Close
Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 910 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky nėnforum do tė pėrqėndrohemi nė diskutimin e temave tė lidhura me kinematografine dhe televzionet e shteteve tė ndryshme tė Botės

  Moderatorėt:

  1. Izadora,
  2. Fiori,
  3. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 417
  • Postime: 17,895
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 536,763
  26-02-2019, 21:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 155,293
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 37,560
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Tė reja nga kinematografia shqiptare

  Hapur nga frymi, 03-03-2008 05:58
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,510
  26-06-2020, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 06:10
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 11,384
  31-05-2020, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kadri Roshi

  Hapur nga {Jeff}, 07-10-2003 10:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 9,569
  30-05-2020, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kinematografia shqiptare pas '90-es !

  Hapur nga XimiD, 18-09-2002 21:15
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,552
  29-05-2020, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,984
  27-05-2020, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,399
  27-05-2020, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Timo Flloko

  Hapur nga Brari, 29-01-2003 13:37
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,232
  25-05-2020, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,331
  24-05-2020, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Vdiq kolosi i kinematografisė shqiptare, Faruk Begolli

  Hapur nga Cimo, 23-08-2007 11:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,565
  10-05-2020, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 375
  07-05-2020, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Filma Me Titra Shqip - FilmaSeriale24

  Hapur nga FilmaSeriale24, 07-05-2020 22:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 242
  07-05-2020, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Robert Ndrenika

  Hapur nga shigjeta, 10-01-2012 17:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,678
  01-05-2020, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 18-11-2006 23:53
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,827
  30-04-2020, 19:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,378
  30-04-2020, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Eva Alikaj

  Hapur nga shigjeta, 11-06-2008 22:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,292
  30-04-2020, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Unhappy Mirush Kabashi

  Hapur nga Letersia 76, 14-09-2002 15:26
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,068
  30-04-2020, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Regjisori e aktori Mevlan Shanaj

  Hapur nga Deni_Boy, 11-07-2011 18:00
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,083
  30-04-2020, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Silvana Braēe

  Hapur nga Albo, 14-12-2011 13:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,252
  28-04-2020, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,333
  25-04-2020, 12:44 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:04
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,268
  25-04-2020, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Filmi: Apasionata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,848
  25-04-2020, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 14,425
  25-04-2020, 02:55 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,521
  25-04-2020, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Enver Gjokaj - aktori shqiptar ne Amerike

  Hapur nga Fiori, 04-02-2012 21:54
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,376
  23-04-2020, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,339
  23-04-2020, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:59
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,819
  22-04-2020, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Spongebob ne top channel

  Hapur nga SfungjerBob, 21-04-2020 11:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 389
  21-04-2020, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:37
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,922
  21-04-2020, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,775
  21-04-2020, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,070
  21-04-2020, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Filmi: Dollia e Dasmes Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,903
  21-04-2020, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi: Perralle nga e Kaluara

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:20
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,465
  21-04-2020, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Teater: Shi ne Plazh

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,594
  21-04-2020, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Gjeneral Gramafoni

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,604
  21-04-2020, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Filmi: Rrethimi i Vogel

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:57
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,351
  21-04-2020, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filmi: Taulanti kerkon nje moter

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,140
  21-04-2020, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Skenderbeu

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:35
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 28,685
  21-04-2020, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Filmi: Beni Ecen Vete

  Hapur nga PINK, 10-02-2009 20:02
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,261
  21-04-2020, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Filmi: Ne cdo Stine

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,508
  19-04-2020, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Filmi: Kapedani

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 12,549
  19-04-2020, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Filmi: Lulekuqe mbi Mure

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:06
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 24,078
  19-04-2020, 11:39 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Filmi: Melodi e panderprere

  Hapur nga pulti, 18-04-2020 12:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 349
  18-04-2020, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Filmi: Enderr per nje Karrige

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,839
  18-04-2020, 12:05 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Filmi: Pylli i Lirise

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:41
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 18,480
  18-04-2020, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Tutoo colpa del paradiso...link?

  Hapur nga WesternBlot, 05-04-2020 05:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 466
  05-04-2020, 05:27 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Leze Qena (1935-2020)

  Hapur nga Akuamarini, 25-03-2020 15:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 667
  25-03-2020, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 02:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,034
  04-03-2020, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 389
  04-03-2020, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 333
  04-03-2020, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Shiko.AL(app) - Filma, Seriale, TV Shqip

  Hapur nga shiko.al, 17-02-2020 13:17
  filma me titra shqip, seriale me titra shqip, tv shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 721
  17-02-2020, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 19 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •