Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 469 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 22:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 40,521
  16-02-2018, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 15:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 68,318
  16-02-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 07:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 43,869
  06-09-2012, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 19:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 88,700
  16-02-2008, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 25-01-2011 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 60,058
  04-04-2012, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 18:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 51,776
  23-05-2009, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 13:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 589,152
  05-03-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 20:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 194,144
  12-12-2015, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 17:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 81,102
  30-06-2012, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. "Bad Ass" Kili termobėrthamor

  Hapur nga FreeByrd, 28-07-2012 11:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 4,579
  01-08-2012, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. "Mė fal ēfarė jeni duke porositur ???? "

  Hapur nga DESA, 23-02-2007 16:15
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,517
  30-08-2010, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "Pjata" qe gatuani patjeter cdo Vit te Ri!

  Hapur nga INFINITY©, 30-12-2010 22:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 16,628
  31-12-2013, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Red face 'Bamjet' nė Itali

  Hapur nga kacile, 05-04-2007 12:54
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,429
  06-04-2018, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post 10 Dobite Shendetesore Te Limonit

  Hapur nga Dolce_Angelo, 02-12-2010 12:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,258
  02-12-2010, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 6. 10 ushqimet mė tė shtrenjta nė botė

  Hapur nga RaPSouL, 19-08-2009 06:47
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,910
  12-10-2009, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,478
  11-03-2014, 19:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,511
  26-07-2013, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Thumbs up 333 receta gatimi

  Hapur nga DEBATIKU, 15-08-2002 17:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 108,923
  29-12-2013, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sondazh Sondazh: A e preferoni Coca Cola-ėn ???

  Hapur nga mastersoft, 22-06-2007 16:22
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 15,259
  03-12-2010, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 9. A hani kur jeni te ftuar diku.....?

  Hapur nga mia@, 01-11-2009 14:11
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 12,419
  11-11-2009, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
 10. A jini kafe-dashės?

  Hapur nga Brari, 09-10-2011 14:01
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 13,249
  25-01-2015, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Talking A ju pėlqejnė fasulet?!!

  Hapur nga Montoya, 17-11-2003 17:01
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 8,195
  17-10-2006, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,516
  26-08-2007, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
 12. A ka tartuf ne shqiperi?

  Hapur nga drague, 20-11-2007 21:39
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 16,593
  01-07-2008, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
 13. A kemi ndonje gatim tipik origjinal Shqiptar?

  Hapur nga FlashMx, 24-03-2012 06:14
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 20,197
  04-04-2012, 04:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,462
  18-06-2011, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Akullore

  Hapur nga netflix, 02-07-2017 08:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 952
  02-07-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Akulloret* - Shija juaj e preferuar?

  Hapur nga La_Lune, 10-07-2010 12:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 6,070
  02-12-2010, 23:12 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Albanian Recipes - anglisht

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 15:34
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 20,427
  21-04-2002, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Amaretat

  Hapur nga luleshtrydhe, 21-04-2010 13:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 14,596
  07-02-2017, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Aranxhata

  Hapur nga ^_BIM_BUM_BAM_^, 27-12-2007 15:20
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 10,225
  25-07-2019, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Aria & Pasta

  Hapur nga MI CORAZON, 13-11-2011 14:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 10,413
  11-12-2013, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Arti i prerjes sė ushqimeve

  Hapur nga stern, 26-01-2012 15:20
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 9,123
  05-10-2014, 01:34 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Wink Bajaderė

  Hapur nga prishtinase, 28-10-2010 06:55
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 8,588
  07-11-2010, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Bakllava

  Hapur nga netflix, 01-09-2017 07:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 731
  01-09-2017, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Wink Bakllava e shpejt

  Hapur nga prishtinase, 18-09-2010 13:39
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 27,231
  20-09-2010, 10:12 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Bakllava me lejthi

  Hapur nga StormAngel, 14-06-2005 21:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,488
  14-06-2005, 21:45 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Bakllava shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-07-2016 03:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 784
  01-07-2016, 03:02 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Bakllavė tradicionale

  Hapur nga netflix, 05-10-2016 06:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 727
  05-10-2016, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Banana smoothie

  Hapur nga netflix, 17-03-2016 14:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 653
  17-03-2016, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Bime domate lart, patate poshte.

  Hapur nga benseven11, 25-07-2015 21:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 935
  25-07-2015, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Birre krem si Nutela per te lyer buken

  Hapur nga benseven11, 07-09-2013 23:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 878
  07-09-2013, 23:19 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Biskota me Djathė

  Hapur nga CuLi-GoaL, 21-06-2009 12:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,862
  21-06-2009, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Bombonet ne forma piramidale

  Hapur nga elona_S, 09-02-2006 03:49
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,456
  09-02-2006, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Bretkosat.

  Hapur nga prenceedi, 27-11-2008 07:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 10,871
  15-01-2010, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Brokoli sup

  Hapur nga netflix, 09-10-2016 08:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 673
  09-10-2016, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,176
  23-10-2014, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Brumėrat

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 15:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,174
  17-11-2002, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Buka e Pashkės

  Hapur nga MI CORAZON, 09-04-2012 21:22
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,431
  15-04-2012, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Buke dietale - Buke thekre

  Hapur nga netflix, 01-09-2018 09:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 477
  01-09-2018, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Bukė me qiqra

  Hapur nga beni67, 24-02-2007 21:50
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 56,980
  02-03-2015, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Buke misri

  Hapur nga netflix, 16-10-2016 12:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 589
  16-10-2016, 12:48 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Bukė Pogaēe

  Hapur nga netflix, 25-03-2016 19:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,066
  25-03-2016, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Buke shtepie

  Hapur nga netflix, 20-06-2017 06:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 727
  20-06-2017, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Burani.

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 13:58
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 10,744
  15-08-2002, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Byrek

  Hapur nga netflix, 07-06-2017 11:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 726
  07-06-2017, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Byrek

  Hapur nga netflix, 03-09-2016 06:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 736
  03-09-2016, 06:04 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Byrek me djathė

  Hapur nga no name, 30-08-2007 16:27
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 15,860
  11-10-2012, 21:59 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Byrek me domate dhe salmon!!!

  Hapur nga Shpirt Njeriu, 15-06-2003 08:30
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,692
  03-07-2003, 22:29 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •