Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,892
Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1335 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 552,631
  26-02-2019, 22:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 165,289
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 41,135
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Enver Petrovci, njė artist i shumanshėm

  Hapur nga Davius, 20-04-2007 12:44
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,803
  17-02-2021, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,343
  16-02-2021, 00:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 128
  10-02-2021, 01:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Question Filmi Klasik: "Shtepia Ne Ishull"!

  Hapur nga Princesha_Argji, 07-04-2003 00:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 32,847
  26-01-2021, 05:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 240
  25-01-2021, 01:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,894
  24-01-2021, 22:39 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 19-11-2006 00:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,087
  24-01-2021, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Enver Gjokaj - aktori shqiptar ne Amerike

  Hapur nga Fiori, 04-02-2012 22:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,374
  21-01-2021, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Eliza Dushku

  Hapur nga Fiori, 20-07-2002 22:34
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 36,195
  21-01-2021, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,088
  17-01-2021, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,577
  17-01-2021, 21:05 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 18:30
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,674
  17-01-2021, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Tė reja nga kinematografia shqiptare

  Hapur nga frymi, 03-03-2008 06:58
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,208
  17-01-2021, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Filma vizatimorė dhe pjesė teatrale me kukulla nė vite

  Hapur nga MI CORAZON, 25-08-2010 23:53
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 29,725
  11-01-2021, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Filmat mė tė mirė tė vitit 2020!

  Hapur nga Neteorm, 05-01-2021 14:06
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 437
  10-01-2021, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Post Njė faqe e re filmash tė dubluar!

  Hapur nga hajdutet, 24-12-2020 12:04
  cilėsi, dublime, filma, full hd, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 537
  24-12-2020, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 03:54
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,638
  21-12-2020, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,408
  16-12-2020, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,475
  29-11-2020, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Thumbs up Shiko Seriale me Titra Shqip

  Hapur nga Erona01, 12-08-2020 17:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,677
  25-10-2020, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Reshat Arbana

  Hapur nga sirena_adria, 15-09-2020 18:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,096
  15-09-2020, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 07:10
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 13,309
  31-05-2020, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kadri Roshi

  Hapur nga {Jeff}, 07-10-2003 10:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 11,203
  30-05-2020, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kinematografia shqiptare pas '90-es !

  Hapur nga XimiD, 18-09-2002 21:15
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,629
  29-05-2020, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,931
  27-05-2020, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,262
  27-05-2020, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 14:37
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,429
  25-05-2020, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Vdiq kolosi i kinematografisė shqiptare, Faruk Begolli

  Hapur nga Cimo, 23-08-2007 11:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,231
  10-05-2020, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,408
  07-05-2020, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Filma Me Titra Shqip - FilmaSeriale24

  Hapur nga FilmaSeriale24, 07-05-2020 22:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,102
  07-05-2020, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,335
  30-04-2020, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 22:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,180
  30-04-2020, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Unhappy Mirush Kabashi

  Hapur nga Letersia 76, 14-09-2002 15:26
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,110
  30-04-2020, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Regjisori e aktori Mevlan Shanaj

  Hapur nga Deni_Boy, 11-07-2011 18:00
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,991
  30-04-2020, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Silvana Braēe

  Hapur nga Albo, 14-12-2011 14:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,218
  28-04-2020, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 11,577
  25-04-2020, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi: Apasionata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,943
  25-04-2020, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,828
  25-04-2020, 02:55 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,563
  25-04-2020, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 10,509
  23-04-2020, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 12,193
  22-04-2020, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Spongebob ne top channel

  Hapur nga SfungjerBob, 21-04-2020 11:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,341
  21-04-2020, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:37
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 12,162
  21-04-2020, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 11,093
  21-04-2020, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Filmi: Dollia e Dasmes Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,876
  21-04-2020, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Filmi: Perralle nga e Kaluara

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:20
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,527
  21-04-2020, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Teater: Shi ne Plazh

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 10,595
  21-04-2020, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Filmi: Gjeneral Gramafoni

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,761
  21-04-2020, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •