Close
Faqja 2 prej 10 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 469 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 22:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 40,453
  16-02-2018, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 15:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 68,183
  16-02-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 20:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 193,995
  12-12-2015, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 13:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 588,807
  05-03-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 07:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 43,776
  06-09-2012, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 17:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 80,951
  30-06-2012, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 25-01-2011 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 59,967
  04-04-2012, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 18:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 51,761
  23-05-2009, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 19:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 88,607
  16-02-2008, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Menu Kafesh

  Hapur nga benseven11, 18-05-2017 18:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,444
  18-05-2017, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Embelsir me keksa dhe molle

  Hapur nga netflix, 11-04-2017 06:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 992
  11-04-2017, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Pita

  Hapur nga netflix, 10-04-2017 06:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 764
  10-04-2017, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Spaghetti

  Hapur nga netflix, 06-04-2017 10:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 740
  06-04-2017, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lule lakėr me mish viēi

  Hapur nga netflix, 04-03-2017 09:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,308
  04-03-2017, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Trahana

  Hapur nga netflix, 15-02-2017 09:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,111
  15-02-2017, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Amaretat

  Hapur nga luleshtrydhe, 21-04-2010 13:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 14,591
  07-02-2017, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Tiramisu Speculoos

  Hapur nga netflix, 22-01-2017 08:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 931
  22-01-2017, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pasta

  Hapur nga netflix, 08-01-2017 12:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 706
  08-01-2017, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Krelanė

  Hapur nga netflix, 05-01-2017 10:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 873
  05-01-2017, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sarma me lakra turshi

  Hapur nga netflix, 02-01-2017 10:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 721
  02-01-2017, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kajmaqin(qumeshtore)

  Hapur nga netflix, 28-12-2016 09:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 974
  28-12-2016, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pite

  Hapur nga netflix, 01-12-2016 15:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 663
  01-12-2016, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Llojet e peshkut.

  Hapur nga drague, 01-11-2010 17:33
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 121,928
  01-12-2016, 01:49 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Lazanja Bolonjeze

  Hapur nga netflix, 13-11-2016 09:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 626
  13-11-2016, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Byrek me spinaq

  Hapur nga netflix, 11-11-2016 10:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 584
  11-11-2016, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sallat me patate

  Hapur nga netflix, 05-11-2016 10:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,095
  06-11-2016, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Pite me lakra

  Hapur nga netflix, 23-10-2016 10:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 654
  23-10-2016, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Oriz me spinaq

  Hapur nga netflix, 19-10-2016 08:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 663
  19-10-2016, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sallatė jeshile

  Hapur nga netflix, 17-10-2016 09:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 654
  17-10-2016, 09:37 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Buke misri

  Hapur nga netflix, 16-10-2016 12:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 586
  16-10-2016, 12:48 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sup me karrota dhe patate

  Hapur nga netflix, 13-10-2016 11:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 663
  13-10-2016, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Brokoli sup

  Hapur nga netflix, 09-10-2016 08:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 670
  09-10-2016, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Bakllavė tradicionale

  Hapur nga netflix, 05-10-2016 06:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 725
  05-10-2016, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Speca te mbushur

  Hapur nga netflix, 26-09-2016 12:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 654
  26-09-2016, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Spageta boloneze

  Hapur nga netflix, 14-09-2016 14:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 745
  14-09-2016, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Molten lave cake

  Hapur nga netflix, 06-09-2016 07:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 761
  06-09-2016, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Byrek

  Hapur nga netflix, 03-09-2016 06:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 734
  03-09-2016, 06:04 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Oriz me pulė ne furrė

  Hapur nga netflix, 20-08-2016 12:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 923
  20-08-2016, 12:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,545
  05-08-2016, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Pica shtėpie

  Hapur nga netflix, 01-08-2016 11:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,020
  02-08-2016, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Trileēe

  Hapur nga netflix, 20-07-2016 09:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 903
  20-07-2016, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Sytliaē (tamel me oriz)

  Hapur nga netflix, 01-05-2016 12:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,464
  20-07-2016, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Bakllava shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-07-2016 03:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 782
  01-07-2016, 03:02 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Gjelle me perime

  Hapur nga netflix, 18-06-2016 15:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,024
  18-06-2016, 15:10 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Musaka me mish te bluar dhe perime

  Hapur nga netflix, 22-05-2016 08:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 950
  22-05-2016, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Mantija me kos

  Hapur nga netflix, 30-04-2016 18:14
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 988
  30-04-2016, 20:03 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Kifle (kroasan)

  Hapur nga netflix, 10-04-2016 11:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,159
  10-04-2016, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Bukė Pogaēe

  Hapur nga netflix, 25-03-2016 19:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,064
  25-03-2016, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Frutat mė tė shijshme

  Hapur nga dardajan, 25-09-2005 19:02
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 137
  • Lexime: 43,223
  23-03-2016, 04:47 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Gullash me mish viēi

  Hapur nga netflix, 18-03-2016 12:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,100
  19-03-2016, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Banana smoothie

  Hapur nga netflix, 17-03-2016 14:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 651
  17-03-2016, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Lakror me presh

  Hapur nga netflix, 16-03-2016 03:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 674
  16-03-2016, 03:54 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Easy salty Muffins (receta shqiptare)

  Hapur nga netflix, 14-03-2016 15:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 662
  14-03-2016, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Byrek me mish & Byrek me patate

  Hapur nga netflix, 13-03-2016 10:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 825
  13-03-2016, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Recete akullore

  Hapur nga benseven11, 27-07-2015 17:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,196
  11-03-2016, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Si gatuhet / Ku mund te gjej bugace?

  Hapur nga sara500, 01-03-2016 17:28
  bugace, elbasan, gatime, nostalgji, pite
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,214
  02-03-2016, 16:40 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Pėr ēfarė ju ka marrė malli?

  Hapur nga khena25, 21-01-2008 23:12
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 612
  • Lexime: 76,821
  07-01-2016, 23:52 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Gjerat mė tė ēuditshme qė kini ngrėnė

  Hapur nga the admiral, 25-01-2011 08:17
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 20,203
  12-11-2015, 05:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,312
  27-07-2015, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 10 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •