Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  78,257
Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1348 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 158
  • Lexime: 175,162
  28-07-2021, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 571,210
  15-04-2021, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 45,290
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,627
  08-11-2021, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 03:54
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,348
  12-10-2021, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sė shpejti nė ekranin e madh tė Kinemasė

  Hapur nga Homer, 24-07-2009 11:52
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 33,291
  05-10-2021, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Programi LIVE qė po shikoni

  Hapur nga sirena_adria, 11-05-2021 15:11
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,108
  01-10-2021, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Tė reja nga kinematografia shqiptare

  Hapur nga frymi, 03-03-2008 06:58
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,600
  18-09-2021, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Thumbs up Filma me Titra Shqip HD

  Hapur nga Erona01, 17-09-2021 14:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 268
  17-09-2021, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Aventurat e Julit!

  Hapur nga Neteorm, 24-02-2021 19:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,125
  16-09-2021, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 7. James Belushi

  Hapur nga PrInCiPiEl, 13-05-2004 22:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 11,689
  11-09-2021, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Post Lajme nga bota e Kinemas

  Hapur nga Homer, 26-11-2010 14:44
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,452
  02-09-2021, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 334
  31-08-2021, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Edita Abdiu fiton shoun “X Factor”

  Hapur nga no name, 10-11-2010 12:54
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,563
  27-08-2021, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,212
  26-08-2021, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,212
  25-08-2021, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 10. 5 filma qė ishin mė tė mirė se librat

  Hapur nga CRO, 11-08-2014 08:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,744
  16-08-2021, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,245
  15-08-2021, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Silvana Braēe

  Hapur nga Albo, 14-12-2011 14:45
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,206
  12-08-2021, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,453
  15-07-2021, 04:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,068
  14-07-2021, 22:21 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Guljelm Radoja

  Hapur nga sirena_adria, 12-06-2021 14:42
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,048
  14-07-2021, 22:10 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Unhappy Mirush Kabashi

  Hapur nga Letersia 76, 14-09-2002 15:26
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 9,191
  11-06-2021, 22:00 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kadri Roshi

  Hapur nga {Jeff}, 07-10-2003 10:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 15,696
  11-06-2021, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,283
  11-06-2021, 21:07 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Reshat Arbana

  Hapur nga sirena_adria, 15-09-2020 18:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,911
  07-06-2021, 09:28 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 18:30
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,834
  06-06-2021, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 14:37
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 8,030
  05-06-2021, 15:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 826
  05-06-2021, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Filmi i fundit qė keni parė?

  Hapur nga PINK, 06-10-2008 00:05
  56 Faqe
  1 2 3 ... 56
  • Pėrgjigje: 1,108
  • Lexime: 149,738
  04-06-2021, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Bekim Fehmiu

  Hapur nga Ari-Intimidator, 12-09-2002 00:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 24,391
  01-06-2021, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Enver Petrovci, njė artist i shumanshėm

  Hapur nga Davius, 20-04-2007 12:44
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,096
  01-06-2021, 11:05 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Regjisori e aktori Mevlan Shanaj

  Hapur nga Deni_Boy, 11-07-2011 18:00
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,014
  19-05-2021, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Gone with the Ghost

  Hapur nga Ad'Anderseni, 19-05-2021 09:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,005
  19-05-2021, 09:48 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Fantazma nė kabinėn time.

  Hapur nga Ad'Anderseni, 16-05-2021 02:23
  kinematografia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 877
  16-05-2021, 02:23 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ndėrron jetė aktori Guljem Radoja

  Hapur nga Albo, 05-05-2021 12:11
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,222
  05-05-2021, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Motrat Zenelaj: Shtėpi filmike nė Hollivud

  Hapur nga fegi, 08-08-2011 10:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,661
  04-05-2021, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Question Cili ėshtė aktori juaj i preferuar ?

  Hapur nga Wordless, 24-07-2013 13:40
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,521
  28-04-2021, 06:57 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Aktori Albano Bogdo

  Hapur nga Albo, 22-03-2021 01:58
  albano bogdo
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,419
  19-04-2021, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Masiela Lusha

  Hapur nga Kristtina, 06-12-2003 20:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 18,473
  03-04-2021, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 8,312
  03-04-2021, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Teatri nė Ekran

  Hapur nga sirena_adria, 27-03-2021 12:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,202
  27-03-2021, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
 31. "Artistja e Merituar" Drita Pelingu

  Hapur nga Albo, 11-12-2011 13:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 9,575
  10-03-2021, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,124
  09-03-2021, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Regjisori dhe skenaristi Kujtim Gjonaj

  Hapur nga Albo, 09-10-2013 13:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,245
  28-02-2021, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 980
  10-02-2021, 01:15 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Question Filmi Klasik: "Shtepia Ne Ishull"!

  Hapur nga Princesha_Argji, 07-04-2003 00:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 35,488
  26-01-2021, 05:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,353
  25-01-2021, 01:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,839
  24-01-2021, 22:39 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 19-11-2006 00:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,485
  24-01-2021, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Enver Gjokaj - aktori shqiptar ne Amerike

  Hapur nga Fiori, 04-02-2012 22:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,446
  21-01-2021, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Eliza Dushku

  Hapur nga Fiori, 20-07-2002 22:34
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 41,715
  21-01-2021, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •