Close
Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 902 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky nėnforum do tė pėrqėndrohemi nė diskutimin e temave tė lidhura me kinematografine dhe televzionet e shteteve tė ndryshme tė Botės

  Moderatorėt:

  1. Izadora,
  2. Fiori,
  3. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 416
  • Postime: 17,894
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 525,231
  26-02-2019, 22:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 09:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 149,986
  27-07-2015, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 11:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 35,798
  16-05-2012, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Shiko.AL(app) - Filma, Seriale, TV Shqip

  Hapur nga shiko.al, 17-02-2020 14:17
  filma me titra shqip, seriale me titra shqip, tv shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 282
  17-02-2020, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pitkini.com - Filma me Titra Shqip

  Hapur nga Pitkini, 31-01-2020 18:35
  filma, filma me titra shqip, filma24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 365
  31-01-2020, 18:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: Televizioni juaj?

  Hapur nga Endri_, 04-04-2011 20:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,828
  17-07-2019, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Filmi: Pylli i Lirise

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:41
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 17,697
  22-06-2019, 22:02 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shikoni Seriale me titra shqip

  Hapur nga Artah, 29-12-2018 13:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,411
  29-12-2018, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Filmi: Dhe Vjen Nje Dite

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:52
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,161
  13-09-2018, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,653
  12-07-2018, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ervin Bejleri, Vini i Portokallisė

  Hapur nga Albo, 13-02-2012 21:44
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,019
  02-07-2018, 20:58 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Big Brother Albania Vip

  Hapur nga Vip08, 24-05-2018 13:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,446
  24-05-2018, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 19-11-2006 00:53
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,318
  02-04-2018, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 964
  30-03-2018, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 07:10
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 10,411
  28-03-2018, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Serit dhe filma t qe keni pare.....!

  Hapur nga Elonesaa, 22-07-2013 10:49
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 10,629
  27-03-2018, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Blogu me i ri me filma

  Hapur nga Realmadrid 2018, 26-03-2018 09:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 739
  26-03-2018, 09:59 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Filma te ndryshem

  Hapur nga Realmadrid 2018, 21-03-2018 18:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 900
  21-03-2018, 18:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Filma te mrekullueshem

  Hapur nga Realmadrid 2018, 20-03-2018 08:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 809
  20-03-2018, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Filma shqiptar

  Hapur nga Realmadrid 2018, 17-03-2018 15:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,308
  17-03-2018, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Filma me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 16-03-2018 13:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,635
  16-03-2018, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,557
  15-03-2018, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Filma te ndryeshem me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 15-03-2018 06:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 864
  15-03-2018, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Filmi Boika 2016 me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 14-03-2018 12:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,256
  14-03-2018, 13:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,256
  14-03-2018, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Albanien runt

  Hapur nga Akuamarini, 03-03-2018 15:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 840
  03-03-2018, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 18:32
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,833
  23-02-2018, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,823
  19-01-2018, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Filmi: Skenderbeu

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:35
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 27,492
  29-11-2017, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Filmi: Rrethimi i Vogel

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,871
  12-11-2017, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Filmi: Yjet e Neteve te Gjata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,589
  12-11-2017, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Filmi: Cifti i Lumtur

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:21
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 11,025
  12-11-2017, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:55
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 13,951
  12-11-2017, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Filmi: Operacioni Zjarri

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 15,635
  12-11-2017, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,266
  26-10-2017, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,410
  26-10-2017, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Perballimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:54
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 10,164
  26-10-2017, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Filmi: Zonja nga Qyteti

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 19,169
  26-10-2017, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,327
  26-10-2017, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Ikona e Rock-ut Tom Petty, ndahet nga jeta

  Hapur nga Lazo, 03-10-2017 18:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,094
  03-10-2017, 18:31 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Ike Plaku Merre....

  Hapur nga Ciarli, 01-07-2017 08:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,550
  01-07-2017, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,468
  04-06-2017, 07:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,318
  30-05-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Teater: 8 Persona Plus

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,317
  22-04-2017, 16:38 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Teater: Pallati 176

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:26
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 18,088
  22-04-2017, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Filmi: Sketerre 43

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,365
  22-04-2017, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Filmi: Ne cdo Stine

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,961
  22-04-2017, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:04
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,820
  17-04-2017, 12:22 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,990
  17-04-2017, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Filmi: Koncert ne Vitin 1936

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,801
  17-04-2017, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Filmi: Gjeneral Gramafoni

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,293
  17-04-2017, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Filmi: Njeriu me Top

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,050
  17-04-2017, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Filmi: Ata Ishin Kater

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,740
  17-04-2017, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •