Close
Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 905 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky nėnforum do tė pėrqėndrohemi nė diskutimin e temave tė lidhura me kinematografine dhe televzionet e shteteve tė ndryshme tė Botės

  Moderatorėt:

  1. Izadora,
  2. Fiori,
  3. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 416
  • Postime: 17,894
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 527,765
  26-02-2019, 21:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 150,998
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 36,157
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Leze Qena (1935-2020)

  Hapur nga Akuamarini, 25-03-2020 15:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 251
  25-03-2020, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 02:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,240
  04-03-2020, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 150
  04-03-2020, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 62
  04-03-2020, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shiko.AL(app) - Filma, Seriale, TV Shqip

  Hapur nga shiko.al, 17-02-2020 13:17
  filma me titra shqip, seriale me titra shqip, tv shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 373
  17-02-2020, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Pitkini.com - Filma me Titra Shqip

  Hapur nga Pitkini, 31-01-2020 17:35
  filma, filma me titra shqip, filma24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 459
  31-01-2020, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Sondazh Sondazh: Televizioni juaj?

  Hapur nga Endri_, 04-04-2011 19:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,883
  17-07-2019, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Filmi: Pylli i Lirise

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:41
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 17,790
  22-06-2019, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Shikoni Seriale me titra shqip

  Hapur nga Artah, 29-12-2018 12:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,450
  29-12-2018, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Filmi: Dhe Vjen Nje Dite

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:52
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,240
  13-09-2018, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,706
  12-07-2018, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ervin Bejleri, Vini i Portokallisė

  Hapur nga Albo, 13-02-2012 20:44
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,061
  02-07-2018, 19:58 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Big Brother Albania Vip

  Hapur nga Vip08, 24-05-2018 12:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,475
  24-05-2018, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 18-11-2006 23:53
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,364
  02-04-2018, 08:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 987
  30-03-2018, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 06:10
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 10,490
  28-03-2018, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Serit dhe filma t qe keni pare.....!

  Hapur nga Elonesaa, 22-07-2013 09:49
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 10,724
  27-03-2018, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Blogu me i ri me filma

  Hapur nga Realmadrid 2018, 26-03-2018 08:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 764
  26-03-2018, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Filma te ndryshem

  Hapur nga Realmadrid 2018, 21-03-2018 17:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 928
  21-03-2018, 17:16 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Filma te mrekullueshem

  Hapur nga Realmadrid 2018, 20-03-2018 07:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 855
  20-03-2018, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Filma shqiptar

  Hapur nga Realmadrid 2018, 17-03-2018 14:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,354
  17-03-2018, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Filma me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 16-03-2018 12:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,672
  16-03-2018, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,595
  15-03-2018, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Filma te ndryeshem me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 15-03-2018 05:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 886
  15-03-2018, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Filmi Boika 2016 me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 14-03-2018 11:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,290
  14-03-2018, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,297
  14-03-2018, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Albanien runt

  Hapur nga Akuamarini, 03-03-2018 14:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 866
  03-03-2018, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,877
  23-02-2018, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,874
  19-01-2018, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Filmi: Skenderbeu

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:35
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 27,676
  29-11-2017, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Filmi: Rrethimi i Vogel

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,929
  12-11-2017, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Filmi: Yjet e Neteve te Gjata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,647
  12-11-2017, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Filmi: Cifti i Lumtur

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:21
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 11,079
  12-11-2017, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:55
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 14,003
  12-11-2017, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi: Operacioni Zjarri

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 15,720
  12-11-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,333
  26-10-2017, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,493
  26-10-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filmi: Perballimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:54
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 10,206
  26-10-2017, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Zonja nga Qyteti

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 19,270
  26-10-2017, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,378
  26-10-2017, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Ikona e Rock-ut Tom Petty, ndahet nga jeta

  Hapur nga Lazo, 03-10-2017 17:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,124
  03-10-2017, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Ike Plaku Merre....

  Hapur nga Ciarli, 01-07-2017 07:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,581
  01-07-2017, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,517
  04-06-2017, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,350
  30-05-2017, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Teater: 8 Persona Plus

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,361
  22-04-2017, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Teater: Pallati 176

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:26
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 18,147
  22-04-2017, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Filmi: Sketerre 43

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,411
  22-04-2017, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Filmi: Ne cdo Stine

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 10,006
  22-04-2017, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:04
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,867
  17-04-2017, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,030
  17-04-2017, 11:14 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •