Close
Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1370 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 158
  • Lexime: 191,464
  28-07-2021, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 598,386
  15-04-2021, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 51,316
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Netflix

  Hapur nga katana, 11-07-2003 12:24
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,760
  09-06-2023, 21:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Bekim Fehmiu

  Hapur nga Ari-Intimidator, 12-09-2002 00:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 28,264
  03-06-2023, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 142
  16-05-2023, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Programi LIVE qė po shikoni

  Hapur nga sirena_adria, 11-05-2021 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,694
  13-05-2023, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Altin Basha

  Hapur nga sirena_adria, 06-05-2023 17:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 262
  06-05-2023, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Filmi i fundit qė keni parė?

  Hapur nga PINK, 06-10-2008 00:05
  56 Faqe
  1 2 3 ... 56
  • Pėrgjigje: 1,109
  • Lexime: 161,062
  05-04-2023, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Rikard Ljarja

  Hapur nga sirena_adria, 01-04-2023 22:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 426
  02-04-2023, 19:56 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Marjeta Ljarja

  Hapur nga sirena_adria, 01-04-2023 17:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 384
  01-04-2023, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 487
  26-03-2023, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Enver Petrovci, njė artist i shumanshėm

  Hapur nga Davius, 20-04-2007 12:44
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,035
  17-03-2023, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Dita Globale e Filmit

  Hapur nga sirena_adria, 12-02-2023 19:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 544
  12-02-2023, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Arben Derhemi

  Hapur nga sirena_adria, 29-01-2023 17:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 244
  29-01-2023, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 262
  26-01-2023, 21:51 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Mbi Televizionin ne Shqiperi

  Hapur nga edi72, 16-01-2003 09:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 7,514
  18-01-2023, 23:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 219
  17-01-2023, 00:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 482
  03-01-2023, 00:41 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 10,198
  16-12-2022, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Marilyn Monroe

  Hapur nga Kallmeti, 14-08-2002 23:21
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 286
  • Lexime: 42,709
  13-12-2022, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Adi Krasta

  Hapur nga Shijaksi-London, 25-12-2002 18:16
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,733
  02-12-2022, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 15. James Belushi

  Hapur nga PrInCiPiEl, 13-05-2004 22:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 18,266
  25-11-2022, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Anisa Markariani

  Hapur nga Brari, 20-05-2002 07:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 14,818
  18-11-2022, 00:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,157
  16-11-2022, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Enver Gjokaj - aktori shqiptar ne Amerike

  Hapur nga Fiori, 04-02-2012 22:54
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,982
  16-11-2022, 20:24 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 22:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,489
  15-10-2022, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Teater: Pallati 176

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:26
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 20,941
  13-10-2022, 19:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,705
  13-09-2022, 22:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 434
  02-09-2022, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 536
  08-06-2022, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,087
  03-06-2022, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 842
  30-05-2022, 21:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,480
  18-04-2022, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,176
  12-04-2022, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,340
  20-03-2022, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Yllka Gashi

  Hapur nga sirena_adria, 06-12-2021 12:36
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,647
  02-02-2022, 22:58 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Blerta Basholli

  Hapur nga sirena_adria, 18-01-2022 12:22
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,164
  29-01-2022, 21:08 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Roza Anagnosti

  Hapur nga sirena_adria, 25-01-2022 17:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,069
  25-01-2022, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 19-11-2006 00:53
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 8,616
  24-01-2022, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 07:10
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 18,298
  12-01-2022, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Ndahet nga jeta Sulejman Pitarka

  Hapur nga shigjeta, 25-03-2007 14:19
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 13,657
  11-01-2022, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 18:30
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 7,505
  10-01-2022, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi Matrix Resurrections

  Hapur nga Albo, 30-12-2021 20:16
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 709
  01-01-2022, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Shkembimi - Filmi i plote i Drilon Hoxhės

  Hapur nga Neteorm, 31-12-2021 19:02
  film shqiptar, te fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 777
  31-12-2021, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi pėr fėmijė Sing2

  Hapur nga Albo, 30-12-2021 20:11
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 656
  30-12-2021, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 03:54
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,178
  12-10-2021, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sė shpejti nė ekranin e madh tė Kinemasė

  Hapur nga Homer, 24-07-2009 11:52
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 37,330
  05-10-2021, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Tė reja nga kinematografia shqiptare

  Hapur nga frymi, 03-03-2008 06:58
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,397
  18-09-2021, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Thumbs up Filma me Titra Shqip HD

  Hapur nga Erona01, 17-09-2021 14:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,453
  17-09-2021, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •