Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,292
Faqja 3 prej 10 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 484 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 22:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 47,525
  16-02-2018, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 15:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 83,128
  16-02-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 213,160
  12-12-2015, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 611,143
  05-03-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 52,421
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 97,524
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 25-01-2011 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 69,262
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 55,120
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 98,178
  16-02-2008, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Musaka me mish te bluar dhe perime

  Hapur nga netflix, 22-05-2016 07:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,165
  22-05-2016, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Mantija me kos

  Hapur nga netflix, 30-04-2016 17:14
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,164
  30-04-2016, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kifle (kroasan)

  Hapur nga netflix, 10-04-2016 10:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,366
  10-04-2016, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Bukė Pogaēe

  Hapur nga netflix, 25-03-2016 18:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,265
  25-03-2016, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Frutat mė tė shijshme

  Hapur nga dardajan, 25-09-2005 18:02
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 137
  • Lexime: 45,190
  23-03-2016, 03:47 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Gullash me mish viēi

  Hapur nga netflix, 18-03-2016 11:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,345
  19-03-2016, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Banana smoothie

  Hapur nga netflix, 17-03-2016 13:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 808
  17-03-2016, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lakror me presh

  Hapur nga netflix, 16-03-2016 02:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 835
  16-03-2016, 02:54 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Easy salty Muffins (receta shqiptare)

  Hapur nga netflix, 14-03-2016 14:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 843
  14-03-2016, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Byrek me mish & Byrek me patate

  Hapur nga netflix, 13-03-2016 09:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,002
  13-03-2016, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Recete akullore

  Hapur nga benseven11, 27-07-2015 16:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,356
  11-03-2016, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Si gatuhet / Ku mund te gjej bugace?

  Hapur nga sara500, 01-03-2016 17:28
  bugace, elbasan, gatime, nostalgji, pite
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,381
  02-03-2016, 16:40 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pėr ēfarė ju ka marrė malli?

  Hapur nga khena25, 21-01-2008 23:12
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 612
  • Lexime: 80,808
  07-01-2016, 23:52 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Gjerat mė tė ēuditshme qė kini ngrėnė

  Hapur nga the admiral, 25-01-2011 08:17
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 22,591
  12-11-2015, 05:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,493
  27-07-2015, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Bime domate lart, patate poshte.

  Hapur nga benseven11, 25-07-2015 20:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,145
  25-07-2015, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,038
  17-07-2015, 23:33 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Po gatuaj...

  Hapur nga HELEN OF TROY, 04-12-2010 15:20
  64 Faqe
  1 2 3 ... 64
  • Pėrgjigje: 1,277
  • Lexime: 166,495
  13-06-2015, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 44,784
  13-03-2015, 07:33 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Bukė me qiqra

  Hapur nga beni67, 24-02-2007 21:50
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 63,880
  02-03-2015, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Pjata te Bukura...

  Hapur nga Etno3, 27-02-2015 16:25
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,190
  27-02-2015, 20:25 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Si pėrgatitet "Tiramisu"

  Hapur nga Elna Durrėsi, 21-11-2004 21:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 32,972
  26-02-2015, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Cfarė dini tė gatuani ?!

  Hapur nga PaToSaRaK, 06-06-2009 18:35
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 137
  • Lexime: 27,224
  25-02-2015, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Dietat dhe shėndeti

  Hapur nga Fiori, 06-08-2002 23:41
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 8,231
  25-02-2015, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,197
  17-02-2015, 01:16 Shko tek mesazhi i fundit
 22. A jini kafe-dashės?

  Hapur nga Brari, 09-10-2011 13:01
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 14,859
  25-01-2015, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Lloje te ndryshme tavash me peshk

  Hapur nga no name, 30-08-2007 15:31
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 41,167
  28-12-2014, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Paēet

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 14:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 38,870
  15-12-2014, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Ēfarė uji pini?

  Hapur nga dardajan, 07-03-2006 18:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 168
  • Lexime: 31,100
  06-12-2014, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Ēfarė birrė preferoni?

  Hapur nga ChuChu, 15-08-2002 12:27
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 194
  • Lexime: 26,609
  12-11-2014, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Gatuajme se bashku...

  Hapur nga shigjeta, 20-03-2011 13:54
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,735
  08-11-2014, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,376
  23-10-2014, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Arti i prerjes sė ushqimeve

  Hapur nga stern, 26-01-2012 15:20
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 9,677
  05-10-2014, 00:34 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Question Lakror vs Byrek.

  Hapur nga mia@, 30-08-2014 15:33
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,488
  31-08-2014, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,434
  29-08-2014, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,141
  26-08-2014, 10:55 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Njė banane nė ditė, mban doktorin larg

  Hapur nga Xhuxhumaku, 12-08-2014 18:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,346
  12-08-2014, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,274
  08-08-2014, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,325
  30-07-2014, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Si te bejme turshi ?

  Hapur nga maratonomak, 22-10-2012 15:13
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 72,322
  26-07-2014, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 32. I vogel? ushqimet qė duhet tė hani

  Hapur nga Xhuxhumaku, 14-07-2014 20:21
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,878
  21-07-2014, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Ēfarė nuk dimė pėr karrotėn

  Hapur nga Xhuxhumaku, 24-06-2014 09:06
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,661
  24-06-2014, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,936
  29-04-2014, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,577
  25-04-2014, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,165
  24-04-2014, 17:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,118
  23-04-2014, 20:12 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Hipertensioni, ja ushqimet qė e mposhtin

  Hapur nga Xhuxhumaku, 23-04-2014 18:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,356
  23-04-2014, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Ēokollata

  Hapur nga Fiori, 02-08-2002 21:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 20,213
  20-04-2014, 22:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,152
  14-04-2014, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,154
  14-04-2014, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 10 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •