Close
Faqja 2 prej 10 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 475 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 21:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 42,105
  16-02-2018, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 14:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 71,594
  16-02-2016, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 198,262
  12-12-2015, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 594,482
  05-03-2015, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 45,675
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 84,587
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 24-01-2011 23:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 61,965
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 52,481
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 90,735
  16-02-2008, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Akullore

  Hapur nga netflix, 02-07-2017 07:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,125
  02-07-2017, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pitalka

  Hapur nga netflix, 27-06-2017 10:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 962
  27-06-2017, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kadaif me arra

  Hapur nga netflix, 21-06-2017 09:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 947
  21-06-2017, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Buke shtepie

  Hapur nga netflix, 20-06-2017 05:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 918
  20-06-2017, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Oriz me mish vici

  Hapur nga netflix, 09-06-2017 10:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 942
  09-06-2017, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Byrek

  Hapur nga netflix, 07-06-2017 10:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 907
  07-06-2017, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Menu Kafesh

  Hapur nga benseven11, 18-05-2017 17:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,649
  18-05-2017, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Embelsir me keksa dhe molle

  Hapur nga netflix, 11-04-2017 05:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,115
  11-04-2017, 05:33 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pita

  Hapur nga netflix, 10-04-2017 05:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 873
  10-04-2017, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Spaghetti

  Hapur nga netflix, 06-04-2017 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 855
  06-04-2017, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lule lakėr me mish viēi

  Hapur nga netflix, 04-03-2017 08:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,443
  04-03-2017, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Trahana

  Hapur nga netflix, 15-02-2017 08:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,215
  15-02-2017, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Amaretat

  Hapur nga luleshtrydhe, 21-04-2010 12:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 14,773
  07-02-2017, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Tiramisu Speculoos

  Hapur nga netflix, 22-01-2017 07:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 966
  22-01-2017, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pasta

  Hapur nga netflix, 08-01-2017 11:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 744
  08-01-2017, 11:53 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Krelanė

  Hapur nga netflix, 05-01-2017 09:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 931
  05-01-2017, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sarma me lakra turshi

  Hapur nga netflix, 02-01-2017 09:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 764
  02-01-2017, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kajmaqin(qumeshtore)

  Hapur nga netflix, 28-12-2016 08:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,031
  28-12-2016, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Pite

  Hapur nga netflix, 01-12-2016 14:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 701
  01-12-2016, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Llojet e peshkut.

  Hapur nga drague, 01-11-2010 16:33
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 124,627
  01-12-2016, 00:49 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Lazanja Bolonjeze

  Hapur nga netflix, 13-11-2016 08:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 661
  13-11-2016, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Byrek me spinaq

  Hapur nga netflix, 11-11-2016 09:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 622
  11-11-2016, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sallat me patate

  Hapur nga netflix, 05-11-2016 09:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,155
  06-11-2016, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Pite me lakra

  Hapur nga netflix, 23-10-2016 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 689
  23-10-2016, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Oriz me spinaq

  Hapur nga netflix, 19-10-2016 07:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 698
  19-10-2016, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sallatė jeshile

  Hapur nga netflix, 17-10-2016 08:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 692
  17-10-2016, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Buke misri

  Hapur nga netflix, 16-10-2016 11:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 624
  16-10-2016, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sup me karrota dhe patate

  Hapur nga netflix, 13-10-2016 10:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 696
  13-10-2016, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Brokoli sup

  Hapur nga netflix, 09-10-2016 07:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 713
  09-10-2016, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Bakllavė tradicionale

  Hapur nga netflix, 05-10-2016 05:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 781
  05-10-2016, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Speca te mbushur

  Hapur nga netflix, 26-09-2016 11:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 686
  26-09-2016, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Spageta boloneze

  Hapur nga netflix, 14-09-2016 13:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 785
  14-09-2016, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Molten lave cake

  Hapur nga netflix, 06-09-2016 06:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 816
  06-09-2016, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Byrek

  Hapur nga netflix, 03-09-2016 05:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 769
  03-09-2016, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Oriz me pulė ne furrė

  Hapur nga netflix, 20-08-2016 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 968
  20-08-2016, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,605
  05-08-2016, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Pica shtėpie

  Hapur nga netflix, 01-08-2016 10:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,075
  02-08-2016, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Trileēe

  Hapur nga netflix, 20-07-2016 08:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 937
  20-07-2016, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Sytliaē (tamel me oriz)

  Hapur nga netflix, 01-05-2016 11:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,557
  20-07-2016, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Bakllava shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-07-2016 02:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 824
  01-07-2016, 02:02 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Gjelle me perime

  Hapur nga netflix, 18-06-2016 14:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,106
  18-06-2016, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Musaka me mish te bluar dhe perime

  Hapur nga netflix, 22-05-2016 07:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 999
  22-05-2016, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Mantija me kos

  Hapur nga netflix, 30-04-2016 17:14
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,027
  30-04-2016, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Kifle (kroasan)

  Hapur nga netflix, 10-04-2016 10:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,202
  10-04-2016, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Bukė Pogaēe

  Hapur nga netflix, 25-03-2016 18:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,098
  25-03-2016, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Frutat mė tė shijshme

  Hapur nga dardajan, 25-09-2005 18:02
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 137
  • Lexime: 43,576
  23-03-2016, 03:47 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Gullash me mish viēi

  Hapur nga netflix, 18-03-2016 11:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,140
  19-03-2016, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Banana smoothie

  Hapur nga netflix, 17-03-2016 13:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 685
  17-03-2016, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Lakror me presh

  Hapur nga netflix, 16-03-2016 02:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 702
  16-03-2016, 02:54 Shko tek mesazhi i fundit
 49. Easy salty Muffins (receta shqiptare)

  Hapur nga netflix, 14-03-2016 14:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 692
  14-03-2016, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 10 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •