Close
Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910
Duke renditur temat 451 deri 475 prej 475 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 21:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 42,082
  16-02-2018, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 14:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 71,551
  16-02-2016, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 198,207
  12-12-2015, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 594,412
  05-03-2015, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 45,655
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 84,544
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 24-01-2011 23:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 61,940
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 52,475
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 90,710
  16-02-2008, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,755
  22-07-2003, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Byrek me domate dhe salmon!!!

  Hapur nga Shpirt Njeriu, 15-06-2003 07:30
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,724
  03-07-2003, 21:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Receta nga kuzhiniere me fame boterore

  Hapur nga Dita, 12-06-2003 09:41
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 11,717
  20-06-2003, 02:37 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Krem Pastiēerie!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 13:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,102
  04-06-2003, 03:50 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Thumbs up Pastiēeri "shqiptare" nėpėr botė !

  Hapur nga Fiori, 20-05-2003 13:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,964
  20-05-2003, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Fileta viēi me kėrpudha

  Hapur nga Edmond83, 09-05-2003 05:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,905
  09-05-2003, 05:13 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Prodhime te cuditshme

  Hapur nga dimegeni, 13-11-2002 08:56
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,946
  25-02-2003, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Shkenc e re me brocolin (qe eshte jeshil)

  Hapur nga klaudia, 08-12-2002 14:06
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,819
  28-01-2003, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Frigoriferi dhe Perdorimi i Tij

  Hapur nga dimegeni, 07-08-2002 13:15
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 7,497
  23-01-2003, 21:28 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Talking Pas Kripes - Sheqeri !

  Hapur nga fotografisti, 30-12-2002 11:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,892
  09-01-2003, 18:41 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kush Eshte Gjella Me E Preferuar Per Vitin E Ri

  Hapur nga rolua, 16-12-2002 18:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 8,282
  09-01-2003, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Question Si gatuet kompekaja?

  Hapur nga s0ni, 27-11-2002 15:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,928
  08-01-2003, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Gjyveē me patate

  Hapur nga Fiori, 17-11-2002 10:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,333
  17-11-2002, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Brumėrat

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 14:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,217
  17-11-2002, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Gatime te Shqiperise se mesme.

  Hapur nga Estella, 11-11-2002 20:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,726
  11-11-2002, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Omlete speciale

  Hapur nga kapedani2001, 11-11-2002 08:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,757
  11-11-2002, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ju ftoj sot nė drekė o forumista.

  Hapur nga Elna Durrėsi, 04-11-2002 10:28
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,597
  09-11-2002, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Fergese ne kushtet e USA

  Hapur nga alvi, 21-10-2002 15:16
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,048
  30-10-2002, 23:25 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kush e di si bohet TASQEBABI?

  Hapur nga alvi, 18-10-2002 17:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 11,303
  30-10-2002, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Japrakė

  Hapur nga Fiori, 07-08-2002 19:16
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 6,938
  29-08-2002, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Gespaēoja- Shija freskuese e domates

  Hapur nga tiziana, 16-08-2002 17:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,393
  16-08-2002, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Burani.

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:58
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 10,819
  15-08-2002, 13:46 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Po skuriq me lakra tė egra?

  Hapur nga Pellazgu, 11-08-2002 16:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,742
  11-08-2002, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
 23. spring roll( byreke te vogla)

  Hapur nga Resto, 20-06-2002 09:29
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,129
  04-07-2002, 00:44 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Albanian Recipes - anglisht

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 14:34
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 21,069
  21-04-2002, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •