Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,904
Faqja 2 prej 10 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 484 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 22:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 47,377
  16-02-2018, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 15:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 83,035
  16-02-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 213,019
  12-12-2015, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 610,930
  05-03-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 52,356
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 97,418
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 25-01-2011 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 69,185
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 55,066
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 98,095
  16-02-2008, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,108
  24-11-2017, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Fasule ne furr

  Hapur nga netflix, 22-10-2017 07:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,102
  22-10-2017, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Llokuma

  Hapur nga netflix, 15-10-2017 10:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,856
  15-10-2017, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Oriz me fileto pule

  Hapur nga netflix, 06-10-2017 05:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,932
  06-10-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Salce Majoneze e fresket

  Hapur nga netflix, 04-10-2017 09:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,693
  04-10-2017, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Krepa me perime

  Hapur nga netflix, 01-10-2017 07:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,722
  01-10-2017, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Bakllava

  Hapur nga netflix, 01-09-2017 06:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,888
  01-09-2017, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Mantija me mish

  Hapur nga netflix, 17-06-2017 07:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,882
  28-08-2017, 09:14 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Peshk merluc ne furre

  Hapur nga netflix, 26-08-2017 13:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,474
  26-08-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Akullore

  Hapur nga netflix, 02-07-2017 07:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,352
  02-07-2017, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Pitalka

  Hapur nga netflix, 27-06-2017 10:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,192
  27-06-2017, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kadaif me arra

  Hapur nga netflix, 21-06-2017 09:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,118
  21-06-2017, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Buke shtepie

  Hapur nga netflix, 20-06-2017 05:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,111
  20-06-2017, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Oriz me mish vici

  Hapur nga netflix, 09-06-2017 10:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,147
  09-06-2017, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Byrek

  Hapur nga netflix, 07-06-2017 10:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,123
  07-06-2017, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Menu Kafesh

  Hapur nga benseven11, 18-05-2017 17:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,074
  18-05-2017, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Embelsir me keksa dhe molle

  Hapur nga netflix, 11-04-2017 05:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,286
  11-04-2017, 05:33 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Pita

  Hapur nga netflix, 10-04-2017 05:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,057
  10-04-2017, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Spaghetti

  Hapur nga netflix, 06-04-2017 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,032
  06-04-2017, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Lule lakėr me mish viēi

  Hapur nga netflix, 04-03-2017 09:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,640
  04-03-2017, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Trahana

  Hapur nga netflix, 15-02-2017 09:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,416
  15-02-2017, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Amaretat

  Hapur nga luleshtrydhe, 21-04-2010 12:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 15,419
  07-02-2017, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Tiramisu Speculoos

  Hapur nga netflix, 22-01-2017 08:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,081
  22-01-2017, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Pasta

  Hapur nga netflix, 08-01-2017 12:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 866
  08-01-2017, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Krelanė

  Hapur nga netflix, 05-01-2017 10:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,128
  05-01-2017, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sarma me lakra turshi

  Hapur nga netflix, 02-01-2017 10:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 908
  02-01-2017, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kajmaqin(qumeshtore)

  Hapur nga netflix, 28-12-2016 09:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,249
  28-12-2016, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Pite

  Hapur nga netflix, 01-12-2016 15:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 848
  01-12-2016, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Llojet e peshkut.

  Hapur nga drague, 01-11-2010 16:33
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 132,163
  01-12-2016, 01:49 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lazanja Bolonjeze

  Hapur nga netflix, 13-11-2016 09:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 788
  13-11-2016, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Byrek me spinaq

  Hapur nga netflix, 11-11-2016 10:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 749
  11-11-2016, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sallat me patate

  Hapur nga netflix, 05-11-2016 09:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,394
  06-11-2016, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Pite me lakra

  Hapur nga netflix, 23-10-2016 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 803
  23-10-2016, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Oriz me spinaq

  Hapur nga netflix, 19-10-2016 07:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 813
  19-10-2016, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Sallatė jeshile

  Hapur nga netflix, 17-10-2016 08:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 822
  17-10-2016, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Buke misri

  Hapur nga netflix, 16-10-2016 11:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 743
  16-10-2016, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Sup me karrota dhe patate

  Hapur nga netflix, 13-10-2016 10:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 818
  13-10-2016, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Brokoli sup

  Hapur nga netflix, 09-10-2016 07:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 860
  09-10-2016, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Bakllavė tradicionale

  Hapur nga netflix, 05-10-2016 05:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 945
  05-10-2016, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Speca te mbushur

  Hapur nga netflix, 26-09-2016 11:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 801
  26-09-2016, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Spageta boloneze

  Hapur nga netflix, 14-09-2016 13:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 915
  14-09-2016, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Molten lave cake

  Hapur nga netflix, 06-09-2016 06:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 977
  06-09-2016, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Byrek

  Hapur nga netflix, 03-09-2016 05:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 907
  03-09-2016, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Oriz me pulė ne furrė

  Hapur nga netflix, 20-08-2016 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,174
  20-08-2016, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,840
  05-08-2016, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Pica shtėpie

  Hapur nga netflix, 01-08-2016 10:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,288
  02-08-2016, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Trileēe

  Hapur nga netflix, 20-07-2016 08:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,098
  20-07-2016, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Sytliaē (tamel me oriz)

  Hapur nga netflix, 01-05-2016 11:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,017
  20-07-2016, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Bakllava shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-07-2016 02:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 991
  01-07-2016, 02:02 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Gjelle me perime

  Hapur nga netflix, 18-06-2016 14:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,325
  18-06-2016, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 10 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •