Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,903
Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910
Duke renditur temat 451 deri 484 prej 484 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 22:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 47,377
  16-02-2018, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 15:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 83,034
  16-02-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 213,019
  12-12-2015, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 610,929
  05-03-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 52,356
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 97,417
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 25-01-2011 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 69,185
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 55,065
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 98,094
  16-02-2008, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,637
  05-03-2004, 19:15 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Makarona ne Malin e Tomorrit

  Hapur nga Brari, 18-01-2004 16:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,451
  18-01-2004, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Thumbs up Eskallop Ne Vere

  Hapur nga Resto, 18-06-2002 09:25
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,836
  24-11-2003, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Recetat e FLEUR !

  Hapur nga FLEUR, 30-10-2003 18:01
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 7,971
  24-11-2003, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cfare te gatuajme per bajram

  Hapur nga Klevis2000, 18-11-2003 08:30
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,147
  19-11-2003, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Nje kuzhine sulltanesh ne kryeqytetin shqiptar

  Hapur nga Albo, 16-10-2003 00:28
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,360
  16-11-2003, 03:10 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Gatime te jugut.

  Hapur nga Estella, 11-11-2002 21:28
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 23,106
  29-09-2003, 23:20 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Thumbs up Perse eshte e rendesishme kuzhina!

  Hapur nga indrit, 03-09-2003 15:08
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,333
  07-09-2003, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Mjetet e domosdoshme per ne Guzhine.

  Hapur nga Estella, 12-11-2002 18:43
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,203
  28-08-2003, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,917
  22-07-2003, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Byrek me domate dhe salmon!!!

  Hapur nga Shpirt Njeriu, 15-06-2003 07:30
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,902
  03-07-2003, 21:29 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Receta nga kuzhiniere me fame boterore

  Hapur nga Dita, 12-06-2003 09:41
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 12,019
  20-06-2003, 02:37 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Krem Pastiēerie!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 13:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,383
  04-06-2003, 03:50 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Thumbs up Pastiēeri "shqiptare" nėpėr botė !

  Hapur nga Fiori, 20-05-2003 13:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,129
  20-05-2003, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Fileta viēi me kėrpudha

  Hapur nga Edmond83, 09-05-2003 05:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,054
  09-05-2003, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Prodhime te cuditshme

  Hapur nga dimegeni, 13-11-2002 09:56
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,350
  25-02-2003, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Shkenc e re me brocolin (qe eshte jeshil)

  Hapur nga klaudia, 08-12-2002 15:06
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,085
  28-01-2003, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Frigoriferi dhe Perdorimi i Tij

  Hapur nga dimegeni, 07-08-2002 13:15
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 7,957
  23-01-2003, 22:28 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Talking Pas Kripes - Sheqeri !

  Hapur nga fotografisti, 30-12-2002 12:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,114
  09-01-2003, 19:41 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kush Eshte Gjella Me E Preferuar Per Vitin E Ri

  Hapur nga rolua, 16-12-2002 19:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 8,873
  09-01-2003, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Question Si gatuet kompekaja?

  Hapur nga s0ni, 27-11-2002 16:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,172
  08-01-2003, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Gjyveē me patate

  Hapur nga Fiori, 17-11-2002 11:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,500
  17-11-2002, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Brumėrat

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 14:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,432
  17-11-2002, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Gatime te Shqiperise se mesme.

  Hapur nga Estella, 11-11-2002 21:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,036
  11-11-2002, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Omlete speciale

  Hapur nga kapedani2001, 11-11-2002 09:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,861
  11-11-2002, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ju ftoj sot nė drekė o forumista.

  Hapur nga Elna Durrėsi, 04-11-2002 11:28
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,182
  09-11-2002, 20:22 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Fergese ne kushtet e USA

  Hapur nga alvi, 21-10-2002 15:16
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,255
  31-10-2002, 00:25 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kush e di si bohet TASQEBABI?

  Hapur nga alvi, 18-10-2002 17:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 12,104
  30-10-2002, 20:52 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Japrakė

  Hapur nga Fiori, 07-08-2002 19:16
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 7,416
  29-08-2002, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Gespaēoja- Shija freskuese e domates

  Hapur nga tiziana, 16-08-2002 17:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,506
  16-08-2002, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Burani.

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:58
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 11,180
  15-08-2002, 13:46 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Po skuriq me lakra tė egra?

  Hapur nga Pellazgu, 11-08-2002 16:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,973
  11-08-2002, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
 31. spring roll( byreke te vogla)

  Hapur nga Resto, 20-06-2002 09:29
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,409
  04-07-2002, 00:44 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Albanian Recipes - anglisht

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 14:34
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 21,843
  21-04-2002, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •