Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,536
Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1337 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 553,443
  26-02-2019, 22:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 165,712
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 41,356
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 146
  08-03-2021, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 03:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,686
  08-03-2021, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 57
  08-03-2021, 00:45 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 14:37
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,642
  02-03-2021, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Regjisori dhe skenaristi Kujtim Gjonaj

  Hapur nga Albo, 09-10-2013 13:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,286
  28-02-2021, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Aventurat e Julit!

  Hapur nga Neteorm, 24-02-2021 19:13
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 188
  25-02-2021, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Enver Petrovci, njė artist i shumanshėm

  Hapur nga Davius, 20-04-2007 12:44
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,883
  17-02-2021, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,405
  16-02-2021, 00:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 143
  10-02-2021, 01:15 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Question Filmi Klasik: "Shtepia Ne Ishull"!

  Hapur nga Princesha_Argji, 07-04-2003 00:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 32,994
  26-01-2021, 05:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 268
  25-01-2021, 01:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,915
  24-01-2021, 22:39 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 19-11-2006 00:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,178
  24-01-2021, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Enver Gjokaj - aktori shqiptar ne Amerike

  Hapur nga Fiori, 04-02-2012 22:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,457
  21-01-2021, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Eliza Dushku

  Hapur nga Fiori, 20-07-2002 22:34
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 36,255
  21-01-2021, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,120
  17-01-2021, 21:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,601
  17-01-2021, 21:05 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 18:30
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,731
  17-01-2021, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Tė reja nga kinematografia shqiptare

  Hapur nga frymi, 03-03-2008 06:58
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,263
  17-01-2021, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Filma vizatimorė dhe pjesė teatrale me kukulla nė vite

  Hapur nga MI CORAZON, 25-08-2010 23:53
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 29,861
  11-01-2021, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Filmat mė tė mirė tė vitit 2020!

  Hapur nga Neteorm, 05-01-2021 14:06
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 468
  10-01-2021, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Post Njė faqe e re filmash tė dubluar!

  Hapur nga hajdutet, 24-12-2020 12:04
  cilėsi, dublime, filma, full hd, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 560
  24-12-2020, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,505
  16-12-2020, 10:01 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,601
  29-11-2020, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Thumbs up Shiko Seriale me Titra Shqip

  Hapur nga Erona01, 12-08-2020 17:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,723
  25-10-2020, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Reshat Arbana

  Hapur nga sirena_adria, 15-09-2020 18:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,127
  15-09-2020, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 07:10
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 13,422
  31-05-2020, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Kadri Roshi

  Hapur nga {Jeff}, 07-10-2003 10:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 11,272
  30-05-2020, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Kinematografia shqiptare pas '90-es !

  Hapur nga XimiD, 18-09-2002 21:15
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,678
  29-05-2020, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,974
  27-05-2020, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,308
  27-05-2020, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Vdiq kolosi i kinematografisė shqiptare, Faruk Begolli

  Hapur nga Cimo, 23-08-2007 11:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 6,297
  10-05-2020, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,452
  07-05-2020, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Filma Me Titra Shqip - FilmaSeriale24

  Hapur nga FilmaSeriale24, 07-05-2020 22:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,143
  07-05-2020, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,380
  30-04-2020, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 22:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,223
  30-04-2020, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Unhappy Mirush Kabashi

  Hapur nga Letersia 76, 14-09-2002 15:26
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,158
  30-04-2020, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Regjisori e aktori Mevlan Shanaj

  Hapur nga Deni_Boy, 11-07-2011 18:00
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,044
  30-04-2020, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Silvana Braēe

  Hapur nga Albo, 14-12-2011 14:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,287
  28-04-2020, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 11,690
  25-04-2020, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Apasionata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 10,027
  25-04-2020, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,943
  25-04-2020, 02:55 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,613
  25-04-2020, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 10,578
  23-04-2020, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 12,303
  22-04-2020, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Spongebob ne top channel

  Hapur nga SfungjerBob, 21-04-2020 11:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,396
  21-04-2020, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:37
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 12,249
  21-04-2020, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 11,187
  21-04-2020, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Filmi: Dollia e Dasmes Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,929
  21-04-2020, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 27 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •