Close
Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 900 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky nėnforum do tė pėrqėndrohemi nė diskutimin e temave tė lidhura me kinematografine dhe televzionet e shteteve tė ndryshme tė Botės

  Moderatorėt:

  1. Izadora,
  2. Fiori,
  3. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 416
  • Postime: 17,894
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 519,831
  26-02-2019, 22:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 09:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 147,224
  27-07-2015, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 11:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 34,813
  16-05-2012, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sondazh Sondazh: Televizioni juaj?

  Hapur nga Endri_, 04-04-2011 20:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,030
  17-07-2019, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Filmi: Pylli i Lirise

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:41
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 17,147
  22-06-2019, 22:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shikoni Seriale me titra shqip

  Hapur nga Artah, 29-12-2018 13:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,205
  29-12-2018, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Filmi: Dhe Vjen Nje Dite

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:52
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,765
  13-09-2018, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,472
  12-07-2018, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ervin Bejleri, Vini i Portokallisė

  Hapur nga Albo, 13-02-2012 21:44
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,770
  02-07-2018, 20:58 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Big Brother Albania Vip

  Hapur nga Vip08, 24-05-2018 13:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,236
  24-05-2018, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 19-11-2006 00:53
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,080
  02-04-2018, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 765
  30-03-2018, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 07:10
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 9,942
  28-03-2018, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Serit dhe filma t qe keni pare.....!

  Hapur nga Elonesaa, 22-07-2013 10:49
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 10,185
  27-03-2018, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Blogu me i ri me filma

  Hapur nga Realmadrid 2018, 26-03-2018 09:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 571
  26-03-2018, 09:59 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Filma te ndryshem

  Hapur nga Realmadrid 2018, 21-03-2018 18:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 722
  21-03-2018, 18:16 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Filma te mrekullueshem

  Hapur nga Realmadrid 2018, 20-03-2018 08:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 597
  20-03-2018, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Filma shqiptar

  Hapur nga Realmadrid 2018, 17-03-2018 15:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,105
  17-03-2018, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Filma me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 16-03-2018 13:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,450
  16-03-2018, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,308
  15-03-2018, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Filma te ndryeshem me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 15-03-2018 06:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 686
  15-03-2018, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Filmi Boika 2016 me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 14-03-2018 12:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,048
  14-03-2018, 13:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,047
  14-03-2018, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Albanien runt

  Hapur nga Akuamarini, 03-03-2018 15:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 648
  03-03-2018, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 18:32
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,605
  23-02-2018, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,664
  19-01-2018, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Filmi: Skenderbeu

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:35
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 26,724
  29-11-2017, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Filmi: Rrethimi i Vogel

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,639
  12-11-2017, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Filmi: Yjet e Neteve te Gjata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,354
  12-11-2017, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Filmi: Cifti i Lumtur

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:21
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,782
  12-11-2017, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:55
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 13,716
  12-11-2017, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Filmi: Operacioni Zjarri

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 15,305
  12-11-2017, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,016
  26-10-2017, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,193
  26-10-2017, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi: Perballimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:54
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 9,923
  26-10-2017, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi: Zonja nga Qyteti

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 18,879
  26-10-2017, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,088
  26-10-2017, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Ikona e Rock-ut Tom Petty, ndahet nga jeta

  Hapur nga Lazo, 03-10-2017 18:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 901
  03-10-2017, 18:31 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Ike Plaku Merre....

  Hapur nga Ciarli, 01-07-2017 08:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,374
  01-07-2017, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,221
  04-06-2017, 07:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,175
  30-05-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Teater: 8 Persona Plus

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,063
  22-04-2017, 16:38 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Teater: Pallati 176

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:26
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 17,785
  22-04-2017, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Filmi: Sketerre 43

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,129
  22-04-2017, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Filmi: Ne cdo Stine

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,723
  22-04-2017, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:04
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,586
  17-04-2017, 12:22 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,777
  17-04-2017, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Filmi: Koncert ne Vitin 1936

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,543
  17-04-2017, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Filmi: Gjeneral Gramafoni

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,060
  17-04-2017, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Filmi: Njeriu me Top

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,822
  17-04-2017, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Filmi: Ata Ishin Kater

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,513
  17-04-2017, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Filmi: Lulekuqe mbi Mure

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:06
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 23,185
  17-04-2017, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Filmi: Udhetim ne Pranvere

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,341
  17-04-2017, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •