATIKU, 15-08-2002 17:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 108,933
  29-12-2013, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ē'dėshiron tė hash ?

  Hapur nga Enii, 11-06-2010 07:40
  56 Faqe
  1 2 3 ... 56
  • Pėrgjigje: 1,110
  • Lexime: 102,679
  21-02-2012, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Pamje tė ndryshme nga kuzhina juaj

  Hapur nga RaPSouL, 08-12-2008 12:10
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 86,751
  29-12-2011, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pizza (Pica) - Si t'i gatuajmė dhe mė shumė...

  Hapur nga DINA, 28-09-2002 00:47
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 86,498
  06-12-2010, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Recetė pėr Bakllava

  Hapur nga bjondina, 13-08-2002 19:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 86,300
  30-03-2009, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Si te gatuajme

  Hapur nga Foleja_, 05-12-2005 14:03
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 79,718
  27-03-2009, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Pėr ēfarė ju ka marrė malli?

  Hapur nga khena25, 21-01-2008 23:12
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 612
  • Lexime: 76,898
  07-01-2016, 23:52 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Mė ndihmoni - si tė gatuaj fasule?!

  Hapur nga Brari, 30-11-2002 11:26
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 262
  • Lexime: 76,256
  01-09-2009, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ēfarė jeni duke ngrėnė?

  Hapur nga bombona, 17-10-2009 09:53
  48 Faqe
  1 2 3 ... 48
  • Pėrgjigje: 958
  • Lexime: 73,425
  01-01-2010, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Si te bejme turshi ?

  Hapur nga maratonomak, 22-10-2012 16:13
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 71,072
  26-07-2014, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Disa receta per ushqim

  Hapur nga RaPSouL, 30-08-2008 16:07
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 97
  • Lexime: 70,901
  09-04-2009, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Si tė ushqehemi?

  Hapur nga dardajan, 26-02-2008 18:59
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 133
  • Lexime: 67,648
  05-10-2012, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ēfarė jeni duke ngrėnė?

  Hapur nga bombona, 14-09-2009 14:35
  45 Faqe
  1 2 3 ... 45
  • Pėrgjigje: 882
  • Lexime: 67,371
  17-10-2009, 00:39 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sallata juaj e preferuar? Receta e saj

  Hapur nga Resto, 17-06-2002 17:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 64,304
  06-05-2012, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Lightbulb Thjeshtė e shpejt - gatuani pėr veten tuaj...

  Hapur nga kundraRRYMES, 03-03-2003 07:42
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 174
  • Lexime: 58,399
  19-10-2010, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Receta pėr BOZE

  Hapur nga kerkollogai0000, 17-07-2003 13:39
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 58,223
  09-01-2011, 16:24 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Bukė me qiqra

  Hapur nga beni67, 24-02-2007 21:50
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 57,012
  02-03-2015, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Supat

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 14:33
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 55,397
  06-11-2010, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Gliko (Liko :) )

  Hapur nga ^VJOSA^, 07-04-2003 00:25
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 55,288
  16-11-2011, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Receta gatimi

  Hapur nga HELEN OF TROY, 20-12-2010 17:56
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 111
  • Lexime: 51,363
  24-02-2011, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Si gatuhen fasulet apo grosh?

  Hapur nga davidd, 01-07-2011 12:58
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 48,737
  08-08-2011, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Receta pėr gatimin e pulės/gjelit tė detit

  Hapur nga Resto, 16-06-2002 11:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 48,589
  31-12-2009, 01:37 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Si behet gjiza?

  Hapur nga Isomer937, 16-10-2006 13:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 43,531
  17-04-2009, 04:28 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Frutat mė tė shijshme

  Hapur nga dardajan, 25-09-2005 19:02
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 137
  • Lexime: 43,238
  23-03-2016, 04:47 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Petulla me kos.

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 13:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 43,000
  22-06-2006, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 42,552
  13-03-2015, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Cilat jane gjellet tipike shqiptare?

  Hapur nga KACAKU, 21-07-2002 08:17
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 41,265
  29-04-2007, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Tavė kosi

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 13:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 40,718
  02-10-2007, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Lloje te ndryshme tavash me peshk

  Hapur nga no name, 30-08-2007 16:31
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 40,209
  28-12-2014, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Receta te lehta & te shpejta

  Hapur nga Leila, 24-05-2006 14:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 38,925
  08-08-2008, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Fergese Tirane.

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 15:48
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 38,072
  09-03-2006, 08:15 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Receta e kulaēit shqiptar

  Hapur nga Dara, 10-07-2006 18:09
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 37,600
  26-08-2006, 00:39 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Paēet

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 15:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 36,557
  15-12-2014, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Cila ėshtė pija e juaj e preferuar?

  Hapur nga Disa, 08-02-2010 08:19
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 35,964
  07-05-2012, 02:32 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Me se pergatitet suxhuku I Kosoves?

  Hapur nga LAINA, 30-08-2011 18:39
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 33,806
  03-09-2011, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Si gatuhen llokumet?

  Hapur nga nursezi, 12-10-2004 21:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 33,726
  08-12-2004, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Question Per cfare ju ka marre malli te hani?!

  Hapur nga Sweet Brunettee, 31-07-2002 02:30
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 228
  • Lexime: 33,372
  09-02-2006, 22:20 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Receta pėr 'trelece'

  Hapur nga elonnaa, 11-02-2008 11:04
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 33,012
  24-01-2012, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Si pėrgatitet "Tiramisu"

  Hapur nga Elna Durrėsi, 21-11-2004 21:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 31,688
  26-02-2015, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 30,815
  02-12-2010, 23:26 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Gatimet e detit!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 14:55
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 30,226
  28-04-2009, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Post Pėr ēfarė njihemi ne shqiptarėt nė kuzhinė?

  Hapur nga xixe xixellonja, 12-04-2006 12:59
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 87
  • Lexime: 29,982
  05-04-2007, 14:12 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Kokteil (Pijet)

  Hapur nga tiziana, 28-06-2002 19:45
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 29,504
  28-04-2009, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Ēfarė uji pini?

  Hapur nga dardajan, 07-03-2006 18:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 168
  • Lexime: 29,153
  06-12-2014, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Gatime te Veriut

  Hapur nga Estella, 11-11-2002 21:54
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 29,083
  24-08-2008, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Qoftet

  Hapur nga Eni, 19-05-2002 12:18
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 28,659
  05-01-2010, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •