Close
Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1387 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 158
  • Lexime: 204,024
  28-07-2021, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 617,946
  15-04-2021, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 56,355
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Thumbs up Seriale Turke me Titra Shqip - SERIALEON

  Hapur nga Erona01, 01-06-2024 18:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 864
  01-06-2024, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Programi LIVE qė po shikoni

  Hapur nga sirena_adria, 11-05-2021 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 9,020
  11-05-2024, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Saimir Bajo

  Hapur nga Brari, 05-09-2002 10:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,456
  07-05-2024, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Vdes aktorja shqiptare, Shirine Morina

  Hapur nga Akuamarini, 14-04-2024 14:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,314
  14-04-2024, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Aktoret e medhenj

  Hapur nga Kryeplaku, 17-06-2003 07:50
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 43,838
  27-03-2024, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,504
  25-03-2024, 03:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 11,186
  09-03-2024, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Serit dhe filma t qe keni pare.....!

  Hapur nga Elonesaa, 22-07-2013 09:49
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 21,782
  03-03-2024, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: Televizioni juaj?

  Hapur nga Endri_, 04-04-2011 19:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 9,810
  23-02-2024, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 12,138
  23-02-2024, 04:30 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Marilyn Monroe

  Hapur nga Kallmeti, 14-08-2002 23:21
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 287
  • Lexime: 48,756
  23-02-2024, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Filmi: Parrullat

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:46
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,110
  17-02-2024, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Thumbs up Big Brother VIP Albania 3 LIVE 24/7

  Hapur nga Erona01, 13-01-2024 06:49
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,127
  16-01-2024, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Thumbs up Big Brother VIP Kosova 2 LIVE (24/7 LIVE)

  Hapur nga Erona01, 26-11-2023 01:29
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 27,357
  15-01-2024, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,190
  03-01-2024, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit
 13. " Nė Kuadėr tė Dashurisė "

  Hapur nga sirena_adria, 24-09-2023 14:41
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,726
  19-11-2023, 19:29 Shko tek mesazhi i fundit
 14. "Edhe kėshtu, edhe ashtu"

  Hapur nga sirena_adria, 16-11-2023 23:01
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 716
  18-11-2023, 21:06 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Dokumentaret tuaj te preferuar?

  Hapur nga fighterme, 19-08-2012 07:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,462
  11-11-2023, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Gazetarja shqiptaro-amerikane Lidia Curanaj

  Hapur nga Albo, 05-11-2023 15:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,193
  05-11-2023, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 17. Lėvizur: Big Brother Vip Kosova LIVE

  Hapur nga bigeysmalls, 03-11-2023 06:23
  bbvk, bigbrother vip kosova
  •  
  •  
 18. Roza Anagnosti

  Hapur nga sirena_adria, 25-01-2022 17:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,578
  28-10-2023, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Emina Ēunmulaj

  Hapur nga iliria e para, 13-03-2006 04:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 7,466
  23-09-2023, 15:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,954
  12-09-2023, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,737
  16-08-2023, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ibo player, kanalet nga gjithe bota.

  Hapur nga IBO, 20-07-2023 18:59
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,276
  15-08-2023, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Netflix

  Hapur nga katana, 11-07-2003 12:24
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,086
  13-08-2023, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Regjisoria Greta Gerwig

  Hapur nga sirena_adria, 08-08-2023 11:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 546
  08-08-2023, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 14:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 11,525
  16-07-2023, 21:41 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Travel Fest Albania

  Hapur nga sirena_adria, 09-07-2023 10:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 527
  13-07-2023, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,706
  06-07-2023, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 18:30
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,772
  18-06-2023, 00:32 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 22:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 7,043
  12-06-2023, 21:01 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Bekim Fehmiu

  Hapur nga Ari-Intimidator, 12-09-2002 00:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 30,159
  03-06-2023, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 477
  16-05-2023, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Altin Basha

  Hapur nga sirena_adria, 06-05-2023 17:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 950
  06-05-2023, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi i fundit qė keni parė?

  Hapur nga PINK, 06-10-2008 00:05
  56 Faqe
  1 2 3 ... 56
  • Pėrgjigje: 1,109
  • Lexime: 169,781
  05-04-2023, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Rikard Ljarja

  Hapur nga sirena_adria, 01-04-2023 22:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,221
  02-04-2023, 19:56 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Marjeta Ljarja

  Hapur nga sirena_adria, 01-04-2023 17:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 831
  01-04-2023, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 926
  26-03-2023, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Enver Petrovci, njė artist i shumanshėm

  Hapur nga Davius, 20-04-2007 12:44
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,636
  17-03-2023, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Dita Globale e Filmit

  Hapur nga sirena_adria, 12-02-2023 19:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 935
  12-02-2023, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Arben Derhemi

  Hapur nga sirena_adria, 29-01-2023 17:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 663
  29-01-2023, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 641
  26-01-2023, 21:51 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Mbi Televizionin ne Shqiperi

  Hapur nga edi72, 16-01-2003 09:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 8,742
  18-01-2023, 23:01 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •