Close
Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1383 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 158
  • Lexime: 197,673
  28-07-2021, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 607,751
  15-04-2021, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 53,810
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Thumbs up Big Brother VIP Kosova 2 LIVE (24/7 LIVE)

  Hapur nga Erona01, 26-11-2023 01:29
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,425
  27-11-2023, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 2. " Nė Kuadėr tė Dashurisė "

  Hapur nga sirena_adria, 24-09-2023 14:41
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,929
  19-11-2023, 19:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "Edhe kėshtu, edhe ashtu"

  Hapur nga sirena_adria, 16-11-2023 23:01
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 444
  18-11-2023, 21:06 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cool Big Brother VIP 2 Kosova LIVE

  Hapur nga alnewsbigbrothe, 21-10-2023 06:08
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 12,657
  12-11-2023, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Dokumentaret tuaj te preferuar?

  Hapur nga fighterme, 19-08-2012 07:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,309
  11-11-2023, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Gazetarja shqiptaro-amerikane Lidia Curanaj

  Hapur nga Albo, 05-11-2023 15:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 996
  05-11-2023, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 7. Lėvizur: Big Brother Vip Kosova LIVE

  Hapur nga bigeysmalls, 03-11-2023 06:23
  bbvk, bigbrother vip kosova
  •  
  •  
 8. Roza Anagnosti

  Hapur nga sirena_adria, 25-01-2022 17:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,386
  28-10-2023, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Emina Ēunmulaj

  Hapur nga iliria e para, 13-03-2006 04:14
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 7,111
  23-09-2023, 15:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,679
  12-09-2023, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Programi LIVE qė po shikoni

  Hapur nga sirena_adria, 11-05-2021 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 6,924
  04-09-2023, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,491
  16-08-2023, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ibo player, kanalet nga gjithe bota.

  Hapur nga IBO, 20-07-2023 18:59
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,669
  15-08-2023, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Netflix

  Hapur nga katana, 11-07-2003 12:24
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,763
  13-08-2023, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Regjisoria Greta Gerwig

  Hapur nga sirena_adria, 08-08-2023 11:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 378
  08-08-2023, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 14:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 10,804
  16-07-2023, 21:41 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Travel Fest Albania

  Hapur nga sirena_adria, 09-07-2023 10:01
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 406
  13-07-2023, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,515
  06-07-2023, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 18:30
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,396
  18-06-2023, 00:32 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 22:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,872
  12-06-2023, 21:01 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Bekim Fehmiu

  Hapur nga Ari-Intimidator, 12-09-2002 00:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 29,211
  03-06-2023, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 363
  16-05-2023, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Altin Basha

  Hapur nga sirena_adria, 06-05-2023 17:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 545
  06-05-2023, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Filmi i fundit qė keni parė?

  Hapur nga PINK, 06-10-2008 00:05
  56 Faqe
  1 2 3 ... 56
  • Pėrgjigje: 1,109
  • Lexime: 165,275
  05-04-2023, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Rikard Ljarja

  Hapur nga sirena_adria, 01-04-2023 22:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 873
  02-04-2023, 19:56 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Marjeta Ljarja

  Hapur nga sirena_adria, 01-04-2023 17:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 656
  01-04-2023, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 732
  26-03-2023, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Enver Petrovci, njė artist i shumanshėm

  Hapur nga Davius, 20-04-2007 12:44
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,430
  17-03-2023, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Dita Globale e Filmit

  Hapur nga sirena_adria, 12-02-2023 19:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 791
  12-02-2023, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Arben Derhemi

  Hapur nga sirena_adria, 29-01-2023 17:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 510
  29-01-2023, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 505
  26-01-2023, 21:51 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Mbi Televizionin ne Shqiperi

  Hapur nga edi72, 16-01-2003 09:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 8,287
  18-01-2023, 23:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 522
  17-01-2023, 00:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 789
  03-01-2023, 00:41 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 11,133
  16-12-2022, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Marilyn Monroe

  Hapur nga Kallmeti, 14-08-2002 23:21
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 286
  • Lexime: 44,980
  13-12-2022, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Adi Krasta

  Hapur nga Shijaksi-London, 25-12-2002 18:16
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,290
  02-12-2022, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 30. James Belushi

  Hapur nga PrInCiPiEl, 13-05-2004 22:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 19,364
  25-11-2022, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Anisa Markariani

  Hapur nga Brari, 20-05-2002 07:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 15,547
  18-11-2022, 00:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,410
  16-11-2022, 20:31 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Enver Gjokaj - aktori shqiptar ne Amerike

  Hapur nga Fiori, 04-02-2012 22:54
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,379
  16-11-2022, 20:24 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Teater: Pallati 176

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:26
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 21,499
  13-10-2022, 19:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,370
  13-09-2022, 22:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 762
  02-09-2022, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 28 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •